خبر

 • تک بورد - کمپانی پشت PS2 با مضمون PlayStation 5 کلیه سفارشات را به دنبال

  کمپانی پشت PS2 با مضمون PlayStation 5 کلیه سفارشات را به دنبال "تهدیدهای معتبر " برای کارمندان لغو می کند
  4 روز و 18 ساعت قبل

  Facepalm: با توجه به تقاضای باورنکردنی پلی استیشن 5 ، ما احتمال داشتیم مشکلی در راه اندازی کنسول PS5 با موضوع PS2 SUP3R5 در هفته گذشته رخ دهد ، اما نه در این حد. فروشنده شخص ثالث پس از دریافت کارکنان شرکت "تهدیدهای معتبر برای ایمنی خود " ، کلیه سفارشات خود را لغو کرد

  واحدهای سفارشی پلی استیشن 5 که از پرفروش ترین کنسول همه زمان ها الهام می گیرند ، جمعه گذشته به فروش رسید. فقط 304 در حال تولید بود - اشاره به تاریخ راه اندازی PlayStation 2 در تاریخ 4 مارس 2000 - و با بیش از 54000 نفر در "لیست انتظار" ، یک نفر به سختی خرید یک PlayStation 5 واقعی به نظر می رسد.

  فروش با قیمت 650 دلار (دیجیتال) / 750 دلار (استاندارد) و انتظار می رود در اواخر بهار 2021 به بازار عرضه شود ، جای تعجب نیست که همه کنسول ها در عرض چند دقیقه به فروش رسید و بهمن گیمرهای مشتاق باعث ایجاد مشکل در سایت شد. در پردازش سفارشات ، از جمله گزارشهایی درباره شارژ افراد برای یکی از کنسولها بدون دریافت تأییدیه خریدن آن ، مشکلاتی وجود داشت.

  به نظر می رسد این وضعیت باعث خشم برخی از مشتریان شده و منجر به تهدید علیه کارکنان شده است. این شرکت گفت: "ما این تهدیدها را جدی می گیریم ، و در نتیجه دیگر پیش نمی رویم. کلیه سفارشات با بازپرداخت کامل لغو می شوند". برخی از افراد ادعا می كنند كه هنوز پول خود را پس نگرفته اند ، هرچند SUP3R5 گفته است كه بازپرداخت طی "روزهای آینده" اتفاق خواهد افتاد.

  "ما قصد داشتیم این یک روش جالب برای جشن گرفتن باشد نوستالژی مشترک. همانطور که مشخص شد ، افرادی در آنجا هستند که مایل به دخالت در این امر هستند. اگر تشخیص دهیم که امتحان مجدد آن ایمن است ، ما این کار را خواهیم کرد. در حال حاضر ، لطفاً ایمن بمانید ، "این شرکت نوشت .

  بازی های ویدیویی Chronicle گزارش می دهد ، همانند نسخه های اصلی PS5 ، Xbox Series X ، RTX 3000 سری و غیره ، پیش سفارش های PS5 به سبک Retro به قیمت هزار دلار در eBay ظاهر شد. این موارد از آن زمان حذف شده اند ، بنابراین حداقل اخبار خوبی از این همه خبر می رسد.

  Furor مشاهده کرده است که SUP3R5 حساب Twitter خود را پاک کرده است و وب سایت چیزی بیش از یک علامت ایمیل ندارد تا بتوانید هنگام یا دوباره راه اندازی کنسول ها به افراد اطلاع داده شود. در جهانی که عرضه محصولات می تواند به سطوح فاجعه باری برسد ، این یکی در همان بدترین وضعیت قرار داشت.

خبرهای دیگر از بازی