خبر

 • تک بورد - کمبود کنترلر بی سیم Xbox توسط مایکروسافت تأیید شد

  کمبود کنترلر بی سیم Xbox توسط مایکروسافت تأیید شد


  9 روز و 6 ساعت قبل

  کمبود کنسول های سونی پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس مایکروسافت چیز جدیدی نیست. با این حال، اکنون پیدا کردن کنترلرهای Xbox نیز دشوار شده است. تصویر جهانی روشن نیست، اما این مشکل در کشورهای اروپایی حادتر به نظر می رسد.

  مایکروسافت این هفته به VGC تأیید کرد که محدودیت های عرضه در حال حاضر بر کنترلرهای بی سیم Xbox تأثیر می گذارد. مشتریان در سراسر اروپا می گویند که آنها کمیاب شده اند و قیمت ها به صورت آنلاین افزایش یافته است.

  پوسترهای فروم ResetEra از کشورهایی از جمله بریتانیا، ایتالیا، هلند، فرانسه و دانمارک کمبود را گزارش می دهند. در خرده‌فروشی بریتانیا GAME، Elite Series 2 با قیمت 160 پوند تنها کنترلر بی‌سیم رسمی Xbox موجود است، زیرا به نظر می‌رسد کنترلرهای استاندارد ارزان‌تر فروخته شده‌اند. در Amazon.co.uk، فروشندگان شخص ثالث کنترلر Carbon Black Xbox را با قیمتی در حدود 100 پوند - افزایش قیمت قابل توجه - ارائه می دهند و سهام مستقیم از آمازون در چند هفته گذشته بسیار ناچیز بوده تا وجود نداشته باشد. نمودارهای تاریخچه قیمت هلند همان کنترلر را در حدود 100 یورو نشان می دهد - بالاترین قیمت ثابت آن تا کنون.

  https://techbord <b>کمبود</b> کنترل‌کننده بی‌سیم .com توسط Microsoft

  قیمت آمازون انگلستان نمودار از CamelCamelCamel

  به نظر نمی رسد که ایالات متحده در وضعیت مشابهی قرار داشته باشد. اگرچه بسیاری از کنترلرهای Xbox در GameStop فقط به صورت پیش مالک در دسترس هستند، تعداد زیادی کنترلر جدید در دسترس هستند. عرضه همچنین در BestBuy.com و وب سایت رسمی Xbox ایالات متحده عادی به نظر می رسد. در دسترس بودن کنترلر DualSense پلی استیشن 5 نیز طبیعی به نظر می رسد.

  به سختی می توان گفت که آیا مشکل از محدودیت های عرضه مشابه در کنسول های سری Xbox است. از سال 2020، مشکلات زنجیره تامین بسیاری از لوازم الکترونیکی مختلف را تحت تاثیر قرار داده است، اما تاثیر قابل توجهی بر لوازم جانبی کنسول بازی نداشته است. عجیب‌تر، عرضه فقط برای یک نوع کنترلر و در یک منطقه کم است. مایکروسافت نمی‌تواند اطلاعاتی در مورد اینکه چه زمانی کاربران می‌توانند راحت‌تر آنها را پیدا کنند ارائه کند.


  تگ ها:

  کمبود , کنترلر , xbox , توسط مایکروسافت , تأیید


  v 4
خبرهای دیگر از بازی