خبر

 • تک بورد - کمبود نیمه هادی مانع از افزایش تولید PlayStation 5 توسط سونی می شود

  کمبود نیمه هادی مانع از افزایش تولید PlayStation 5 توسط سونی می شود
  6 روز و 16 ساعت قبل

  PlayStation 5 سونی نزدیک به سه ماه است که "در دسترس" است اما هنوز بسیاری از بازیکنان علاقه مند به این کنسول به دلیل مشکلات زیادی نتوانسته اند موردی را برای خرید در فروشگاه ها یا آنلاین پیدا کنند. و متأسفانه به نظر نمی رسد که Sony به دلیل مشکلات تأمین قطعات ، به تأمین تقاضا نزدیکتر باشد.

  سونی به عنوان بخشی از آخرین گزارش درآمد خود هشدار داد که در تلاش است تا تقاضای پلی استیشن 5 داغ را برآورده کند.

  غول بازی ژاپنی گفت که همه تلاش خود را برای حمل و نقل ادامه می دهند. تا آنجا که ممکن است تعداد بیشتری از بازیکنان با اضطراب در کنسول منتظر بمانند. با این حال ، در یک جلسه مطبوعاتی ، مدیر عامل شرکت سونی ، هیروکی توتوکی گفت که افزایش تولید در حال حاضر به دلیل کمبود نیمه هادی و سایر اجزای مورد نیاز دشوار است.

   https://techbord.com کمبود نیمه هادی از افزایش سونی در تولید پلی استیشن 5 جلوگیری می کند

  همانطور که روز گذشته گزارش شد ، سونی 4.5 میلیون کنسول پلی استیشن 5 از این سال فروخته است. پایان دسامبر. علیرغم شکست تولید ، سونی گفت که هنوز در مسیر رسیدن به هدف خود برای سال مالی بیش از 7.6 میلیون واحد فروخته شده است. سال مالی سونی در 31 مارس 2021 به پایان می رسد.

  PlayStation 5 سونی در 12 نوامبر سال 2020 راه اندازی شد و از آن زمان یافتن آن در بازار خرده فروشی غیرممکن است. تعدادی از عوامل در این کمبودها نقش داشته اند ، از جمله افزایش شدید استفاده از ربات های خرده فروشی توسط اسکالپرهایی که موجودی خود را می خرند و برای کسب سود کلان در بازارهای شخص ثالث مانند eBay ، کنسول ها را ورق می زنند.

  A بررسی سریع سایت حراجی نشان می دهد که PS5 ها همچنان با قیمت 800 تا 850 دلار فروخته می شوند ، بسیار بالاتر از $ 499 MSRP نسخه مبتنی بر دیسک سیستم.

خبرهای دیگر از بازی