خبر

 • تک بورد - کلیپ های بازی برای هر سه بازسازی Grand Theft Auto به تازگی لو رفت

  کلیپ های بازی برای هر سه بازسازی Grand Theft Auto به تازگی لو رفت
  27 روز و 4 ساعت قبل

  برداشت سردبیر: Grand Theft Auto: The Trilogy—نسخه قطعی فردا عرضه می شود. برای من ناراحت کننده است که Rockstar نتوانسته است تریلرهایی را ارائه دهد که بهبودهای گیم پلی گزارش شده خود را نشان دهد. من را مشکوک می کند که استودیو ممکن است احساس نکند آنقدر دیدنی به نظر می رسد که قیمت خرید 60 دلاری را تضمین کند. شما قاضی باشید

  اگرچه در تابستان شایعاتی مبنی بر سه گانه بازسازی های GTA به گوش رسید، Rockstar تا ماه گذشته تایید نکرد که روی Grand Theft Auto: The Trilogy کار می کند. حتی هنوز، به غیر از یک تریلر شامل کلیپ‌های سینمایی از GTA III، Vice City، و San Andreas، که عالی به نظر می‌رسند، Rockstar در فیلم‌های گیم‌پلی خسیسی نشان می‌دهد.

  مایه تاسف است زیرا کات سین‌ها اینطور نیستند. تصویر منصفانه ای را به مصرف کننده منتقل کنید، به خصوص در مورد ریمسترها. چند بازی با سینمای بزرگ در نهایت به زباله تبدیل شده است؟ خراب کردن این سه کلاسیک کار سختی است، اما توجیه خرید یک روزه بدون دیدن محصول نهایی سخت است.

  خوشبختانه، یک یوتیوبر موفق شد سه ویدیو حاوی تصاویر گیم پلی GTA را فاش کند. III و معاون شهر. بازیکن دیگری چند ویدیو با کیفیت پایین (ضبط شده از تلویزیون) از GTA: San Andreas در Reddit ارسال کرد. بنابراین اگر به خرید این سه‌گانه فکر می‌کنید، قبل از پرداختن به Rockstar 60 دلاری برای بازی‌های تقریباً 20 ساله، گیم‌پلی آن را بررسی کنید تا مطمئن شوید که انتظارات شما را برآورده می‌کند.

  Grand Theft Auto: The Trilogy—The Definitive Edition فردا، 11 نوامبر، تقریباً بر روی هر پلتفرمی که فکرش را می کنید، از جمله کنسول های فعلی و نسل آخر، رایانه شخصی و نینتندو سوییچ عرضه می شود. نسخه‌های دیسک برای ۷ دسامبر در دسترس هستند و پورت‌های موبایل برای iOS و Android باید در نیمه اول سال ۲۰۲۲ وارد شوند.

خبرهای دیگر از بازی