خبر

 • تک بورد - کلیدهای حساس به فشار Razer 'Huntsman V2 Analog به معنای واقعی کلمه در حال تغییر بازی هستند

  کلیدهای حساس به فشار Razer 'Huntsman V2 Analog به معنای واقعی کلمه در حال تغییر بازی هستند
  7 روز و 15 ساعت قبل

  Razer جدیدترین صفحه کلید مکانیکی خود را که از سوئیچ های نوری آنالوگ استفاده می کند ، منتشر کرد. مکانیک منحصر به فرد امکانات جدیدی را برای بازی KB / M به ارمغان می آورد. سرعت حرکت متغیر ، قابلیت پاسخگویی قابل تنظیم و کلیدهای عملکرد دوگانه باعث تغییر در نحوه انجام بازی های مورد علاقه شما می شوند.

  روز چهارشنبه ، Razer از صفحه کلید بازی آنالوگ Huntsman V2 خبر داد. از نظر طراحی فیزیکی ، جدیدترین صفحه کلید مکانیکی Razer با همان Huntsman Elite عالی یکی است. تفاوت این دو به سوئیچ ها برمی گردد. Huntsman V2 Analog جایگزین سوئیچ های نوری خطی Elite با مکانیسم های آنالوگ حساس به فشار می شود. این محرکهای جدید چند ویژگی اساسی را به جدول می آورند.

  اولین پاسخ پذیری قابل تنظیم است. کلیدهای جدیدترین Huntsman به طور پیش فرض حداکثر مسافت 3.6 میلی متر را دارند. با این حال ، با استفاده از نرم افزار Razer 'Synapse ، کاربران می توانند فشار کلیدها را به کوتاه 1.5 میلی متر تنظیم کنند. Razer می گوید: "در ارتفاع های کوتاهتر سوئیچ ها سبک تر و پاسخگو تر می شوند ، و آنها را برای ژانرهای بازی که واکنش و سرعت بسیار حیاتی هستند ایده آل می کند." "توجه به این نکته مهم است که این باعث تغییر احساس نمی شود از مکانیک ها.

  دومین مزیتی که سوئیچ های آنالوگ به همراه دارند کنترل آنالوگ است. تنظیم سرعت حرکت با یک کلید به آسانی تغییر فشار شما است ، دقیقاً مانند یک جوی استیک آنالوگ. با فشار دادن کمی کلید ، بازیکنان می توانند شخصیت خود را راه بروند و با افزایش فشار ، بازی می تواند با سرعت بیشتری تا سرعت دویدن پاسخ دهد. این مکانیک جدید نسبت به ضامن سنتی پیاده روی / دانه دانه ای تر است و ممکن است بعضی از آنها عادت کند ، اما می تواند یک بازی را تغییر دهد. Razer می گوید که Huntsman V2 با هر عنوانی که با صفحه بازی آنالوگ سازگار باشد کار می کند.

  سرانجام ، Huntsman V2 Analog آنچه را Razer "Dual-Step Actuation " می نامد ارائه می دهد. این ویژگی به کاربران امکان می دهد برنامه ریزی کنند دو عملکرد به یک کلید. اولی با فشار سبک و دومی با فشار کامل اجرا می شود. به عنوان مثال ، اگر در بازی های نقش آفرینی دو مهارت دارید که همیشه به سرعت پشت سر هم از آنها استفاده می کنید ، می توانید برای تحریک آنها یک کلید را برنامه ریزی کنید. ویدیوی اعلامیه Razer (در بالا) مثال دیگری را نشان می دهد که فشار نور یک نارنجک را تجهیز می کند و یک فشار کامل آن را پرتاب می کند.

  چند ویژگی دیگر این صفحه کلید را از Huntsman Elite متمایز می کند ، از جمله Razer کلمات کلیدی PBT "Doubleshot" ، نور پس زمینه RGB قابل تنظیم و پشتیبان گیری USB 3.0. در حال حاضر ، Huntsman V2 Analog فقط از طریق Razer با قیمت 250 دلار در دسترس است. قرار است آمازون و Best Buy آن را از 9 فوریه حمل کنند.

خبرهای دیگر از بازی