خبر

 • تک بورد - کسپرسکی در سال 2020 5.8 میلیون حملات بدافزار را که در ظاهر به عنوان بازی های رایانه ای رایانه ای شناخته می شوند ، متوقف کرد

  کسپرسکی در سال 2020 5.8 میلیون حملات بدافزار را که در ظاهر به عنوان بازی های رایانه ای رایانه ای شناخته می شوند ، متوقف کرد
  19 روز و 8 ساعت قبل

  یکی از دلایلی که ما کمبود تراشه و سایر قطعات را داریم این است که افراد بیشتری نسبت به قبل از همه گیری تمایل به بازی دارند. با این حال ، این تغییر در رفتار مصرف کنندگان انگیزه ای برای مجرمان سایبری ایجاد کرده است که از بدافزارهایی استفاده می کنند که از عناوین رایانه شخصی و تلفن همراه تقلید می کنند تا داده های شما را سرقت کنند و حتی بدافزارهای بیشتری را در دستگاه شما بارگیری کنند.

  این همه گیری تأثیر شدیدی بر نحوه استفاده از اینترنت داشته است ، به طوری که بسیاری دیگر از افراد هنگام رویارویی با فعالیتهای بازی و بازی ، آرامش خود را می یابند. در نتیجه ، هر دو صنعت رشد سالم را تجربه کردند و صنعت سخت افزار با تقاضای بیشتر برای کنسول ها ، CPU ها ، کارت های گرافیک ، مانیتورها و لوازم جانبی بازی مبارزه کرد.

  بر اساس تجزیه و تحلیل انجام شده توسط شرکت آنتی ویروس کسپرسکی ، این همچنین فرصتی را برای بازیگران مخرب فراهم کرد تا از افرادی که کمتر به فناوری پیوسته اند و به قطار سرگرمی دیجیتال پیوسته اند ، استفاده کنند. برای کسب ایده در مورد مقیاس این مشکل ، این شرکت می گوید بیش از 5.8 میلیون حمله را در 9 ماه گذشته از بدافزارها و دیگر اشکال نرم افزارهای ناخواسته که به عنوان بازی های رایانه ای رایانه ای و موبایلی پوشیده شده اند ، شناسایی و مسدود کرده است.

  < p> https://techbord.com کسپرسکی 5.8 میلیون حمله بدافزار \ 'مبدل به بازیهای رایانه ای رایانه ای \' در سال 2020

  محققان به بدافزاری که یکی از 24 بازی برتر رایانه ای و 10 عنوان برتر موبایل است ، نگاه کردند و دریافتند که شناسایی تهدیدهای مربوط به رایانه بین سه ماهه اول تا دوم سال 2020 66 درصد افزایش یافته و تقریباً به 2.5 میلیون نفر رسیده است. تشخیص در سراسر جهان امسال ، با بازگشایی جهان و بازگشت افراد تا حدی به فعالیتهای فضای باز ، تعداد حملات به اندکی کمتر از 637000 مورد کاهش یافت. افزایش درصد افرادی که تحت تأثیر نرم افزارهای مخرب به عنوان بازی قرار گرفته اند. با این حال ، با برداشته شدن محدودیت ها ، تعداد افرادی که وقت خود را با تلفن های خود صرف می کنند در مقایسه با شروع همه گیری کمتر از 10 درصد کاهش یافت ، بنابراین تهدیدات تلفن همراه نیز مانند قبل فعال بود.

  فایل های شناسایی کاربران بازی Minecraft 184،887 3،010،891 36،336 The Sims 4 43،252 1،266،804 5،844 PUBG 26،724 484،528 10،360 Fortnite 14،702 267،598 6،109 Grand Theft Auto V 14،261 187،114 4،953

  جالب است بدانید که Minecraft با سه میلیون رایانه و رایانه محبوب ترین انتخاب بود. Sims 4 ، PUBG ، Fortnite و Grand Theft Auto V. اکثر فایل های توزیع شده به عنوان این بازی ها در واقع بارگیری کننده هایی هستند که بدافزارهای بیشتری را بر روی رایانه های آلوده رها می کنند یا تروجان هایی هستند که دستگاه تلفن همراه شما را برای اطلاعات حساس جستجو می کنند.

  کسپرسکی می گوید در حالی که به راحتی می توان گول زد که اینها معامله واقعی هستند ، اگر هر بار که تصمیم به خرید یا بارگیری بازی می گیرید کمی تحقیق کنید به آسانی می توانید آنها را کنار بگذارید.

  به عنوان مثال ، به سادگی خواندن برخی از نظرات عنوان می تواند مشخص کنید که آیا دیگران تجربه بدی با آن داشته اند. و در حالی که فروشگاه هایی مانند Epic Games گاهی اوقات بازی های مجاز را به صورت رایگان ارائه می دهند ، بارگیری این بازی ها از انجمن ها و سایت های تورنت می تواند رایانه شما را با بدافزار رمزنگاری آلوده کند ، داده های شما را سرقت کند یا لوازم جانبی مانند وب کم و میکروفون شما را در اختیار بگیرد.

  اعتبار سر مست: ویکتور موسی | Shutterstock

خبرهای دیگر از بازی