خبر

 • تک بورد - کرایتک از اینکه دنبال حالت عکس Crysis موددر رفته عذرخواهی می کند، همچنان به او اولتیماتوم می دهد.

  کرایتک از اینکه دنبال حالت عکس Crysis موددر رفته عذرخواهی می کند، همچنان به او اولتیماتوم می دهد.


  9 روز و 13 ساعت قبل

  رابطه بین توسعه دهندگان بازی و سازندگان مد اغلب به استودیو بستگی دارد. در حالی که برخی، مانند Bethesda، بیشتر حمایت می‌کنند و این تمرین را تشویق می‌کنند، برخی دیگر کمتر قدردان سرهم‌کاران هستند. به نظر می‌رسد که Crytek در دسته دوم قرار می‌گیرد، زیرا اخیراً یک سازنده را به پیگرد قانونی در مورد ابزار قدرتمند اصلاح عکس برای Crysis 2 Remastered و Crysis 3 Remastered تهدید کرده است.

  حالت‌های عکس Crysis کار Frans "Otis_Inf" Bouma است که مود جهانی Unreal Unlocker را نیز می‌سازد که حالت عکس را به بسیاری از بازی‌های Unreal Engine 4 اضافه می‌کند. حالت‌های Crysis بسیار محبوب هستند، اما نه در میان توسعه‌دهنده Crytek، که مدیر روابط عمومی آن، آدام گرینزل، درخواست حذف Bouma را صادر کرد.

  در نامه‌ای که توسط Bouma توییت شده است، آمده است که Crysis تغییرات را تحت شرایط خود مجاز نمی‌داند. قرارداد مجوز کاربر نهایی (EULA). گرینزل یک درخواست مودبانه و رسمی می کند که مدها از صفحه Patreon بوما و هر جای دیگری که ظاهر می شوند حذف شوند، قبل از اضافه کردن یک هشدار کمتر مودبانه مبنی بر اینکه اگر او در هفت روز آینده این کار را انجام ندهد، موضوع به بخش حقوقی Crytek واگذار خواهد شد.

  ظاهراً Crytek نمی‌خواهد هزاران نفر اسکرین‌شات بازی خود را در رسانه‌های اجتماعی و سایت‌های دیگر پست کنند. FTR من هیچ دارایی بازی را توزیع نمی کنم. ابزارهای دوربین من فقط حاوی فایل های باینری هستند که از کد خودم کامپایل شده اند و به هیچ دارایی بازی مرتبط نیستند. pic.twitter.com/b2Pakbe9ze

  — Frans Bouma (@FransBouma) 13 ژانویه 2022

  بوما اشاره کرد که او فقط از کد خود در حالت‌های خود استفاده می‌کند، بدون دارایی بازی Crytek. گرینزل پاسخ داد: "مشکل اصلی نرم افزار این است که پول در می آورد، بنابراین ما از شما درخواست می کنیم که دیوار پرداخت را حذف کنید"، که به نظر می رسد کمی متفاوت از آنچه در پیام اصلی گفته شده است. Bouma حالت عکس Crysis Remastered را فقط برای مشترکین Patreon در دسترس قرار می‌دهد که بین 6.50 تا 63.50 دلار در ماه پرداخت می‌کنند.

  وقتی این وضعیت در Reddit مورد توجه قرار گرفت، Utku Çakır مدیر روابط عمومی Crytek از نحوه رسیدگی به آن عذرخواهی کرد. "پیام اولیه منجر به سوء تفاهم شد و ما از مددرس بخاطر این موضوع عذرخواهی کرده ایم."

  "ما واقعاً از همه حمایت هایی که از طرف جامعه دریافت می کنیم قدردانی می کنیم، اما همچنین باید این را متعادل کنیم. با محافظت از حق نسخه‌برداری ما. ایجاد تعادل می‌تواند دشوار باشد، و در آینده، ما باید به گونه‌ای دیگر به وضعیت نگاه می‌کردیم."

  این عذرخواهی به این معنی نیست که Crytek این موضوع را کنار گذاشته است. به بوما گفته شد که حالت ها را برای همه رایگان کند یا آنها را به طور کامل حذف کند. "از آنجایی که من زمان و انرژی لازم برای مبارزه با آنها را ندارم، به علاوه نصب ابزارها فقط برای آنها مفید است زیرا مردم عکس هایی از بازی خود را در رسانه های اجتماعی و سایت های دیگر ارسال می کنند، تصمیم گرفتم این ابزارها را انجام دهم. و دوباره آنها را عمومی نکنید،" این مددر در سایت Patreon خود نوشت. او همچنین به مردم اطمینان داد که دیگر هرگز یک حالت عکس سفارشی برای یک بازی Crytek ایجاد نخواهد کرد.


  تگ ها:

  کرایتک , اینکه , دنبال , حالت , crysis , موددر , رفته , عذرخواهی , همچنان , اولتیماتوم , دهد.


  v 7
خبرهای دیگر از بازی