خبر

 • تک بورد - کتابخانه های سرویس گیرنده DLSS Nvidia به کاربران اجازه می دهد تا به صورت دستی DLSS را با خیال راحت به روز کنند

  کتابخانه های سرویس گیرنده DLSS Nvidia به کاربران اجازه می دهد تا به صورت دستی DLSS را با خیال راحت به روز کنند
  22 روز و 9 ساعت قبل

  TL؛ DR: DLSS Nvidia چندین نسخه دارد ، از 1.0.0 تا 2.2.10. صرف نظر از این ، توسعه دهندگان بازی می توانند آن را به روز کنند ، اما این کار مدتی طول می کشد. با این حال ، کتابخانه های سرویس گیرنده DLSS در دسترس قرار گرفته اند تا کاربران بتوانند DLSS را خود به روز کنند ، اما فقط در نسخه اصلی (به عنوان مثال DLSS 1.0 می تواند به 2.0 ارتقا یابد).

  به نظر می رسد برای هر موج جدید بازی که DLSS دریافت می کند ، نسخه جدیدی از فناوری ارتقاaling Nvidia وجود دارد. به عنوان مثال ، ویژگی های Doom Eternal DLSS 2.1.66 ، Rainbow Six Siege دارای نسخه 2.2.6 است و Unreal Engine 5 با DLSS 2.2.9 همراه است ، اما همه آنها باید به آخرین نسخه DLSS قابل ارتقا باشند ... احتمالاً نسخه 2.2 .10 در Rust پیدا شده است.

  کاربران می توانند منتظر توسعه دهندگان برای به روزرسانی DLSS در وصله های بازی آینده باشند ، اما یک نسخه دستی نیز امکان پذیر است. این مورد توسط کاربرانی کشف شده است که DLL های مربوط به کتابخانه های DLSS موجود در پوشه های نصب بازی را جایگزین کرده اند ، به طور بالقوه ویژگی های جدیدتر ، کیفیت تصویر یا بهبود عملکرد را امکان پذیر می کند. برای تعویض پرونده ها ، باید "" nvngx_dlss.dll "نسخه مورد نظر خود را خریداری کرده و در پوشه نصب بازی جایگزین کنید. جستجوی سریع در Google منجر به این پرونده های .dll می شود ، اما تشخیص اینکه کدام یک از آنها برای بارگیری امن هستند دشوار است.

  برای کمک به این کار ، TechPowerUp کتابخانه ای از پرونده های DLSS ایجاد کرد تا کاربران بتوانند بارگیری کنند نسخه ای که آنها با آرامش خاطر می خواهند. ما به TPU اعتماد داریم که می گوید همه پرونده ها "به صورت دستی تأیید شده اند تا نسخه اصلی آنها اصلاح نشده باشد." "/ p>

   https://techbord.com کتابخانه های سرویس گیرنده DLSS Nvidia به کاربران اجازه می دهد تا به صورت دستی DLSS را با خیال راحت به روز کنند

  کتابخانه در حال حاضر شامل 23 فایل است که از این تعداد 18 پرونده DLSS 2.0 است و 5 پرونده دیگر DLSS 1.0 است. دامنه پرونده ها از DLSS 1.0.0 تا 2.2.10 است. TechPowerUp انتظار دارد كه با راه اندازی نسخه های جدید ، كتابخانه پرونده ها رشد كند.

  توجه داشته باشید ، بازی های DLSS 1.0 نمی توانند با جایگزینی فایل به DLSS 2.0 ارتقا یابند. فقط سازنده بازی می تواند نسخه کاملی از نسخه Remedy Entertainment را در Control انجام دهد.

  از نظر تئوری ، هر نسخه جدید از نظر عملکرد و کیفیت تصویر باید یکسان یا برتر از نسخه قبلی باشد ، اما گزارش برخی از کاربران خلاف این را نشان می دهد. بسته به بازی و نسخه DLSS ، نتایج متفاوت خواهد بود ، بنابراین اگر به دنبال فایلهای بهینه سازی و بهینه سازی هستید ، باید همه آنها را امتحان کنید تا زمانی که بهترین بازی را پیدا کنید.

خبرهای دیگر از بازی