ما یک تریلر جدید برای فصل چهارم Star Trek: Discovery در جشن های روز پیشتازان ">

خبر

 • تک بورد - کاپیتان مایکل برنهام و خدمه در تریلر ST: Discovery S4 با تهدیدی وحشتناک روبرو هستند

  کاپیتان مایکل برنهام و خدمه در تریلر ST: Discovery S4 با تهدیدی وحشتناک روبرو هستند
  12 روز و 12 ساعت قبل

  وقتی وارد ناهنجاری می شویم ، به جایی می رویم که هیچکس قبلاً نرفته است. "
  ما یک تریلر جدید برای فصل چهارم Star Trek: Discovery در جشن های روز پیشتازان فضا در ماه گذشته دریافت نکردیم ، اگرچه تاریخ پخش اولیه آن را دریافت کردیم: 18 نوامبر 2021. اما مدت زیادی نداشتیم منتظر بماند تریلر جدید مورد انتظار در طول پنل Discovery New York Comic Con 2021 منتشر شد که شامل اعضای بازیگران Sonequa Martin-Green

  (اسپویل برای فصل های قبل در زیر.)

  همانطور که قبلاً نوشتم ، در S3 ، مایکل برنهام (مارتین-گرین) ، دیسکاوری و خدمه اش وارد آینده و متوجه شد که برنامه کنترل خنثی شده است: زندگی هنوز وجود دارد. اما این کهکشان به لطف چیزی به نام The Burn بسیار متفاوت بود ، یک حادثه فاجعه بار که باعث شد تمام دیلیتیوم موجود در راه شیری منفجر شود و بخش زیادی از Starfleet را در این راه منهدم کند. پس از آن ، بدون امکان حرکت تاب ، همه سیاره ها قطع شده و دیگر تحت کنترل فدراسیون نیستند. با این حال ، مایکل موفق شد تنها یک رابط فدراسیون را در یک ایستگاه فضایی دور افتاده با کمک متحد جدیدش ، کتاب (دیوید آژالا) پیدا کند.

  خواندن بیشتر

  اولین روز تماس را با این تریلر Star Trek: Discovery S4 جشن بگیرید

  خدمه Discovery با آنچه از Starfleet باقی مانده بود متحد شدند ، فهمیدند چه چیزی باعث The Burn شده است و موفق به شکست شدند سندیکای رقیب معروف به زنجیر زمرد. در پایان فصل S3 ، سیاره ها دوباره به فدراسیون پیوستند ، و دیسکاوری قصد داشت دیلیتیوم را از سحابی به سیاره هایی که توسط سوختگی قطع شده بودند ، بیاورد ، احتمالاً حرکت تار و پود را به عقب بازگرداند و بار دیگر سفر بین جهان های دور را امکان پذیر کند. بعد از اینکه سارو تصمیم گرفت برای جادو به سیاره خود کامینار بازگردد ، برنهام سرانجام کاپیتان دیسکاوری شد. و ما با فیلیپا جورجیو (میشل یوه) خداحافظی غم انگیز انجام می دهیم. شایعه شده است که یک سریال spinoff در دست تهیه است.

  تبلیغات

  طبق خلاصه داستان رسمی ، در S4 ، "کاپیتان برنهام و خدمه USS Discovery با تهدیدی برخلاف هر کسی که تا به حال با آن روبرو شده اند روبرو هستند. با جهانهای فدراسیون و غیر فدراسیون به طور یکسان این تاثیر را احساس می کنند ، آنها باید با ناشناخته ها مقابله کنند و با یکدیگر همکاری کنند تا آینده امیدوار کننده برای همه تضمین شود. " بسیاری از بازیگران اصلی نیز برای S4 باز می گردند: داگ جونز در نقش سارو ، رپ در نقش استامتس ، وایزمن در نقش تیلی ، امیلی کوتتز در نقش کیلا دتمر و کروز در نقش دکتر کولبر. کتابهای اضافی S3 (Ajala) ، Adira (del Barrio) ، Gray (Ian Alexander) و فرمانده نیروی دریایی Starfleet Vance (Oded Fehr) نیز باز خواهند گشت.

  اولین تریلر در آوریل منتشر شد ، و از "ناهنجاری گرانشی" به قطر پنج سال نوری که در کهکشان حرکت می کند یاد کرد - به وضوح تهدید قابل شکل گیری در خلاصه داستان اشاره شده است. نکات برجسته شامل لباس های تند جدید Starfleet) ، و همچنین اجمالی از Vulcans و گربه بوک ، Grudge.

  این تریلر جدید بیشتر بر تهدید آن ناهنجاری اسرار آمیز تمرکز می کند - "تهدیدی که هیچکدام از کهکشان های ما تا به حال نداشته است." قبلا روبرو شده بود ، "به قول مایکل. این امر به اندازه کافی جدی است تا گردهمایی رهبران فدراسیون (و احتمالاً غیر فدراسیون) را برای استراتژی در مورد چگونگی ترکیب تلاش ها برای مقابله مستقیم با تهدید ، با توجه به اینکه میلیاردها جان در خطر است ، تضمین کند. در سطح شخصی تر ، مایکل در تلاش است تا نقش رهبری جدید خود را با تمایل خود برای ریسک پذیری و رعایت نکردن قوانین Starfleet متعادل کند. به او گفته می شود: "شجاعت شما نوسانات عظیمی از پاندول است." "اما یک خط بسیار ظریف بین یک پاندول و یک توپ خراب کننده وجود دارد." خود ناهنجاری مایکل از روی صندلی کاپیتان خود می گوید: "وقتی وارد ناهنجاری می شویم ، به جایی می رویم که هیچکس قبلاً نرفته است." چه چیزی می تواند بیشتر از این برای روح Star Trek صادق باشد؟

  Star Trek: Discovery S4 در 18 نوامبر 2021 در Paramount+نمایش داده می شود.

  تریلر رسمی Star Trek: Discovery S4.

  فهرست بندی تصویر توسط YouTube/Paramount+

خبرهای دیگر از بازی