خبر

 • تک بورد - کارگردان It Takes Two می گوید که او ترجیح می دهد تیراندازی شود تا اینکه NFT ها را به بازی های خود اضافه کند

  کارگردان It Takes Two می گوید که او ترجیح می دهد تیراندازی شود تا اینکه NFT ها را به بازی های خود اضافه کند


  27 روز و 1 ساعت قبل

  تعداد کمی از سوژه‌ها خون افراد را کاملاً به جوش می‌آورند مانند توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) که به بازی‌ها اضافه می‌شوند. به نظر می رسد که اگرچه اکثریت قریب به اتفاق مصرف کنندگان مخالف این عمل هستند، بسیاری از افراد در صنعت به سادگی اهمیتی نمی دهند و قصد دارند طرح های خود را ادامه دهند، که قطعاً به نفع بازیکنان است و راه دیگری برای کسب درآمد شرکت ها نیست. با این حال، Josef Fares کارگردان It Takes T

  فارس به این شهرت دارد که نظر خود را بیان می‌کند، زیرا در مراسم جوایز بازی 2017 جمله معروف "F*ck the Oscars" را بیان کرد. او مطمئناً در رویداد امسال لحظات خوبی را سپری کرد، جایی که It Takes Two برنده بازی سال، بهترین بازی چند نفره و بهترین بازی خانوادگی شد.

  در مصاحبه ای با واشنگتن پست، از فارس پرسیده شد که آیا Hazelight یا خیر. استودیوها راه شرکت‌های دیگر را دنبال می‌کنند و از بازی‌های سرویس زنده و NFT استقبال می‌کنند. «سرویس زنده؟ ما هرگز چنین چیزی را نخواهیم داشت.» برخی از بازی ها در واقع برای آن طراحی شده اند. من فقط می‌گویم [برای] بازی‌هایی که انجام می‌دهیم - بازی‌های مبتنی بر داستان، بیشتر بازی‌های تک‌نفره - تمرکز روی قابلیت پخش مجدد نباید وجود داشته باشد، زیرا موضوع این نیست. ما قبلاً مشکلی داریم که مردم حتی بازی‌های تجربه تک نفره را به پایان نمی‌رسانند، پس چرا روی قابلیت پخش مجدد تمرکز کنیم؟ ” از اینکه آنها را در بازی های خود قرار دهد. اجازه دهید این را به شما بگویم: هر تصمیمی که در یک بازی بگیرید، جایی که باید طراحی را طوری تنظیم کنید که بازیکن را وادار به پرداخت کند یا کاری را انجام دهید که بخواهید او پول بپردازد، اگر از من بپرسید اشتباه است. اگر یک بازی [با هدف گفتن] یک داستان بسازید، فکر می‌کنم اشتباه است.» حالا، اگر از یک مدیرعامل بزرگ که یک شرکت را اداره می‌کند بپرسید، او می‌گوید من احمق هستم، زیرا شرکت‌ها به دنبال کسب درآمد هستند. اما باز هم می گویم نه. برای من، بازی یک هنر است.»

  NFT ها در حال حاضر به یک موضوع داغ در بازی تبدیل شده اند. شرکت‌های متعددی تلاش کرده‌اند تا آنها را به عناوین آینده تبدیل کنند، که در مورد استالکر 2، واکنش شدیدی را به دنبال داشت که توسعه‌دهندگان تمام برنامه‌های خود را برای گنجاندن آن‌ها کنار گذاشتند.

  یوبی‌سافت در این زمینه بوده است. مرکز جنجال NFT در بازی ها. این شرکت مدت‌هاست که از عناوین مبتنی بر بلاک چین پشتیبانی می‌کند و NFT‌ها را به Ghost Recon Breakpoint اضافه می‌کند. ویدیوی اعلام شده برای پلتفرم Ubisoft Quartz با سیل دوست نداشتن مواجه شد و به نظر می رسد که هیچ کس واقعاً این آیتم ها را نمی خرد، اما یوبی سافت می گوید از برنامه های خود عقب نشینی نمی کند.

  برخی از شرکت های بازی سازی کسب موفقیت بیشتر با NFT. سیم‌کارت‌های مبتنی بر بلاک‌چین Legacy توسط پیتر مولینوکس که اخیراً اعلام شد، تاکنون بیش از 50 میلیون دلار زمین مجازی فروخته است که گران‌ترین قطعه آن تقریباً 1 میلیون دلار فروخته شده است.


  تگ ها:

  کارگردان , takes , گوید , ترجیح , تیراندازی , اینکه , بازی , اضافه


  v 7
خبرهای دیگر از بازی