خبر

 • تک بورد - کارگردان Days Gone می گوید که فروش آن از Ghost of Tsushima پیشی گرفته است، اما مدیریت استودیو هنوز راضی نبوده است.

  کارگردان Days Gone می گوید که فروش آن از Ghost of Tsushima پیشی گرفته است، اما مدیریت استودیو هنوز راضی نبوده است.


  21 روز و 21 ساعت قبل

  اکثر مردم بازی جهان باز «دوچرخه‌ها با زامبی‌ها را ملاقات می‌کنند» (یا دقیقاً Freakers) بازی Days Gone در سال 2019 بر اساس نقدهای منتقدان کمی شکست خورده است، بنابراین ممکن است تعجب برانگیز باشد که بدانیم فروش بیشتر از Ghost of Tsushima که مورد تحسین منتقدین قرار گرفت. اما کارگردان آن می‌گوید که مدیریت استودیو با وجود تغییر بیش از 8 میلیون نسخه، همچنان با آن مانند یک ناامید برخورد می‌کند.

  جف راس، کارگردان Days Gone که در سال 2020 پس از دو دهه حضور در استودیو Bend را ترک کرد، در توییتی اعلام کرد که فروش بازی از Ghost of Tsushima پیشی گرفته است. پست او پس از آن منتشر شد که توسعه دهنده Sucker Punch اعلام کرد که ماجراجویی Samurai از زمان عرضه در ژوئیه 2020 بیش از 8 میلیون نسخه فروخته است.

  در مدت زمانی که Days Gone در می 2021 در Steam آمد، بیش از آن فروخته شد. یک میلیون نسخه بیشتر.

  اما راس می گوید فروش واحدهای بیشتر از Ghost of Tsushima برای رضایت مدیریت Bend Studio کافی نبود.

  در زمانی که سونی را ترک کردم، Days Gone بود. به مدت یک سال و نیم (و یک ماه) منتشر شد و بیش از 8 میلیون نسخه فروخت. از آن زمان تاکنون فروش بیشتری داشته است، و سپس یک میلیون+ در Steam. مدیریت استودیو محلی همیشه باعث می شد احساس کنیم که این یک ناامیدی بزرگ است. #daysgone #PlayStation https://t.co/KMZr2pGe9r

  — جف راس (@JakeRocket) 5 ژانویه 2022

  Days Gone با نمرات بسیار متوسط ​​منتقدان شروع شد. دارای متاسکور 71 برای PS4 و 76 برای PC. اما امتیازات کاربران بسیار مطلوب تر است: 8.4 برای PS4، 8.6 برای PC، 9.2 از کاربران آمازون، و امتیاز بسیار مثبت در Steam. با این حال، راس اضافه کرد که اگرچه سونی از نمرات بالای منتقدان قدردانی می کند، "غم و اندوهی که ما گرفتیم به خاطر فروش بود، نه امتیازات." وقتی کسی پیشنهاد کرد که ممکن است این روزها در استودیو Bend رهبری بهتری وجود داشته باشد، راس پاسخ داد. با "خیر".

  سال گذشته، بلومبرگ گزارش داد که استودیوی توسعه‌دهنده Bend در سال 2019 برای Days Gone 2 بازی ایجاد کرده است، اما به دلیل استقبال متفاوت از نسخه اصلی و زمان طولانی توسعه، رد شده است. این نشریه نوشت: «اگرچه بازی اول سودآور بود، توسعه آن طولانی بود و استقبال منتقدان متفاوت بود، بنابراین بازی Days Gone 2 به عنوان گزینه مناسبی دیده نمی شد. تایید کرد که Bend Studio اکنون روی یک IP جدید کار می‌کند که «بر روی سیستم‌های جهان باز عمیقی که با Days Gone توسعه داده‌اند، ساخته می‌شود». امیدواریم که این بازی بهتر مورد استقبال قرار گیرد.

  Days Gone یکی از بازی‌هایی بود که به عنوان بخشی از فروش اخیر Steam Winter تخفیف داده شد. این نویسنده آن را خرید و تا به حال کاملاً تحت تأثیر قرار گرفته است، قطعاً یکی از آن عناوینی است که در دسته بندی بسیار خوب اگر نه عالی قرار می گیرد.


  تگ ها:

  کارگردان , gone , گوید , فروش , ghost , tsushima , پیشی , گرفته , مدیریت , استودیو , هنوز , راضی , نبوده , است.


  v 8
خبرهای دیگر از بازی