خبر

 • تک بورد - کارگران موقت اکتیویژن بلیزارد حقوق و PTO بهتری دریافت می کنند

  کارگران موقت اکتیویژن بلیزارد حقوق و PTO بهتری دریافت می کنند
  28 روز و 10 ساعت قبل

  چرا مهم است: کارگران اکتیویژن بلیزارد در این هفته برخی از پیروزی‌ها را از بحث‌های جاری پیرامون شرکت و رفتار آن با کارمندان اعلام کردند. این امر پس از آن صورت می گیرد که مدیر عامل اکتیویژن در اواخر ماه گذشته دستمزد خود را کاهش داد و وعده تغییرات را داد.

  روز چهارشنبه، جسیکا گونزالس، تحلیلگر ارشد تست بلیزارد، عضو اتحادیه اکتیویژن بلیزارد کینگ کارگران (ABK)، لیستی از تغییراتی را که کارگران قرارداد موقت در اکتیویژن بلیزارد دریافت خواهند کرد، در توییتر منتشر کرد. گونزالس آن را یک پیروزی بزرگ می نامد اما اذعان می کند که کار ABK به پایان نرسیده است.

  این شرکت حداقل حقوق پیمانکاران را به 17 دلار در ساعت افزایش داد. آنها در طول روز شکرگزاری و تعطیلات زمستانی مرخصی با حقوق دریافت خواهند کرد. از سال 2022، آنها سالانه 13 روز مرخصی با حقوق دریافت خواهند کرد و تعداد روزهای بیماری به 9 روز افزایش یافته است تا با کارمندان بلیزارد مطابقت داشته باشد. همچنین برنامه های رشد شغلی و یادگیری جدیدی وجود خواهد داشت.

  هفته گذشته اکانت رسمی ABK در توییتر گزارش داد که بلیزارد پیمانکاران را مجبور به مرخصی بدون حقوق در طول تعطیلات کرده است و اعلامیه این هفته را قابل توجه می کند. بچرخ. ABK همچنین یک فراخوان عمومی در توییتر از مردم برای به اشتراک گذاشتن تجربیات کاری خود ارسال کرد و بسیاری از پیمانکاران از آن زمان به این موضوع پاسخ دادند. هفته گذشته گونزالس اشاره کرد که باید زیر میز خود بخوابد و برای بیمه درمانی به رفاه اعتماد کند.

  امروز کارگران ABK پیروزی بزرگی را برای کارگران قراردادی ما جشن می گیرند. این نتیجه یک اقدام جمعی است و کارهای بیشتری برای انجام دادن وجود دارد!

خبرهای دیگر از بازی