خبر

 • تک بورد - کارکنان Activision Blizzard شرکت را متهم به اعمال ناعادلانه کار می کنند.

  کارکنان Activision Blizzard شرکت را متهم به اعمال ناعادلانه کار می کنند.
  4 روز و 9 ساعت قبل

  این هفته ، کارکنان Activision Blizzard ، با حمایت گروه کارگران ملی ، شکایتی را علیه این شرکت به اتهام ایجاد رعب و وحشت در اتحادیه ها ثبت کرده اند. این اقدام پس از آن صورت می گیرد که Activision Blizzard در تابستان به دلیل فرهنگ تبعیض آمیز "پسر برادر" مورد شکایت قرار گرفت. این شرکت همچنین دو مدیر ارشد جدید را به ظاهر در پاسخ به این وضعیت استخدام کرد.

  کارگران ارتباطات آمریکا (CWA) شکایت خود را در حمایت از کارکنان Activision Blizzard ثبت کردند. CWA با انتشار بیانیه ای مدعی شد که از زمان شکایت ، Activision Blizzard کارکنان خود را تحت نظارت شدید قرار داده و ارتباطات آنها را بین یکدیگر و در رسانه های اجتماعی محدود کرده است.

  "کارفرما کارکنان را تهدید کرده است که آنها نمی توان در مورد دستمزد ، ساعت و شرایط کاری صحبت کرد یا در مورد آن صحبت کرد. " "[این شرکت] سیاست رسانه های اجتماعی بیش از حد گسترده ای را اعمال کرد ؛ سیاست رسانه های اجتماعی را علیه کارکنانی که در فعالیت های هماهنگ محافظت شده فعالیت می کردند اعمال کرد ؛ کارکنان را به دلیل فعالیت هماهنگ محافظت شده تهدید یا منضبط کرد ؛ در حال نظارت بر کارکنان مشغول فعالیت هماهنگ محافظت شده بود. و در بازجویی از کارکنان در مورد فعالیتهای هماهنگ محافظت شده شرکت کرد. "

  در ماه جولای ، اداره کار و مسکن عادلانه کالیفرنیا از Activision Blizzard به دلیل میزبانی فرهنگ تبعیض گسترده و آزار جنسی کارکنان شکایت کرد. این شرکت ادعاهایی را که با انتقاد از سراسر صنعت بازی مواجه شد ، رد کرد. کارمندان به زودی راهپیمایی کردند. ">

  در ماه آگوست ، رئیس Blizzard شرکت را ترک کرد و چندی بعد طراحان بازی ، از جمله مدیر Diablo IV آینده ، به دنبال او آمدند. بازی های Activision Blizzard همچنین حمایت های شرکت هایی مانند T-Mobile و Astro و ارتش ایالات متحده را از دست دادند. به این شکایت اکنون به نمایندگی از کارگران موقت و همچنین کارکنان تمام وقت که مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند ، شکایت می کند. دپارتمان اشتغال و مسکن عادلانه کالیفرنیا ، کارکنان منابع انسانی Activision Blizzard را متهم به خرد کردن اسناد و وادار کردن کارکنان به توافق نامه های عدم افشای اطلاعات کرد که مانع از صحبت آنها با DFEH بدون گذراندن اولین بار در Activision Blizzard می شود. Activision Blizzard اتهامات تخریب اسناد را رد می کند.

  این هفته Activision Blizzard از استخدام دو مدیر ارشد جدید برای "کمک به شرکت در ایجاد یک محیط کار فراگیرتر و همچنین تنوع و افزایش درآمد خود " خبر داد. مدیر ارشد جدید آن جولی هاجز ، معاون ارشد سابق روابط انسانی و جبران خسارت ، مزایا و استعداد یابی دیزنی است. مدیر بازرگانی جدید Activision Blizzard Sandeep Dube است که قبلا معاون ارشد مدیریت درآمد در خطوط هوایی دلتا بود. هاجز و دوبی به ترتیب در Activision Blizzard در 21 و 27 سپتامبر شروع می شوند.

  "من نمی توانم شخص بهتری برای پیوستن به تیم ما و کمک به هدایت تعهد مداوم خود به یک محل کار فراگیر ، " فکر کنم. "بابی کوتیک ، مدیرعامل Activision Blizzard در مورد هاجز گفت. "جولی رهبر باتجربه ای است که باید اطمینان حاصل کنیم که ما الهام بخش ترین ، عادلانه ترین و شبیه ترین شرکت سرگرمی در جهان هستیم. "

  از Dube ، کوتیک گفت ، "در حالی که Sandeep جهان را از طریق هوا متصل می کرد در سفر به دلتا ، او فرهنگ رشد محور را ایجاد کرد که بر بهترین تجربیات مشتری متمرکز بود. نوآوری هایی که او از آنها الهام گرفت ، وفاداری باورنکردنی مشتری را ایجاد کرد. "

خبرهای دیگر از بازی