توسعه دهنده Metroid Dread ، Mercury Steam ، توسط بسیاری از اعضای سابق این شرکت که نام">

خبر

 • تک بورد - کارکنان سابق می گویند که توسعه دهنده Metroid Dread نام خود را خارج کرده است

  کارکنان سابق می گویند که توسعه دهنده Metroid Dread نام خود را خارج کرده است
  24 روز و 12 ساعت قبل

  "چرا من در اعتبار بازی ظاهر نمی شوم؟ آیا این یک نوع اشتباه است؟"
  توسعه دهنده Metroid Dread ، Mercury Steam ، توسط بسیاری از اعضای سابق این شرکت که نام آنها از اعتبارات خارج شده بود ، مورد انتقاد قرار گرفت. گفتن.

  خواندن بیشتر

  بررسی Metroid Dread: بهترین بازی انحصاری سوئیچ در سال 2021

  صحبت با خروجی اسپانیایی Vandal ، چندین کارمند سابق که در توسعه Dread مشارکت داشتند-که عمدتا توسط استودیوی مادریدی اداره می شد با نظارت اسمی از نینتندو EPD در ژاپن - گفت که علی رغم ماه ها کار بر روی بازی ، از تلاش های آنها قدردانی نمی شود. این خروجی همچنین سیاست شرکت Mercury Steam را تأیید کرد که مقرر می دارد هر کارمند باید حداقل 25 درصد از کل توسعه پروژه را در اعتبارات خود کار کند.

  "سیاست استودیو ایجاب می کند که هر کسی باید نماینده استودیو در ایمیلی به وندال (از طریق اسکریپت ترجمه شده در google ما) گفت: حداقل 25 the از مواقع ، از کل توسعه بازی ، در تیتراژ نهایی ظاهر شوید. " "البته ، در مواردی که مشارکت های استثنایی انجام می شود ، استثنائاتی نیز ایجاد می شود." منابع موجود در داستان کل زمان توسعه بازی را بین سه تا چهار سال عنوان کرده اند.

  اعتبار محل اعتبار

  روبرتو میخاس ، هنرمند سه بعدی که هشت ماه روی بازی کار کرد ، از توسعه دهنده در یک پست عمومی در LinkedIn سوال کرد و به تیم Dread تبریک گفت.

  او گفت:

  من از کیفیت بازی تعجب نمی کنم ... مقدار استعداد در آن تیم از طریق سقف بود. من این را از اول می دانم زیرا ، علیرغم اینکه در اعتبار بازی قرار نگرفتم ، من هشت ماه در آن تیم بودم ... در حین انجام بازی ، من دارایی ها و محیط های زیادی را که بر روی آنها کار کرده ام تشخیص داده ام ... بنابراین کار من آنجاست سپس ، می خواهم از Mercury Steam بپرسم: چرا در تیتراژ بازی ظاهر نمی شوم؟ آیا نوعی اشتباه است؟ من واقعاً از داشتن پاسخ در این مورد بسیار خوشحال می شوم.

  Mejías در ایمیل جداگانه ای به Vandal اضافه کرد که Mercury Steam "همیشه می تواند بگوید که آنها سهم دیگران را استثنایی می دانند و هر کاری که می خواهند انجام می دهند." او همچنین گفت که خروج وی از شرکت با نقض حداقل 42 روز اخطار مشروط به سیاست ، ممکن است در عدم حضور نام وی در اعتبارات Dread نقش داشته باشد. (قانون کار اسپانیا کارگران را ملزم می کند که حداقل 15 روز قبل از پایان کار اخطار بدهند.)

  تبلیغات

  خواندن بیشتر

  Metroid: Samus Returns بازگشت به فرم برای ماجراجویی دو بعدی

  Mejías پیوست توسط چندین توسعه دهنده سابق ناشناس دیگر که در داستان وندال مشارکت داشته اند. 11 ماه روی بازی کار کرد "25٪ مسئله برای من یک اختراع به نظر می رسد و برای موارد فوق مناسب است." > این اولین سوارکاری Mercury Steam با Metroid نیست - استودیو قبلاً Metroid: Samus برای بازی Nintendo 3DS در سال 2017 باز می گردد. پس از انتشار بازی ، هیچ توسعه دهنده ای اعلام نکرد که نام آنها از اعتبار حذف شده باشد.

  این استودیو پس از انتشار دنباله Castlevania در سال 2014 ، Lords of Shadow 2 نیز مورد مناقشه قرار گرفت. شایعات مبنی بر اینکه بنیانگذار انریک آلوارز مسئول ایجاد فرهنگ استودیویی منفی بود ، که او و دیو کاکس ، تهیه کننده سابق کونامی ، مسئول آن بودند ، شایعه شد. در مصاحبه ای با Eurogamer در سال 2016 رد شد. "من با همان افرادی کار می کنم که در Lords of Shadow 1 و 2 کار می کردند. اگر این محیط وحشتناک بود و اگر انریک چنین احمق بود ، هیچ کس اینجا کار نمی کرد."

  بیشتر خواندن

  اعتبارات پرسنل از Wii Okami

  سابقه طولانی (بدون اعتبار)

  البته سابقه اسامی از اعتبار بازی ها به چند دهه قبل برمی گردد. آتاری با بدنامی از توسعه دهندگان بازی های خود امتناع کرد و باعث شد وارن روبینت ، خالق Adventure ، در سال 1980 یک اتاق مخفی با نام خود ایجاد کند. طبق گزارشات ، Deathloop در اعتبارات آن بازی ذکر نشده است. آنها ادعا کردند که برخی از کارگران به طور کامل حذف شده اند ، در حالی که برخی دیگر در پایان خزیدن به لیست عمومی "تشکر ویژه" منتقل شده اند.

  تبلیغات

  Rockstar نیز در سالهای اخیر به دلیل ترک نامهای متعدد مورد انتقاد قرار گرفته است. خارج از اعتبارات Grand Theft Auto V و Red Dead Redemption 2. در سال 2018 ، این شرکت به Kotaku خط مشی ای را اعلام کرد که نشان می دهد اعتبار کارکنان بر اساس این است که آیا کارکنان "به خط پایان رسیده اند" یا نه ، زیرا توسعه دهندگان قبل از بازی بازی را ترک کرده اند. کنار گذاشتن در سرما این بیانیه در اوایل سال جاری حذف شد و روشن شد که کارمندان فعلی و آینده برای کارشان به حساب می آیند ، حتی اگر قبل از شروع بازی Rockstar را ترک کنند. به عنوان "توسعه برچسب سفید" بر اساس کار استودیویی ناشناس ناخواسته. لباس های طولانی مدت مانند هاید و توس مخفیانه به مجموعه های قدرتمندی مانند Final Fantasy ، Yakuza و Resident Evil و بسیاری دیگر کمک می کنند. (شاید مشهورترین شخص در توسعه Zelda's the Wild of Wild کمک کرد ، که تنها در عنوان "تشکر ویژه" در تیتراژ آن ذکر شده است.)

  سایر موارد حذف نشده ، هنوز در توسعه ژاپن اتفاق می افتد. همچنین. در سال 2008 ، Capcom کل لیست کارکنان استودیوهای Clover که از بین رفته بودند را از اعتبارات بندر Okami برای Nintendo Wii حذف کرد. کارگردان اصلی بازی ، Hideki Kamiya ، این تصمیم را تأیید نکرد. ، سپس به تازگی از خاکستر شبدر تشکیل شده است. "این واقعیت که آنها تمام کارکنان خود را قطع کرده اند کاملاً تأسف بار است."

خبرهای دیگر از بازی