خبر

 • تک بورد -

  "چیز بعد از سوئیچ": چگونه صحبت های شنیده شده منجر به تعقیب غازهای نینتندو شد
  10 روز و 8 ساعت قبل

  تکان دهنده؟ قطعا نه. با این وجود ، این برخورد عجیب ارزش جویدن زیادی دارد.
  SEATTLE - هر روز نیست که درباره محصولات ناخواسته نینتندو از طریق guac می شنوم.

  به لطف برخورد تصادفی ماه گذشته ، من در یکی از کارهای عجیب و غریب در 25 سال فعالیت نویسندگی خود نشسته ام-یکی که به طور همزمان زبان های گیمر را تکان می دهد و دیگر گیمرها را به کام مرگ می کشاند. این در مورد نینتندو است ، و من باید با روشن ساختن اینکه من اطلاعاتی را که توسط افراد دارای دسترسی یا بینش خاصی به برنامه های شرکت بازی سازی دارای دوبار بررسی یا تأیید است ، دریافت نکردم (نه از عمویم پرسیدم-قول بده ، قسم بخور - به عنوان راننده شخصی ماریو کار می کند).

  اما از آن به بعد این اطلاعات جزئی را در ذهنم می چرخانم. آنچه من شنیدم به طور همزمان یک "duh" قوی برای شرکتی مانند نینتندو است و در عین حال احتمالاً برنامه های آینده نزدیک غول صنعت را روشن می کند. بنابراین از شما دعوت می کنم که با من بنشینید ، یک تراشه بردارید و در این کاسه گوآکاموله بازی-صنعت-اخبار انتخاب کنید.

  Ars Technica همیشه در حال گوش دادن است

  در یک بعد از ظهر آگوست ابری ، ماسک می زنم ، دوچرخه سوار می شوم و به رستورانی دنج رکاب می زنم که از آپارتمان سیاتل من مناسب است. من در حال ملاقات با یکی از همکاران قدیمی خود برای گفتگو در مغازه هستم - کاری که من مدتهاست آن را انجام نداده ام اما در نهایت راحت هستم - و ما گزینه ای با حیاط می خواهیم. من در انتخاب خود بیش از حد فکر نمی کنم.

  در حالی که منتظر آمدن همکارم هستم ، چند تراشه سفارش می دهم و تلفن هوشمندم را برمی دارم. وقتی مهمانی سه میز روی میز توجهم را به خود جلب می کند ، بی حرکت به سر می برم. من کلمه "نینتندو" را می شنوم و گوش هایم بالا می روند. چندین دهه nerd-dom به این معنی است که من همیشه می خواهم در مورد بازی های ویدئویی صحبت های عمومی را بشنوم. (یا می دانید ، به طرز ناخوشایندی به سراغ یک غریبه بروید و در مورد سری JRPG های مادر/زمینی ناخواسته "خوب ، در واقع" ارائه دهید.)

  این کلمات مبهم هستند ، به غیر از روشن شدن یکی از بلندگوها در نینتندو "کار" می کنند. اما یک اعلامیه در پشت پاسیو شنیده می شود: "من روی چیز بعد از سوئیچ کار می کنم." سپس یک مکث. "اگر بیش از این به شما بگویم ، باید شما را بکشم." خنده. با قفل کردن گوشی خودم را محکم می کنم. چشمانم در جستجوی خدمه شوخی با دوربین مخفی تکان می خورد.

  تبلیغات

  پس از آن کلمات مبهم تری وجود دارد-چیزی در مورد کار در "حیاط خلوت مایکروسافت" (احتمالاً منظور Redmond در ایالت واشنگتن ، جایی که نینتندو دفتر مرکزی آمریکا). غرغرو دیگری در مورد زندگی آنها صحبت می کند ، نه نینتندو. وقتی چک ظاهر می شود و کارت اعتباری بیرون می آید ، آنها ساکت می شوند و بعداً ضربان قلب آنها از حیاط خارج می شود ، هیچ راز دیگری فاش نمی شود.

  یک شگفتی غافلگیر کننده

  چشم های من به تلفن هوشمند من چسبیده است تا مستقیماً به خورشید این لحظه باورنکردنی برای من ، منتقد و گزارشگر تمام وقت صنعت بازی نگاه نکنم-و همچنین هر کلمه ای را که قبل از خاموش شدن شنیده ام تایپ کنم. نخ را از دست بده دقایقی بعد ، همکارم ظاهر می شود و من به او نگاهی می کنم که نشان می دهد بیل موری کنار من نشسته است ، برایم تکیلا خرید و قبل از ناپدید شدن در گوشم زمزمه کرد: "هیچ کس تو را باور نخواهد کرد" ابری از دود.

  من به استیو هسکه ، خبرنگار مشارکت کننده Ars Technica ، می گویم "آنچه را که من شنیدم باور نخواهید کرد." هاسک سر تکان می دهد و منتظر می ماند تا بمب دیگری را ارائه کنم. من اعتراف می کنم که لزوماً آن را ندارم ، سپس بپرسید آیا او به من کمک می کند تا روکش آلومینیومی روی بوریتو را به یک کلاه فویل تبدیل کنم. او متعهد می شود و ما شروع می کنیم به لحظه عجیب و غریبم. اولاً: ما تقریباً جاهای دیگر را برای قهوه ملاقات کردیم به جای اینجا برای ناهار. (اگرچه در سیاتل ، چه کسی باید بگوید که محل مورد نظر چقدر مناسب بود؟ شاید در مورد شنیدن شایعه وحشی ، محلی اپل یا فیس بوک در مورد کاپوچینو ، ما از دست دادیم.)

  هر کدام می گوییم مشروع به نظر می رسید. اگر کسی به زحمت به دنبال من بیفتد و من را ترول کند تنها برای انداختن اخبار جعلی نینتندو در کاسه گوآکامول من تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. اما مکالمه شنیده شده دقیقاً شبیه این است که چگونه دو دوست با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند ، اگر یکی برای حوزه بازی کار می کند و یکی کار نمی کند. "تعویض." "حیاط خلوت مایکروسافت". آنها در حال انتخاب و انتخاب اصطلاحات قابل تشخیص به جای توضیح فوری مفاهیم فناوری انقلابی یا تاریخ دقیق انتشار دنباله های خوب بودند. (بنابراین ، نه ، این برخورد اتفاقی منجر به افشاگری در مورد بازگشت سری خفته نینتندو مانند F-Zero نشد.)

  خواندن بیشتر

  20 درصد فروش سوئیچ در حال حاضر به خانوارهایی انجام می شود که قبلاً Switch داشتند. این افشاگری نیز کمی پیاده به نظر می رسید. آیا نینتندو قصد دارد سخت افزار بازی بیشتری بسازد؟ اوف بزرگ ، Poindexter. نیازی نیست در هیچ یک از افشاگری های مالی نینتندو ژاپن نگاه زیادی کنید تا یادآوری شود که این شرکت به طور مداوم در حال توسعه ایده های جدید در زمینه سخت افزار و نرم افزار است. برخی از تحلیلگران بازی و مدیران بازی پیشنهاد کرده اند که مفاهیمی مانند بازی ابری در نهایت کنسول های بازی مستقل را منسوخ می کند. اما ما هنوز به آنجا نرسیده ایم و فروش سوئیچ هنوز برای داغ شدن نینتندو بسیار زیاد است تا نتواند به طور کلی ساخت کنسول های جدید را متوقف کند. خیلی مطمئن. یک کنسول دیگر نینتندو که چک می کند.

خبرهای دیگر از بازی