خبر

 • تک بورد - چگونه Final Fantasy VII نسلی از جنگجویان آب و هوایی را رادیکال کرد

  چگونه Final Fantasy VII نسلی از جنگجویان آب و هوایی را رادیکال کرد
  28 روز و 17 ساعت قبل

  از فعالان به خانواده ها ، داستان هشدار دهنده و سیاره ای FFVII هنوز طنین انداز است.
  در سپتامبر 1997 ، Final Fantasy VII برای نسخه اصلی Playstation در آمریکای شمالی منتشر شد. بازی آبخیز ، شمشیر-و-جادوگری-و-خورشید-مخلوط-جنگل های جنگلی نقاشی را برای بمب ها و مسلسل ها در یک کلانشهر شهری آینده نگر و تاریک عوض کرد. زمانی قبل از فیلم های ارباب حلقه ها و هری پاتر بود ، زمانی که علمی تخیلی و سایبرپانک

  منظور من این است که تمام بسته بندی های مورد نیاز برای یک بازی شامل سه سی دی ممکن است به تنهایی به شما کمک کند تا از ذهنیت محیطی الهام بگیرید.

  در حالی که FFVII دنباله ای نبود که انتظار داشتم ، اما سرانجام حتی SNES JRPG مانند من از تغییر سبک و همچنین مقیاس گسترده و جاه طلبی آنچه در تلاش بود انجام دهد ، قدردانی کردند. هیچ کس تا به حال داستانی را به بزرگی کنسول ها نگفته بود و دور شدن از sprites 2D به دنیای سه بعدی (نوعی) یک قدم بزرگ فنی به جلو برای RPG ها و به طور کلی بازی ها بود. h3> Final Fantasy VII بازبینی بدون اسپویلر: نوع بازی Cloud ما

  با تشکر از کارت حافظه شخص ثالث خراب ، هرگز نتوانستم بازی را با همان سخت افزار اصلی پشت سر بگذارم. همین سال بود که انتشار مجدد سوییچ (و قفل شده توسط ویروس کرونا) به من فرصتی داد تا نژاد chocobos را پیدا کنم ، ماده KOTR را پیدا کنم ، JENOVA را نابود کنم و Sephiroth را بکشم.

  آن زمان بود فهمیدم که با گذشت بیش از 20 سال از انتشار اولیه ، پایان FFVII هنوز قدرت شوکه کردن را دارد. هرچه از نتیجه گیری بازی انتظار داشتم ، آن چیزی نبود که من تصور کردم پایان زندگی بشر و تمدن است.

  صحنه برش نهایی در Final Fantasy VII هنوز قدرت دارد به شوک

  بازی برای محیط زیست

  صحنه برش نهایی صدها سال پس از وقایع بازی آخر ، هنگامی که ابر و باند ، احتمالاً بسیار مرده اند ، تنظیم می شود. ما عضو حزب / کویوت فضایی Red XIII (که گونه آن هزاران سال زندگی می کند) و فرزندانش در خرابه های علف هرز کلانشهر فراموش شده و بدون جمعیت میدگر در جهان می بینند.

  همانطور که طبیعت زمین و کایوت ها را پس می گیرد خوشحال ، حتی یک نشانه از زندگی انسان دیده نمی شود. به نظر می رسد که بشر و همه آثار تمدن آن به دلیل احضار METEOR از زمین نابود شده است.

  تبلیغات

  این یک لحظه روایی تکان دهنده است ، به ویژه در مقایسه با پایان بازی های ویدیویی دهه ‘90. هورا ، شما بازی را شکست دادید ، بچه ها! همچنین ، بشریت روند خوبی داشت ، بله؟

  اما دهه the90 شاهد مضامین محیطی در سراسر بازی بودیم. بازی های جذاب مانند Ecco the Dolphin این صریح و روشن را نشان می داد ، اما حتی بازدیدهای نمادین مانند Sonic the Hedgehog از بازیکن می خواست حیوانات جنگلی زندانی و شایان ستایش را که دکتر Robotnik سعی داشت آنها را به سایبورگ تبدیل کند ، آزاد کند. هنگام بازگشت به محل زندگی خود ، پرندگان و سنجاب ها در صفحه خارج از خانه و بال بال می زنند و با خوشرویی چهچه می زنند.

  Final Fantasy VII ، با جهش فوق العاده ای از بازیکن خواست که نقش اکثر تروریست های خشن را بخواهد منفجر کند. یک راکتور درون یک کلانشهر پرجمعیت ایجاد کند. یکی از برش های اولیه و حماسی بازی با خاموش شدن بمب و تخریب راکتور به پایان می رسد. مطمئناً ، برخی از مردم به عنوان "خسارت وثیقه" جان خود را از دست دادند ، اما اشکالی ندارد ... شما بچه های خوبی هستید!

  در پایان بازی ، این سیاره نجات پیدا می کند ، اما هزینه تمام شده به نظر می رسد زندگی انسان مهم نیست که چگونه پایان را تفسیر کنید ، قابل تأمل است.

  با تقریباً 13 میلیون واحد فروخته شده در سراسر جهان ، FFVII تأثیر زیادی بر روی کل نسل بازیها داشت. همچنین به انتقال Final Fantasy و RPG ها به جریان اصلی غرب کمک کرد. این به راحتی در میان محبوب ترین و با نفوذترین بازی ها بوده است.

  اما تأثیر آن فقط به این صنعت محدود نمی شد - موضوعات بنیادی محیطی بازی و فلسفه هایی با رنگ آمیزی شینتو که بر نسلی از محیط بانان تأثیر می گذارد.

  توجه داشته باشید ، کودکان

  بابی پمبلتون ، اکنون یک مدیر اجرایی در یکی از دانشگاههای برتر اروپا (و عضو گروه آنلاین بین المللی Mario Kart) از جمله کسانی است که پیام محیط زیست FFVII را گیر افتاد با او. و او برای اثبات آن خال کوبی کرده است.

  بابی به من گفت: "من و هر دو خواهر و برادرم کاملاً تحت تأثیر بازی قرار گرفتیم." "هنگامی که ما آن را برای اولین بار در روز به پایان رساندیم ، نگاهی اجمالی ما این بود:" آه ، تمدن پایان یافت ، و این یک چیز خوب است. ""

  "ما پایان نامعلومی را ندیده بودیم (در هیچ رسانه ای) ) ، این سطح از پیچیدگی برای ما جدید بود. "چند روز طول کشید تا غرق شد ، اما ما نتیجه گرفتیم که همه انسانها مرده اند و این پایان خوبی بود."

  جوانترین بابی خواهر و برادر ، جكلین دین ، ​​در حال حاضر در مراقبت های بهداشتی كار می كند. جكلین در آن زمان 8 ساله بود ، در ابتدا بیشتر ناظر بود ، اما به یاد آورد "من در واقع شخصیت هایی را برای برادرانم تعیین می كردم ، آنها را برای انجام كاراكتر صدا می كردم و واقعاً بازی می كردم گفتگوها را شروع کنید تا ما را در داستان غرق کند. "

  تبلیغات

  بعد از یک یا دو سال ، جکلین خودش بازی را انتخاب می کرد." همانطور که آژانس خود را توسعه دادم ، فکر کردم ، "هی من هم می توانم این کار را انجام دهم ، دختران می توانند بازی های ویدئویی بازی کنند! "" سرانجام او تا آنجا پیش رفت که یک راهنمای استراتژی را چاپ کند ، تبدیل به ابتدا Pembleton را به صورت 100٪ بازی انجام دهید.

  خوب وقتی آن را چنین می گویید ... خوب وقتی این طور گفتید ...

  دیلن ، کودک میانی پمبلتون که اکنون در صنعت فیلم سازی کار می کند ، یادآوری می کند که پایان کار همه آنها را احساس می کند" ما باید مثل این کویوت های باستانی گفتگو ، مهماندار زمین باشیم. برداشت های ما این بود که صنعتی سازی مهم بد است و درک نحوه عملکرد زندگی و کره زمین بسیار مهمتر است - زیرا ببینید که چه توله سگهای گربه ای زیبا هستند! "

  دیلن می گوید دشوار است بیش از حد تأثیر بازی را بر انتخاب های او در بزرگسالی "FFVII بر نحوه رای گیری من تأثیر می گذارد ... در هر کجا که زندگی کرده ام ، یک باغ اجتماع ایجاد کرده ام. من به عنوان یک باغبان کار کرده ام. من می دانم که می خواهم چه کاری انجام دهم ، و بله ، اساساً بر اساس فلسفه های FFVII است. "

  " در آن زمان ما نمی فهمیدیم [Final Fantasy VII] می تواند تمثیلی برای آنچه باشد بابی به یاد می آورد ، با استخراج سرمایه از توده های کارگر ، استخراج نفت و منابع از کره خاکی ، توزیع آن به 0.01٪ ، در میدگر ، در حال انجام است. "این برای همه ما بسیار تأثیرگذار بود. ما دو سال را صرف انجام بازی کردیم ، بارها و بارها. ما همانطور که به رختخواب می رفتیم ، Playstation را روشن می گذاریم تا بتوانیم به آن موسیقی با مضمون آغازین روی بیاوریم. "

  " این ما را مقدمه این مفهوم نبرد بین کارگران و یک ماشین فوق سرمایه داری بود که به استخراج علاقه داشت. هر اونس ارزش از این سیاره ، "ادامه داد. "بلافاصله بعد از وقوع [بازی] 11 سپتامبر ، جنگ عراق ... این درک [در مورد ما] وجود داشت که کارهای شیطانی به خاطر ثروتمند کردن مردم انجام می شد."

  " 25 سال پیش با انجام این بازی ، ما نمی فهمیدیم که این مبارزه چقدر مهم است - به طور فزاینده ای ، [اکنون] متوجه می شویم که این مهم چقدر مهم است. در حال حاضر مردم وگان می شوند ، و سعی می کنند به جهان کمک کنند تا به یک سیستم اقتصادی مبتنی بر رفاه برسد - همه ما برای مبارزه با جنگ اقدامات افراطی را در نظر داریم. "

خبرهای دیگر از بازی کردن