خبر

 • تک بورد - چگونه یک کابین خلبان پرواز سیم کارت به من کمک می کند تا از همه چیز دور شوم (به صورت مجازی)

  چگونه یک کابین خلبان پرواز سیم کارت به من کمک می کند تا از همه چیز دور شوم (به صورت مجازی)
  22 روز و 16 ساعت قبل

  لی هاچینسون ، ویراستار ارشد فنی Ars ، ما را در سوراخ خرگوش پرواز می کند.
  یکی از چیزهای خوب در کار در خانه این است که شما آزادی زیادی برای تنظیم دفتر خانه خود همانطور که دوست دارید ، خواه داشته باشید. شما در حال تکمیل تنظیمات رایانه خود هستید تا برای روزهای طولانی جلسات Zoom راحت تر باشید یا لوازم جانبی بازی عجیب و غریب را برای تفریح ​​بعد از ساعت بخرید. اندرو کانینگهام ، خبرنگار ارشد فناوری A

  روی میز کار/بخشی از تنظیمات شما و غیره چه چیزی را می خواهید به من بگویید؟

  فکر می کنم کابین خلبان Obutto R3volution باشد.

  برای چیست؟

  شکل می گیرد پایه ای که تنظیمات رایانه بازی من بر اساس آن ساخته شده است. جایی برای نشستن و نصب وسایل جانبی (مانند جوی استیک ، دریچه گاز ، چرخ ، پدال ، صفحه کلید ، ماوس ، مانیتور) به من می دهد تا به گونه ای مناسب پرواز یا رانندگی باشد. و این نیز بسیار راحت است.

  آیا این خرید تکان دهنده بود ، یا یکی از مواردی بود که مدتها بود به آن فکر می کردید؟

  من حدس می زنم کمی از هر دو - من سالها فکر می کردم که باید یکی را دریافت کنم ، اما روند خرید واقعی بسیار تکان دهنده بود. من روحیه ای داشتم و آن را خریدم زیرا اساس خرید من صفر است.

  به من بگو ، فردی که از هیچ چیز درباره سیم کارت پرواز چیزی نمی داند ، چرا این عالی است و چرا من یکی را می خواهد

  پخش سیم کارت های پرواز/رانندگی نشسته روی میز هیچ ایرادی ندارد. انواع و اقسام چیزهای بسیار جذاب از نوع گیره وجود دارد که به شما امکان می دهد جوی استیک و دریچه گاز را روی یک میز معمولی سوار کنید ، و آنها واقعا خوب کار می کنند.

  اما تنظیم کابین خلبان می تواند بسیار راحت تر باشد. برنامه ریزی برای جلسات بازی چند ساعته این گزینه به شما می دهد که کجا می توانید وسایل را نصب کنید و چه چیزی را می توانید سوار کنید-اگر با هواپیمایی پرواز می کنید که کنترل پرواز آن به این صورت IRL تنظیم شده است (مثلاً مانند F-16) می توانید تنظیمات جانبی را پیکربندی کنید. ، یا اگر در حال پرواز با هواپیمایی با کنترل مرکزی هستید (مانند اکثر جنگنده های دیگر) ، یا میله مرکزی. کابین خلبان همچنین امکان تعویض آسان را فراهم می کند ، بنابراین می توانید تنظیمات فیزیکی خود را از هواپیما به هلیکوپتر به خودرو به Elite تغییر دهید: سفینه خطرناک فقط با جابجایی چند بیت در اطراف.

  کابین خلبان فضای زیادی را اشغال می کند ، اما راحت است و شما را برای حالت خلبان و رانندگی در وضعیت طبیعی تری قرار می دهد ، و داشتن کنترل برای هواپیما یا ماشین یا هر جایی که "تصور می شود" واقعاً خوب است.

  تبلیغات

  خیلی وقتها وقتی خرید بزرگی انجام می دهم یا آهنگ جدیدی پیدا می کنم یا بازی جدیدی انجام می دهم ، همیشه با این خاطرات همراه می شود ، بنابراین هرگز نمی توانم بدون فکر کردن در مورد اتفاقات قبلی به یک چیز فکر کنم. در اولین باری که آن را پیدا کردم بنابراین به من بگویید وقتی به آن رسیدید در زندگی شما چه می گذشت؟

  خاطرات همراه زیادی وجود دارد - بیشتر از Elite: Dangerous ، این چیزی است که من معمولاً بازی می کنم (DCS یک ثانیه دور است ، زیرا من در مورد آن فضا هستم). Elite نوعی بازی عجیب و غریب است که بازی زیادی در آن وجود ندارد-بیشتر شبیه یک شبیه ساز سفینه فضایی است تا شبیه یک سیمک رزمی سنتی فضایی یا هر چیزی شبیه آن. شما زمان زیادی را صرف انجام کارهای عادی می کنید - لنگر انداختن ، بارگیری ، حمل بار از نقطه A به نقطه B ، راه های تجاری سودآور ، جمع آوری مواد معدنی ، مهندسی کشتی (ها) ، و این قبیل موارد. اما از آنجا که من Elite را در VR بازی می کنم ، کمتر شبیه یک بازی است و بیشتر شبیه یک مکان واقعی است که می توانم در آن وقت بگذرانم. در دو سال گذشته داشتن چنین مکانی برای فرار به عنوان یک درمان تسکین دهنده خوب بوده است. آیا چیز جالبی وجود دارد که در حین تحقیق درباره آن یا هنگام یادگیری نحوه عملکرد آن یاد گرفته اید؟

  بله ، واقعاً من را عمیق تر به سوراخ خرگوش سرگرم کننده کشانده است. من فکر می کنم من لوازم جانبی کنترل پرواز را خریداری می کنم مانند بسیاری دیگر که در این مرحله کفش می خرند. هنگامی که مهر ضرب المثل را شکستید و یک کابین خلبان بزرگ را در دفتر خود مونتاژ کردید ، خرید یک دستگیره F-14 به طور خاص برای ماجراهای DCS شما دیگر اصلا دیوانه کننده به نظر نمی رسد.

  مطمئن نیستم اگر این نوع مصرف گرایی بی حد و حصر واقعاً سالم است ، اما قطعاً در حالی که جهان می سوزد حواس پرتی خوبی بوده است.

  آیا تنظیمات دیگری را مشاهده کرده اید که باعث حسادت شما می شود؟ حداکثرنظر نسخه سیم کارت پرواز چیست؟ من مجموعه افرادی را که به عنوان مثال علاقه مند به بازی های شبیه سازی هستند ، دیده ام و بسیار شدید هستند.

  وقتی صحبت از جاه طلبی های پرواز من می شود ، من در اواسط متوسط ​​هستم-من یک کابین خلبان بازی و برخی لوازم جانبی پرواز دارم. افرادی هستند که فراتر از این می روند ، وایاااااااااااااا به عنوان مثال ، می توانید پنج رقم (در هر مورد!) برای تجهیزات جانبی سیم کارت با وفاداری بالا هزینه کنید. و نامیدن کابین خلبان Obutto من به عنوان "کابین خلبان" واقعاً احمقانه است وقتی می توانید قطعات کابین خلبان هواپیما با وفاداری کامل خریداری کنید ، مربیان کابین خلبان نظامی مازاد بر واقعی ، یا کامل بروید "مرا در حالی که آسمان را می بوسم" بیاموزید. طرفدارها و بوئینگ تماس بگیرید و مستقیماً در مورد چیز واقعی پیشنهاد دهید. تنها چیزی که شما را عقب می اندازد ترس های خودتان است. (و حساب بانکی.)

  تبلیغات

  چه خاطره ای با این مورد به یادگار گذاشته اید؟

  من بازیهای زیادی با نخبگان بازی می کنم ، اما بزرگنمایی در هواپیماهای واقعی در DCS چیزی است که واقعاً به من کمک کرد تا در یک سال گذشته متمرکز شوم. در بدترین لحظات قرنطینه ، آن اتاق خلبان جایی است که من عقب نشینی کردم. هدست واقعیت مجازی را پایین می آورم و مأموریتی را که در ویرایشگر ایجاد کرده بودم ، جایی که در Tomcat در ارتفاع 30،000 پا شروع می کنم ، بارگیری می کنم ، هواپیما به زمین می خورد و تقریباً بنزین خالی می کند و تقلب بی نهایت سوخت روشن می شود. به گاز را به سمت توقف ها بکشید ، بال عقب داشته باشید و نشانگر سرعت هوا را در حال چرخش دیوانه وار در جهت عقربه های ساعت تماشا کنید. ماخ 1 می آید و می رود ، و من دماغ را 60 درجه بالا می برم و به سمت بالا پرتاب می کنم و در انتهای یک موج شوک شکننده شیشه ای شگفت انگیز از جهان فرار می کنم.

  با خورشید افق شکاف خورشید به فرشتگان 65 برسید. و کابین خلبان با نور نارنجی کره ای لمس می شود. دنیای شبیه سازی شده در زیر گسترش می یابد ، همانطور که توربوفن ها به کار خود ادامه می دهند و جت را سریعتر هل می دهند.

  ماخ 2 یک حافظه دور است زیرا نشانگر سرعت هوا در یک عدد واقعاً مضحک حرکت می کند ، در حال حاضر خورشید در کابین خلبان سیل می زند. من از روی شانه به بدنه F-14 و سپیده دم پشت آن نگاه می کنم و درست در آن لحظه-فقط در آن لحظه ، همه گیری وجود ندارد. استرس کاری وجود ندارد هیچ سیاست ، نگرانی ، نزاع یا هرگونه آشغال دیگری که هر روز مرا اشغال می کند وجود ندارد.

  فقط من هستم که در حال طلوع آفتاب هستم. و این به اندازه کافی خوب است.

  لیست تصویر توسط لی هاچینسون

خبرهای دیگر از بازی