خبر

 • تک بورد - چگونه معدنچیان کوتوله کهکشانی دیپ راک به من در زنده ماندن از همه گیری کمک کرده اند

  چگونه معدنچیان کوتوله کهکشانی دیپ راک به من در زنده ماندن از همه گیری کمک کرده اند
  21 ساعت و 32 دقیقه قبل

  DRG ترکیبی از 4 بازیکن تعاونی ، توسعه دهندگان غیر سمی و یک جامعه استقبال کننده است.
  من هرگز بازی های چند نفره آنلاین را دوست نداشتم. من همیشه برای چند دور Smash Bros. یا Towerfall روی کاناپه با یک زن و شوهر آبجو و چند جوانه آماده هستم ، اما وقتی نوبت به بازی آنلاین می رسد ، هیچ وقت برای پیدا کردن گروهی که بتوانم به طور منظم با آنها بازی کنم ، کار نمی کنم. به من همچنین هرگز نمی خواستم زمانی را

  خواندن بیشتر

  بازی هایی که ما را از طریق COVID-19 عبور می دهند-بلوک ها ، روگلیت ها ، هر چه Death Stranding باشد. آنچه با من و یک نفر دیگر به طور متناوب در Age of Empires II شروع شد سرانجام به یک گروه تبدیل شد از سه تا چهار نفر که هر هفته یک یا دو بار برای بازی بازی می کردند. ما کار خود را با جلسات گروهی Geoguessr و یک نوع وسیله کنترل کننده شروع کردیم که در آن هنگام نوبت دهی به نوبه خود American Truck Simulator چت می کردیم. سپس ما Ultimate Chicken Horse را بازی کردیم تا تمام سطوح را باز کنیم و در چند فصل با Fall Guys ماندگار شدیم. اما تا زمانی که یک بازی گروهی از Left 4 Dead 2 انجام نشد ، متوجه شدیم که واقعاً می خواهیم بازی ای باشد که بتوانیم با هم کار کنیم. و وقتی این کار را به پایان رساندیم ، سرانجام ، روی بازی قرار گرفتیم که این قطعه در واقع درباره آن است: Deep Rock Galactic.

  Deep Rock Galactic (از این پس DRG) یک بازی تعاونی است که بین یک تا چهار بازیکن برای کاوش در سیاره Hoxxes IV آماده می شوند ، منابع خود را جمع آوری می کنند و با ساکنان حشره کش خصمانه خود به نمایندگی از یک معدن فضایی کم احساس و بی سرپرست مبارزه می کنند. شرکت. شما فقط چند نوع ماموریت مجزا برای انتخاب دارید ، اما تونل های Hoxxes IV (و برخوردهای دشمن) همگی به صورت رویه ای ایجاد شده اند و شما می توانید به عنوان یکی از چهار کلاس بازی کنید و هر بازی را منحصر به فرد کنید. همچنین ، همه شما کوتوله هستید.

  Deep Rock Galactic [Xbox، PC]

  Xbox + PC: 30 دلار در رایانه مایکروسافت: 30 دلار در Steam (Ars Technica ممکن است برای فروش از طریق پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته غرامت دریافت کند.) DRG یک بازی رایانه شخصی و Xbox One است به صورت پیش نمایش در اوایل سال 2018 منتشر شد. این برنامه به طور مداوم طی دو سال آینده قبل از انتشار نسخه 1.0 در ماه مه سال 2020 توسعه یافت و توسعه دهندگان آن از آن زمان به بعد به روز رسانی محتوای بزرگ و به روزرسانی های متعادل کننده کوچکتر را ادامه می دهند (بعدی ، به روز رسانی 35 ، قرار است در Q3 منتشر شود). این اولین نسخه از Ghost Ship Games ، یک استودیوی دانمارکی است که به طور خاص برای کار روی بازی های Co-op در سال 2016 شکل گرفت. هزینه اصلی بازی 30 دلار است (پیوند فروشگاه مایکروسافت در اینجا ، پیوند Steam در اینجا ؛ توجه داشته باشید که بازی متقابل بین نسخه های Xbox و Microsoft Store بازی ، اما نه بین نسخه های Microsoft و Steam ، و اینکه بازی در اشتراک Game Pass Ultimate گنجانده شده است). و در حالی که یک DLC پولی علاوه بر آن وجود دارد ، این محصول منحصراً آرایشی است و برای گذراندن اوقات خوب نیازی به خرید هیچ کدام از آن ندارید.

  ضربه و ناخوشایندی در 18 ماه گذشته باعث شده است که مهربانی اولیه ، بدون ارزش ، احساس ارزشمندی کند و DRG ، توسعه دهندگان آن و جامعه آن از مهربانی سرریز شوند. آگهی های شغلی در Ghost Ship Games با "NO CRUNCH!" در همه بازیها به عنوان دومین نقطه تحت عنوان "حقوق رقابتی" ، و توسعه دهندگان جلسات بازی معمولی را پخش می کنند که در آنها اغلب به بازیهای عمومی می پیوندند تا در بین بازیکنان خود در حال پاسخگویی به سوالات (پاسخ های متداول: برنامه ای برای کلاسهای بیشتر وجود ندارد ، آنها هرگز روی PvP تمرکز نخواهند کرد و روی کوتوله های غیر نر کار می کنند). جامعه طرفداران در Reddit همچنین مکانی غیرقابل باور مفید است که در آن طرفداران یادداشت DRG ، استراتژی ها ، فیلم های مربوط به اتفاقات خنده دار که در دویدن آنها اتفاق افتاده است و موارد دیگر ارسال می کنند. آن Redditors به ​​طور کلی هیجان زده به نظر می رسد که از بازیکنان جدید استقبال می کند.

  تبلیغات

  همه چیز خوب است (زیبا: خوب است!) ، اما اگر بازی سرگرم کننده نباشد چندان مهم نیست - اما خیلی سرگرم کننده است مکانیک های اصلی بخشی از Minecraft ، قسمتی Left 4 Dead هستند و اکثر ماموریت ها بخش های آرام تر معدن و اکتشاف را با بخش های گرمتر "ازدحام" متقابل می کنند ، جایی که باید با امواج اشکالات عصبانی مبارزه کنید. تکمیل ماموریت ها به شما طلا و مواد معدنی می دهد که از آنها برای ارتقاء سلاح ها و باز کردن سفارشی سازی لوازم آرایشی استفاده می کنید (پول زیادی برای ریش و سبیل هزینه خواهید کرد) ، امتیازهایی را تجربه خواهید کرد که سطح و رتبه شما را افزایش می دهد ، و امتیازهایی که می توانید برای اندک هزینه کنید. علاقه مندان فعال و منفعل هرچه سطح و رتبه شما بالاتر باشد ، ارتقاء و سفارشی سازی بیشتری خواهید داشت. این بازی به شما پاداش خوبی می دهد چه در انتخاب یک کلاس واحد و واقعا در آن مهارت داشته باشید و چه برای تنوع بیشتر ترجیح می دهید بین کلاس ها بروید.

  بازی به تنهایی به اندازه کافی سرگرم کننده است حالت -player ، که به شما یک همراه روبات کنترل شده با هوش مصنوعی می دهد تا به شما در معدن و مبارزه کمک کند. اما واقعاً در حالت چند نفره خود می درخشد ، خواه شما به طور مرتب بازی های خصوصی را با یک یا دو گروه کوچک از دوستان انجام می دهید و یا به بازی های عمومی می پیوندید تا به تیم کاملاً غریبه بپیوندید. حتی اگر شما یک مبتدی کامل باشید که به تیمی از متخصصان غمگین بپیوندید ، مردم تقریباً همیشه با بازیکنان "ریش سبز" با مهربانی رفتار خواهند کرد (زیرا شما در یک مأموریت شکست نمی خورید مگر اینکه کل تیم سقوط کند و شما می توانید بازیکنان سرنگون شده را هر چند وقت یکبار احیا کنید. می خواهید ؛ یک بازیکن بی تجربه معمولاً تیمی را که می داند در حال انجام چه کاری است کنار نمی زند.

  کلاس خود را بازی کنید! هر یک از چهار کلاس بازی دارای نقاط قوت و ضعف منحصر به فردی است: توپچی خسارت بی رحمانه شما است ، در حالی که مهندس بیشتر یک استراتژیست است که می تواند از جناحین شما محافظت کند. شعله افکن مته می تواند تعداد زیادی از دشمنان را از فاصله دور بیرون بکشد و مته های شما می توانند با حفاری مستقیم از طریق دیوارها و کفها ، میانبرهایی را برای مهمانی ایجاد کنند. و پیشاهنگ در یک مبارزه خوب نیست ، اما در گرفتن مواد معدنی در مکان هایی که دسترسی به آنها دشوار است و غارها را برای بازیکنان دیگر روشن می کند. هاپینگ بین کلاس ها خوب است ، اما بازیکنان جدید باید یکی را انتخاب کرده و بر سطح آنها تا سطح 25 تمرکز کنند. در آن مرحله ، می توانید شخصیت را "ارتقاء دهید" ، که دسترسی به ریسک بالا/پاداش ویژه "غواصی عمیق" را باز می کند. ماموریت ها ، ارتقاء سلاح های قوی تر به نام "اورکلاک" و گزینه های آرایشی مخصوص کلاس. استفاده از مینی نقشه را که با فشار دادن M یا Tab نشان می دهید ، بیاموزید. ماوس را برای نگاه کردن به اطراف حرکت دهید و برای بزرگنمایی یا کوچکنمایی حرکت کنید. فاصله را فشار دهید تا کوتوله خود را به سمتی که در نقشه به دنبال آن هستید نشان دهید. اگر شما نمی خواهید به تنهایی بازی کنید و گروهی برای بازی ندارید ، اکثر افرادی که به صورت آنلاین بازی می کنند از کمک به بازیکنان جدید خوشحال می شوند. پیشرفت شخصیت شما نیز کاملاً مستقل از افرادی است که با آنها بازی می کنید ، بنابراین منابع و امتیازات تجربه شما صرف نظر از نحوه بازی شما جمع می شود. V را زود و اغلب فشار دهید. این بازی تا کنون قدرتمندترین حرکت در بازی است. تبلیغات

  انجام همه ماموریت ها و بیوم های DRG بیش از دوازده ساعت طول نمی کشد و تا زمانی که شخصیت اول خود را ارتقا دهید ، بیشتر آنچه را که بازی ارائه می دهد ، مشاهده کرده اید به اما نقشه های ایجاد شده از نظر رویه ، کلاس های متعادل شخصیت ها و گزینه های بارگذاری ، ماموریت های هفتگی و هرج و مرج محض سطح دشواری بالاتر بازی باعث می شود همه چیز احساس شادابی داشته باشد در حالی که تن ارزش تکرار را اضافه می کند. نسخه رایانه نیز از نظر سخت افزاری فوق العاده سختگیرانه نیست ، و این باعث می شود که بتوان خدمه را کمی جمع کرد. طبق تجربه من ، اگر بخواهید آن را روی پردازنده های گرافیکی یکپارچه HD 620 یا 630 اینتل اجرا کنید ، اوقات خوبی نخواهید داشت ، اما در تنظیمات کم و متوسط ​​در پردازنده های گرافیکی جدیدتر Intel Iris Xe و AMD مناسب است. چند نسل اخیر APU های Ryzen ، اگر Xbox یا رایانه بازی گران قیمت ندارید.

  می دانم که در نهایت از این بازی احمقانه استخراج کوتوله خسته می شوم. کلنگ خود را می چرخانم تا مقداری طلا بگیرم یا با یک تبر پرتاب به موقع یک اشکال را می کشم و آن را هیجان انگیز نمی کند ، یا یک دوست در زیر یک قطره عرضه ورودی خرد می شود و اینطور نخواهد بود. به عنوان خنده دار اما من 104 ساعت در آنجا هستم و هنوز این اتفاق نیفتاده است.

خبرهای دیگر از بازی