خبر

 • تک بورد - چه ناکامی Cyberpunk 2077 به CD Projekt کمک کرد تا رکوردهای درآمد و سود خود را بشکند

  چه ناکامی Cyberpunk 2077 به CD Projekt کمک کرد تا رکوردهای درآمد و سود خود را بشکند
  4 ساعت و 13 دقیقه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Cyberpunk 2077 ممکن است از نظر بسیاری از مصرف کنندگان یک شکست محسوب شود ، اما با این وجود CD Projekt به بهترین نتایج مالی شرکت کمک کرده است. درآمد فروش بیش از دو برابر سال 2015 بود ، در همان سال Witcher 3: Wild Hunt راه اندازی شد.

  همانطور که توسط GamesIndustry.biz گزارش شده است ، شماره های اولیه CD Projekt برای سال 2020 شامل 562 میلیون دلار درآمد فروش است که چهار برابر بیشتر از سال قبل است. این رقم عالی برای شرکت لهستانی است ، بیش از دو و نیم برابر رکورد قبلی: 210 میلیون دلار در سال 2015 ، بیشترین درآمد حاصل از راه اندازی سومین بازی Witcher.

  همچنین یک سال رکورددار سود خالص بود. مبلغ 303 میلیون دلار رکورد قبلی 89.8 میلیون دلار بود که در سال 2015 نیز سه برابر شده بود. نتایج نهایی این شرکت برای سال 2020 در 22 آوریل اعلام می شود.

  هیاهوی باورنکردنی پیرامون Cyberpunk 2077 ، CD بزرگترین راه اندازی Projekt از زمان Witcher 3 ، باعث شد که 8 میلیون پیش خرید مطمئن باشد. این همچنین به سریعترین بازی رایانه ای در تمام دوران تبدیل شد.

  با برنامه ریزی برای عنصر بلند پروازانه ، "بازنگری" در مورد عنصر چند نفره GTA V Online و تغییر ساختار CD Projekt Red برای توسعه همزمان چندین بازی AAA ، به نظر می رسید که Cyberpunk 2077 توسط توسعه دهنده آن بی سر و صدا کنار گذاشته خواهد شد ، اما مدیر عامل مشترک Adam Kiciński اخیراً تأیید کرد که این موضوع دور از انتظار است.

  "من گزینه ای برای قفسه بندی Cyberpunk 2077 نمی بینم. ما متقاعد شده ایم که می توانیم بازی را به چنین وضعیتی برسانیم که بتوانیم به آن افتخار کنیم و بنابراین با موفقیت آن را برای سالهای آینده بفروشیم. "

خبرهای دیگر از بازی