خبر

 • تک بورد - پیش نمایش Halo Infinite: هر چه چیزها بیشتر تغییر کنند…

  پیش نمایش Halo Infinite: هر چه چیزها بیشتر تغییر کنند…
  19 روز و 4 ساعت قبل

  مسیر خود را از نقطه A تا نقطه B انتخاب کنید، سرباز.
  سری Halo در طول سال ها تغییرات زیادی را به خود دیده است، اما حلقه اصلی گیم پلی کمپین های تک نفره تا حد زیادی ثابت مانده است. شما در راهروها، اتاق‌ها و محوطه‌های فضای باز راهپیمایی می‌کنید (یا رانندگی می‌کنید یا پرواز می‌کنید) و امواج آدم‌های بد را به گلوله می‌زنید تا به هدف بعدی و صحنه بعدی برسید. سپس به جای دیگری می روید و دوباره از نقطه A به

  Halo Infinite به همین ترتیب شروع می‌شود، با دو مأموریت آموزشی گسترده که در ایستگاه‌های فضایی شکسته و در حال فروپاشی تنظیم شده‌اند که Master Chief خوب تمام تلاش خود را برای شکستن آنها در نقاط انجام می‌دهد. با این حال، پس از آن معرفی سریع، با آسانسور به محیط‌های سرسبز در فضای باز Zeta Halo می‌روید، جایی که با یک تجربه گیم‌پلی بسیار بازتر از آنچه از فرنچایز انتظار دارید، استقبال می‌شوید.

  من فقط در حین بازی با یک نسخه پیش نمایش محدود از بازی این هفته، قبل از عرضه آن در 8 دسامبر، سطح آن طراحی جهان باز را خراش دادم. هرچند، تا کنون، هر چه چیزها بیشتر تغییر کنند، بیشتر ثابت می مانند. . Halo Infinite همچنان یک بازی Halo است، حتی اگر مسیری که از نقطه A به نقطه B می‌روید کمی بیشتر از حد معمول باشد.

  دروازه‌ها را باز کنید

  با نگاه دقیق به در صفحه نقشه، به راحتی می توان Halo Infinite را با Assassin's Creed یا سایر بازی های جهان باز Ubisoft اشتباه گرفت. مانند آن بازی‌ها، Infinite بر اساس نوعی طراحی توپی و اسپیک عمل می‌کند، که در آن شما یک برج مرکزی (در این مورد، یک پایگاه عملیاتی پیشرو) را «فعال می‌کنید» تا مأموریت‌ها و اطلاعات بیشتری را در مورد محیط اطراف آن آشکار و باز کند. این پایگاه های عملیاتی به جلو نیز به عنوان هاب های سفر سریع (جلوگیری از بسیاری از عقب نشینی های خسته کننده) و مکانی مرکزی برای دسترسی به سلاح ها یا وسایل نقلیه قفل نشده در صورت تمایل عمل می کنند. این بیت آخر به خصوص هنگامی که قفل سلاح مورد علاقه خود را باز کنید بسیار خوب است و می توانید هر برخورد بعدی را با یک نسخه کاملاً بارگذاری شده در دست شروع کنید.

  تبلیغات یک لحظه صبر کنید، این کورتانا نیست...بزرگ کردن / یک لحظه صبر کنید، این کورتانا نیست...

  دسترسی به موارد دسترسی فوری در پشت "Valor" امتیازی است که به شما امتیاز می دهد. تکمیل وظایف تصادفی در سراسر نقشه جهان باز. اینها می‌توانند به سادگی منفجر کردن یک برج ارتباطی بدون محافظ در کنار یک مسیر یا به پیچیده‌تر بودن حمله به یک پاسگاه به شدت محافظت شده، بالا بردن و تخریب سلول‌های قدرت پایین‌تر آن و خراب کردن دو محل تخریب خودرو در حین مبارزه با امواج تقویت‌کننده باشند. همچنین می‌توانید با پاسخ دادن به تماس‌های مضطرب از جانب سربازان همکار خود در شورای امنیت سازمان ملل متحد، که به‌عنوان همراهان موقت هوش مصنوعی به شما ملحق می‌شوند، شجاعت کسب کنید.

  بله، همه این مأموریت‌ها اساساً به تغییرات جزئی در " خلاصه می‌شوند. بدوید و به هر چیزی که حرکت می کند شلیک کنید." و تعداد کمی از آنها احساس می‌کنند که نسخه‌های تقسیم‌بندی شده راهروهای «از نقطه A به نقطه B بروید» که به آنها عادت کرده‌اید. با این حال، داشتن توانایی انتخاب و انتخاب آن ماموریت ها بر اساس برنامه زمانی خوب است. یا شاید شما به سادگی در فضاهای بین ماموریت ها سرگردان شوید و با گروهی تصادفی از سربازان تبعید شده برخورد کنید و یک نوع سلاح نادر برای مشکل خود پیدا کنید. ساختار جدید به شما کمک می‌کند تا بیش از هر زمان دیگری کنترل حرکت و جریان را کنترل کنید، نه بر روی یک تسمه نقاله ساده از تخریب.

  اما این مانند Breath of the Wild نیست، جایی که به معنای واقعی کلمه می‌توانید در آن بتوانید کنترل کنید. اگر به اندازه کافی جسور و احمق هستید، از همان ابتدا به سمت رئیس نهایی بدوید. ماموریت‌های اصلی و بخش‌های نقشه همچنان در پشت صحنه‌های داستانی کلیدی و باس‌فیت‌ها که در کنار تجهیزاتی که به تازگی قفل آن را باز کرده‌اند، قرار خواهند گرفت. این باس‌ها نیز تغییر جالبی در سرعت ایجاد می‌کنند، که شامل نوارهای سلامتی قابل مشاهده، سپرهای قوی و الگوهای حمله تهاجمی است. یادگیری آن الگوها، و نحوه استفاده از محیط و تجهیزات خود برای اجتناب از آنها، حتی برای بازیکنان باتجربه Halo که معمولاً از طریق حافظه عضلانی در میان انبوهی از دشمنان حمله می کردند، ممکن است به چند تلاش نیاز داشته باشد.

  grappleshot بیشتر، لطفا< /h2>

  در مورد تجهیزات، تغییر عمده دیگری که در اوایل Halo Infinite آشکار شد، گرپلشات است. با ضربه زدن به سپر سمت راست، یک قلاب گیر می‌فرستید که می‌تواند شما را به طاقچه‌های بالاتر بکشاند یا به سادگی شما را به نقطه‌ای روی زمین دورتر در مسیرتان ببندد (نکته سریع: در انتهای این کشش یک پرش انجام دهید تا خود را گسترش دهید. افزایش موقت سرعت). تحرک افزوده‌ای که با این یک تغییر فعال می‌شود، آنقدر رضایت‌بخش است که ممکن است از خود بپرسید که چگونه بدون آن در سایر بازی‌های Halo کار کردید.

  تبلیغات

  پس از کمی تمرین، گرپل‌شات مانند یک ابرقدرت در مبارزات آتش‌سوزی می‌شود. به شما این امکان را می دهد که به سرعت طفره بروید تا دشمنان را بپوشانید یا پشت سر آنها قرار بگیرید تا نقاط ضعف آنها را آشکار کنید. با این حال، لذت واقعی زمانی اتفاق می‌افتد که مستقیماً با یک دشمن دست و پنجه نرم می‌کنید، خود را به سمت آن‌ها می‌کشید و هنگام رسیدن به یک حمله غوغا‌آمیز شدید می‌پردازید. پس از ارتقا (که توسط یکی از هسته‌های نه چندان پنهان اسپارتی فعال شده است که نقاط ماموریت را پر می‌کند)، گرپلشات می‌تواند به طور موقت دشمنان را در حالی که به سمت آنها می‌پیچید، بیهوش کرده و آن را به یک سلاح ثانویه مفید تبدیل کند.

  در ساخت پیش‌نمایش، من همچنین توانستم یک حسگر تهدید را امتحان کنم، یک قطعه جدید دیگر از تجهیزات که یک طرح قرمز موقت و قابل تشخیص را در اطراف دشمنان در یک شعاع خاص قرار می‌دهد، حتی زمانی که آنها پشت دیوارها می‌افتند یا پوشش دیگر این استفاده حاشیه ای را در مبارزات اولیه با غرغر فراهم می کند، اما بازی عملاً شما را مجبور می کند از آن برای آشکار کردن دشمنان زیادی استفاده کنید که ظاهراً می توانند به میل خود ناپدید شوند. در این موارد، نیاز به استفاده از فشارهای متعدد روی d-pad برای جابه‌جایی بین سنسور تهدید و Grappleshot برای به حداکثر رساندن استفاده از هر دو در یک آتش‌سوزی سنگین، کمی آزاردهنده بود.

  در حالی که من این کار را انجام می‌دادم. در چند ساعت من با پیش‌نمایش بارها و بارها همان نوع دشمن اصلی را ببینید (این یک بازی Halo است)، من از اینکه چگونه بازی قبلاً با دشمنان قوی‌تر و تهاجمی‌تر با غرغرهای اولیه ترکیب می‌شد، تشویق شدم. بر. این دشمنان نیز بر اساس تهاجمی بودن و سطح قدرت نسبی خود به شما کاملاً واقعی واکنش نشان می دهند. آنهایی که قوی هستند، از پشت کاور شلوارها را شارژ یا پرتاب می‌کنند، جایی که ضعیف‌ها وقتی نزدیک می‌شوید، به طرز خنده‌داری می‌دوند.

  این نوع لمس‌ها باعث می‌شوند که Halo Infinite فوراً احساس آشنایی کند، حتی با تله‌ها. از طرح جدیدش پرش هنوز هم مثل همیشه به طرز جذابی شناور است. ضربه زدن به دشمن با حمله غوغا به همان اندازه که همیشه ترد است به طرز شگفت انگیزی احساس می شود. اگر عناوین قبلی Halo را بازی کرده باشید، انتخاب سلاح (و نیاز به تعویض مکرر اسلحه ها با تمام شدن مهمات) تعجب آور نخواهد بود.

  علی رغم تغییرات طراحی جدید، Halo Infinite در حال حاضر ثابت کرده است یک به‌روزرسانی خوب و با سرعت خوب باشد که محبوب‌ترین قسمت‌های مجموعه را حذف نکند.

خبرهای دیگر از بازی