techbord.com پیش فروش PlayStation 5 در کمتر از 24 ساعت به فروش می رسد

خبر خوب / خبر بد: برای کسانی که از قبل می دانند قصد خرید پلی استیشن 5 را دارند ، خبر خوب این است که پیش خریدها از ساعت 12 صبح امروز آغاز شده است. خبر بد این است که آنها نیز قبلاً فروخته شده اند. اگر پیش خرید خود را پیش از این انجام دهید ، هنوز می توانید در صف منتظر بمانید تا در صف صبر کنید.

ساعاتی پس از اعلام تاریخ انتشار و قیمت گذاری پلی استیشن 5 توسط سونی ، پیش خریدها برای قیمت زیاد شد. چندین خرده فروش ، از جمله Best Buy ، Amazon ، Target و GameStop ، با صفحات پیش خرید خود برای PS5 به طور مستقیم شروع به کار کردند ، اما از هم اکنون ، موفق باشید که یکی از آنها را پیدا کنید. به نظر می رسد که همه آنها در کمتر از 24 ساعت کل فروش خود را به فروش رسانده اند و هیچ نشانی از زمان یا در دسترس بودن قطعه جدید وجود ندارد.

به عنوان مثال ، در صفحه محصول آمازون آمده است: "در حال حاضر در دسترس نیست. ما نمی دانیم چه زمانی یا آیا این مورد دوباره در انبار موجود است "هم برای نسخه استاندارد و هم برای نسخه دیجیتال. تارگت به مشتریان توصیه می کند که دوباره روز راه اندازی را بررسی کنند ، این نشان می دهد که انتظار نمی رود دیگر واحد پیش خرید داشته باشید.

در این مرحله ، به نظر می رسد تنها شانس شما ثبت نام مستقیم در سونی است. ماه گذشته ، آن صفحه ای فقط برای دعوت پیش فروش در وب سایت خود قرار داده است. این توضیح می دهد که تعداد محدودی از واحدهای موجود وجود دارد. برای دریافت دعوت ، کاربران باید با شناسه PSN خود ثبت نام کنند. بنابراین پیش خرید پیش خرید به تازگی با PS5 به یک موضوع تبدیل شده است.

https://techbord.com پیش فروش های PlayStation 5 در کمتر از 24 ساعت به فروش می رسد  همه واحدهای مستقل و بسته های بسته ای در GameStop به فروش می رسند.

با این حال ، حتی اگر ثبت نام کنید ، هیچ تضمینی برای دریافت خواهید داشت. یک دعوت سونی برای انتخاب افرادی که براساس آنها "علایق قبلی و فعالیتهای PlayStation" تعیین می شود ، فرایند انتخاب دارد ، این به معنای آن است. اگر دعوت نامه دریافت کردید ، ممکن است هنوز آن را از دست بدهید.

در سQالات متداول شرکت ، در زیر این س ال ، "اگر دعوت نامه ای دریافت کنم ، آیا تضمین می کنم بتوانم پیش سفارش دهم؟ پاسخ یک کنسول PS5 است: "خیر. هر دعوتنامه برای مدت محدودی باز است و مقادیر آن به ازای هر شناسه PSN برای هر معامله محدود است. " این شرط نه فقط برای کنسول ها بلکه لوازم جانبی مانند کنترل کننده ها و هدست ها نیز اعمال می شود.

کمبود واحدهای PlayStation 5 دور از انتظار نبود. به گزارش بلومبرگ ، در اوایل این هفته ، گزارش دادیم که تولید PS5 از 15 میلیون دستگاه به 11 میلیون کاهش یافته است. دیروز ، سونی با صدور بیانیه ای ادعای کمبود را رد کرد.

"در حالی که جزئیات مربوط به تولید را منتشر نمی کنیم ، اطلاعات ارائه شده توسط بلومبرگ نادرست است" ، بیانیه را می خوانید. "ما از زمان تولید انبوه تعداد PlayStation 5 را تغییر نداده ایم. "

این ممکن است درست باشد اما توضیح نمی دهد که چرا کمتر از 24 ساعت پس از شروع پیش خرید ، هیچکدام باقی نمانده اند . احتمال دیگر این است که سونی عمداً مانع افزایش تقاضای درک شده برای ایجاد تبلیغات بازاریابی می شود ، اما چنین کاری نمی کند؟

پیش فروش PlayStation 5 در کمتر از 24 ساعت به فروش می رسد
gaming/پیش-فروش-playstation-5-در-کمتر-از-24-ساعت-به-فروش-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Verizon دسترسی 5G را به مشتریان پیش پرداخت با شروع از 75 دلار در ماه آغاز می کند
techbord.com اپل و گوگل به دلیل عدم حذف تلگرام از فروشگاه های برنامه توسط سفیر سابق شکایت کردند
techbord.com بررسی AMD Ryzen 9 5980HS: Zen 3 برای لپ تاپ
techbord.com بیش از 500 میلیون شماره تلفن کاربران فیس بوک از طریق ربات تلگرام برای فروش است
techbord.com این شرکت برای انجام بازی ها به مدت یک سال 41000 دلار به شما پرداخت خواهد کرد
techbord.com Corsair K95 RGB Platinum را فقط با 109 دلار بگیرید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.