خبر

 • تک بورد - پیش سفارش های دستی Playdate در ماه جولای با بارانداز اسپیکر جدید ، محافظ محافظ باز می شود

  پیش سفارش های دستی Playdate در ماه جولای با بارانداز اسپیکر جدید ، محافظ محافظ باز می شود
  8 روز قبل

  Panic ، توسعه دهنده دستگاه بازی دستی عجیب Playdate ، لحظاتی پیش میزبان اولین به روزرسانی ویدیوی خود بود. ارائه 15 دقیقه ای اطلاعات جدیدی در مورد سیستم بازی آینده را نشان داد و برخی از اولین لوازم جانبی را که در تابستان امسال خواهیم دید برجسته کرد.

  استریو داک Playdate توسط تیم مهندسی نوجوان طراحی شده است. این به چندین هدف کمک می کند: به عنوان مکانی برای ذخیره Playdate ، یک جایگاه شارژ بی سیم ، یک اسپیکر استریو بلوتوث و ... یک نگهدارنده قلم (آنها حتی خود قلم مخصوص توپ-نقطه خود را ساخته اند که با اسکله حمل می شود).

  وحشت همچنین با Poolsuite FM (Poolside FM سابق) ، "ایستگاه رادیویی اینترنتی فوق العاده تابستانی" همکاری می کند ، بنابراین شما می توانید از بلندگوی جدید خود چیزی برای تماشا و گوش دادن داشته باشید.

  https://techbord.com پیش سفارش های دستی Playdate در ماه جولای با بارانداز بلندگوی جدید باز می شود ، محافظ محافظ در آن

  < p> آخرین اما نه کمترین مورد Playdate Cover است ، یک پوشش محافظ که به صورت مغناطیسی روی کنسول محکم می شود.

  Playdate در ماه جولای برای پیش سفارش در دسترس خواهد بود ، و Panic گفت که حداقل یک مورد- هشدار هفته قبل از باز شدن سفارشات Cover Playdate نیز ماه آینده برای پیش خرید بالا می رود و می تواند با قیمت 29 دلار برای شما باشد. خود Playdate به همراه تمام 24 بازی در فصل اول ، 179 دلار به شما تعلق می گیرد.

  یک تاریخ راه اندازی ثابت در این ساعت دست نیافتنی است و ما همچنین نمی دانیم PlayState Stereo چقدر است داک دستور می دهد.

خبرهای دیگر از بازی