خبر

 • تک بورد - پیش‌سفارش‌های جیبی آنالوگ از 13 دسامبر شروع به ارسال می‌کنند

  پیش‌سفارش‌های جیبی آنالوگ از 13 دسامبر شروع به ارسال می‌کنند
  16 روز و 6 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ آنالوگ تأیید کرده است که سیستم بازی دستی Pocket آن از 13 دسامبر عرضه خواهد شد، به این معنی که می تواند در زمان تعطیلات به دست کاربران اولیه برسد. با این حال، هیچ تضمینی برای بیانیه اخیر وجود ندارد، زیرا آنالوگ خاطرنشان می‌کند که به دلیل ازدحام بی‌سابقه حمل‌ونقل، سفارش‌ها ممکن است بین 14 تا 30 دسامبر برسد.

  علاوه بر این، کسانی که پیش‌بینی می‌کنند برای تعطیلات خارج از شهر باشند، می‌توانند درخواست کنند که آنالوگ سفارش خود را نگه دارد و از 3 ژانویه آن را ارسال کند. اگر در این دسته قرار می‌گیرید، حتماً با شرکت تا 28 نوامبر، زیرا پس از این تاریخ نمی‌توان تغییراتی ایجاد کرد.

  سیستم بازی دستی جیبی آنالوگ مدت‌هاست در راه است. این شرکت این دستگاه را در اواخر سال 2019 با پشتیبانی بومی از کارتریج‌های Game Boy، Game Boy Color و Game Boy Advance معرفی کرد. دارای صفحه نمایش 3.5 اینچی با وضوح 1600 x 1440 (615 PPI) یا 10 برابر وضوح Game Boy اصلی.

  https://techbord.com ارسال پیش‌سفارش‌های جیبی آنالوگ از 13 دسامبر آغاز می‌شود

  با استفاده از آداپتورهای کارتریج اختیاری، می‌توانید Sega Game Gear، Neo Geo Pocket Color و عناوین Atari Lynx.

  این گوشی در آگوست 2020 برای پیش‌سفارش عرضه شد، اما شرکت در آن زمان اعلام کرد که تا می 2021 ارسال نخواهد شد. آن تاریخ ارسال آمد و رفت، و اکنون ما به عرضه در اواسط دسامبر 2021 نگاه می کنیم. قیمت از 199.99 دلار شروع می‌شود و آداپتورهای کارتریج برای هر کدام 29.99 دلار دیگر هزینه خواهند داشت.

  به ما گفته می‌شود به افرادی که دستگاه را پیش‌سفارش کرده‌اند، از اطلاعات حمل و نقل به‌روزرسانی شده از طریق ایمیل مطلع شده‌اند.

  p>

خبرهای دیگر از بازی