خبر

 • تک بورد - پیش سفارش دکل های بازی Ryzen 5 Aya Neo در سراسر جهان در دسترس است

  پیش سفارش دکل های بازی Ryzen 5 Aya Neo در سراسر جهان در دسترس است
  15 روز و 19 ساعت قبل

  بسیار مورد انتظار: سیستم بازی Ay 'Ryzen ، Neo ، از نوامبر گذشته در دسترس است اما فقط در چین موجود است. ما امیدوار بودیم که Aya گسترش یابد و سوئیچ کش امیدوار خود را به مناطق دیگر عرضه کند. در آخر هفته ، این امیدها برآورده شد.

  نوامبر گذشته ، شرکت استارتاپ چینی Aya شروع به پیش خرید سیستم بازی دستی مشابه Nintendo Switch کرد اما با این وجود قدرت بیشتری دارد. نسخه Neo Founder Edition 5 مجهز به Ryzen فقط در چین موجود بود. روز شنبه ، ایا اعلام کرد که در حال گسترش کارزار نئو ایندیگوگو در سطح جهانی است. در هر کجا که زندگی می کنید ، هم اکنون می توانید Aya Neo را پیش سفارش دهید ، تا زمانی که توانایی خرید آن را داشته باشید.

  Aya Neo توسط AMD Ryzen 5 4500U 7nm APU تأمین می شود. پردازنده هگزا هسته ای با فرکانس 2.3 گیگاهرتز / 4.0 گیگاهرتز کار می کند و از 16 گیگابایت RAM بهره می برد ، بنابراین یک حیوان واقعی یک دستی است (فیلم زیر). این نسخه در دو نوع وجود دارد - نسخه 512 گیگابایتی SSD فقط در رنگ سیاه یا تنظیمات 1 ترابایتی که در انتخاب شما از رنگ سیاه (ستاره تاریک) یا سفید (نور ماه) ارائه می شود. این نمایشگر دارای یک صفحه نمایش هفت اینچی IPS LCD با قابلیت لمس است که به طور قابل توجهی بزرگتر از صفحه نمایش 6.2 اینچی سوئیچ است.

  وقتی این کمپین در روز شنبه فعال شد ، 542 مورد از 512 گیگابایت سیاه وجود داشت. نئوس آیا 42 دلار برای یک "پرنده فوق العاده زودهنگام" ویژه 699 دلار رزرو کرد ، اما لیلیپوتینگ یادداشت کرد که آن ها در عرض چند ثانیه به فروش رسیدند. 500 باقیمانده نیز آخر هفته هر یک به قیمت 788 دلار فروخته شد.

  از زمان نوشتن این مقاله ، Aya دارای 147 مدل از 1 ترابایتی است که 869 دلار است. این بسته همچنین دارای یک بسته 1 ترابایتی با قیمت 958 دلار است که شامل Neo سیاه یا سفید ، Aya Grip ، ایستگاه اتصال قابل حمل ، درپوش جوی استیک ، محافظ صفحه شیشه معتدل و یک کیف حمل است. ایستگاه docking به تنهایی ارزش تفاوت قیمت را دارد زیرا دارای پورت هایی برای اترنت و HDMI است و اساساً تلویزیون شما را به یک دکل بازی رومیزی تبدیل می کند. در حال حاضر ، Aya فقط 147 بسته از 500 بسته را به فروش رسانده است. انتظار می رود حمل این نسخه در ماه مه آغاز شود.

  در حالی که Neo به وضوح می تواند از نظر قدرت سوئیچ را از آب خارج کند ، قیمت 788 تا 869 دلاری آن ممکن است برای خیلی ها خیلی سخت به جیب شما ضربه بزند. . با این اوصاف ، آیا با هدف تأمین مالی سرمایه گذاری گسترده 54،057 دلار شروع به کار کرد و در حال حاضر با 1.550 حامی که 1.38 میلیون دلار تعهد کرده بودند ، از این رقم فراتر رفته است و هنوز 27 روز به این کار باقی مانده است. حدس می زنیم قبل از آن کاملاً به فروش برسد.

خبرهای دیگر از بازی