خبر

 • تک بورد - پیش بینی Meltdown: Intellivision Amico برای این دنیا زیاد به نظر نمی رسد

  پیش بینی Meltdown: Intellivision Amico برای این دنیا زیاد به نظر نمی رسد


  17 روز و 11 ساعت قبل

  ایده‌ای مناسب برای کنسول یکپارچهسازی با سیستمعامل برای سال 2018، اما تأخیرها و سؤالات آهنگ ما را تغییر داده است.
  اکثر پوشش‌های بازی Ars در پایان سال 2021 بر بهترین موارد ساخته شده در یک سال عجیب و غریب از تأخیرها و کمبود تراشه متمرکز بود. اما یک موضوع دیگر وجود دارد که باید قبل از انتقال عمده به سال 2022 به پایان برسانیم: پیش‌بینی من برای بزرگ‌ترین محصول بازی که تا پایان این سال جدید دوام نخواه

  وقتی برای اولین بار در سال 2018 به Intellivision Amico برخورد کردم، کنجکاو شدم. این مفهوم کنسول خانگی مانند یک ورود منحصر به فرد به بخش "کنسول یکپارچهسازی با سیستمعامل" در حال ظهور بود. یک کنترلر صفحه لمسی غیرمعمول و طرح هایی بر روی احیای برند کلاسیک Intellivision Mattel داشت. در مقایسه، شرکت‌هایی مانند نینتندو تولید کنسول‌های بازگشتی پسند یکپارچه‌سازی با سیستم‌عامل را متوقف کرده بودند و شکافی در بازار برای برندی مانند Intellivision ایجاد می‌کرد تا بتواند بالقوه روی آن سرمایه‌گذاری کند.

  بین مجوزهای قابل تشخیص و چند بازی مناسب در حلقه‌های اصلی خود. ، من فکر کردم که آیا این سیستم ساده ممکن است یک شات داشته باشد. (البته در سال 2018 به چیزهای بسیار دیگری خوشبین بودم.)

  ادامه مطلب

  اینتلیویژن آمیکو چیست؟ پورتال توسعه‌دهنده کنسول لو رفتن نکاتی را ارائه می‌دهد، اما هرچه بیشتر به Amico (کلمه ایتالیایی به معنای "دوست") نگاه کردم، بیشتر متحیر شدم. این بررسی اولیه در سال 2021 نشان داد که قطعات ترکیبی کمتر از 100 دلار در هر جعبه خرده‌فروشی، بسیار کمتر از قیمت پیش‌سفارش کنونی 250 دلاری سیستم است. سود بیش از 100 درصد برای کنسول‌های بازی غیرمعمول است، زیرا آن دسته از دستگاه‌ها اغلب با قیمت پایین‌تری به فروش می‌رسند تا دم بلندتر را جذب کنند. فروش بازی های مجاز.

  به اعتبار خود، آمیکو قرار است با شش بازی بسته-این عرضه شود، اما کیفیت آن بازی ها، همانطور که تا کنون فاش شده است، به نظر نمی رسد که این فاصله هزینه را توجیه کند. نکته، آمار بسته‌های آمیکو بسیار کمتر از 24 بازی است که با سیستم قابل حمل عجیب Playdate عرضه می‌شوند، که با قیمت 70 دلار کمتر از 180 دلار به فروش می‌رسد.

  تبلیغات.

  سپس تاخیرهای نصب وجود داشت. این سیستم زمانی قرار بود در اکتبر 2019 راه‌اندازی شود، تنها به اکتبر 2020 باز می‌گردد—و بار دیگر تا اکتبر 2021. ماه‌ها قبل از راه‌اندازی برنامه‌ریزی شده اولیه در سال گذشته، تاخیر مبهمی تا «دسامبر 2021» با اطمینان کمی مبنی بر یکنواخت بودن سیستم انجام شد. در حال تولید ماه گذشته، Intellivision تایید کرد که آمیکو تا سال 2022 در دست هیچ مشتری پیش‌فروشی قرار نخواهد گرفت.

  مهاجرت از دنیای تانک‌ها

  به‌رغم تاخیرهای بسیار، Intellivision به وضوح مشخص است. نوعی سخت افزار کار در طبیعت داشت، همانطور که ویدیوهای کوتاه و ویرایش شده با دقت ضبط شده در مراکز خرید و مراکز تفریحی خانوادگی نشان می دهد. اظهارات 2021 Intellivision در مورد تأخیرها به طور معمول به مسائل مربوط به کمبود قطعات اشاره می کرد، اما این مسائل لزوماً شرکت را از نمایش نرم افزارهای "نهایی" و منوهای سیستم عامل در هر نقطه ای فراتر از پنجره راه اندازی اولیه 2019 باز نمی دارد.

  اما سیستم عامل "نزدیک به نهایی" آمیکو تا پایان سال 2021 ظاهر نشد. همانطور که مشخص شد، می تواند از کارهای جدی استفاده کند. در حال حاضر، کاربران را وادار می کند تا نمادهای هر بازی موجود را انتخاب کنند، خواه عنوان خریداری شده باشد یا خیر. در مورد خود بازی‌ها، ویدیوهای نمایشی Amico تا کنون شامل مشکلات فاحشی بوده است - از جمله دارایی‌های هنری بدون مجوز گرفته شده از Wargaming's World of Tanks در یک ویدیو (که پس از افشا شدن توسط منتقدان، منجر به ویرایش اینتلی‌ویژن و دوبار فهرست‌بندی مجدد ویدیو شد) و کپی شده است. متنی از سری Star Fox نینتندو در دیگری چسبانده شده است.

  علاوه بر این، بازی‌های Amico که در سال گذشته بیشتر دیده‌ایم، هم از نظر گرافیک و هم در گیم‌پلی، حال و هوای کاملاً ارزان «پروژه دانشگاهی» دارند. مثل اینکه از یک پورتال معمولی بازی فلش در اواخر دهه 2000 پاره شده بودند. عجیب این است که پرشورترین تکه‌های بازی از قدیمی‌ترین حلقه‌های گیم‌پلی کنسول، علیرغم اینکه شامل عناوینی از برنامه‌نویسان مستقل شناخته‌شده مانند Choice Provisions و Other Ocean می‌شود، هنوز افشاگری یا نمایش‌های گیم‌پلی بیشتری دریافت نکرده‌اند.


  تگ ها:

  بینی , meltdown , intellivision , amico , دنیا , زیاد


  v 12
خبرهای دیگر از بازی