خبر

 • تک بورد - پیت هاینز می گوید که دارندگان پلی استیشن هنوز می توانند بازی های Bethesda را انجام دهند ، تا زمانی که آنها وجود داشته باشند

  پیت هاینز می گوید که دارندگان پلی استیشن هنوز می توانند بازی های Bethesda را انجام دهند ، تا زمانی که آنها وجود داشته باشند
  20 روز و 9 ساعت قبل

  خرید Bethesda از سوی مایکروسافت بدون شک مهمترین کودتایی بود که تا کنون توسط Xbox انجام شده است. تا زمان ادغام ، بازی های Bethesda تا حد زیادی پلتفرم آگنوستیک بودند. در واقع ، طرفداران مورد علاقه The Elder Scrolls V: Skyrim در هشت پلتفرم از جمله PC ، Nintendo Switch و سه نسل کنسول های PlayStation و Xbox در دسترس است.

  اکنون که Xbox کنترل Bethesda را در اختیار دارد ، بخش قابل توجهی از طرفداران استودیو نگران هستند که آنها هرگز عنوان دیگری را در پلتفرم انتخابی خود - یعنی PlayStation - مشاهده نخواهند کرد. هفته گذشته ، در جریان Gamescom ، پیت هاینز بتسدا و آرون گرینبرگ ایکس باکس در مورد وضعیت صحبت کردند.

  هنگامی که این سوال مطرح شد که آیا طرفداران PS هرگز بازی Bethesda دیگری را مشاهده می کنند ، Hines غیر دولتی بود ، گفت: "من هیچ ایده ای ندارم که چگونه این را به نحوی بیان کنم وقتی ... من نمی دانم. من جواب را نمی دانم. این وجود ندارد. این مثل من نیست آن را می دانم ، و من فقط نمی خواهم به شما بگویم. من نمی دانم. "

  " اگر بتوانید در جاده ای که ابر می تواند حرکت کند ، ایده پردازی کنید ، شروع به اهمیتی نمی دهم که چه پلتفرمی دارد. پاسخ دادن به ما نیز دشوار است زیرا صادقانه می گویم که می تواند در اینترنت پر سر و صدا شود. " ، برخی از پاسخهای دیگر آنها آشکارتر بود. هاینز ، که اخیراً از صاحبان پلی استیشن 5 بخاطر انحصار Xbox عذرخواهی کرده است ، اشاره کرد که هنوز بازی های Bethesda در کنسول های رقیب سونی وجود دارد.

  "مارک های Xbox وجود دارند که در سیستم عامل های دیگر ، قبل از هر چیز وجود دارند. "من فکر می کنم این مهم است. ماینکرفت فقط زمانی که Mojang توسط ایکس باکس خریداری شد ، دیگر روی هیچ چیزی وجود نداشت." "هاینز گفت. "این بازی به طور گسترده ای در همه این سیستم عامل ها انجام می شود. این " متاسفم ، شما هرگز نخواهید بود که دوباره بازی Bethesda را انجام دهید. "مطمئناً چیزهایی باشید که نمی توانید [در PlayStation] بازی کنید. "

   https:/ /techbord.com پیت هاینز می گوید صاحبان پلی استیشن هنوز می توانند بازی Bethesda را انجام دهند ، مادامی که آنها وجود داشته باشند تنها تصویری که ما از The Elder Scrolls VI تا کنون داریم.

  جالب اینجاست که Hines به طور خاص هدایت موضوع به بازی هایی که قبلاً در چندین سیستم عامل وجود دارند. بنابراین به این س ofال که آیا طرفداران PS می توانند بازی های Bethesda را بر روی PS5 خود انجام دهند ، به نظر می رسد که پاسخ مثبت است - تا زمانی که بازی مانند Minecraft یا Skyrim وجود داشته باشد. در واقع ، این استودیو اخیراً اعلام کرده است که بازی Skyrim را برای کنسول های نسل بعدی ، از جمله پلی استیشن 5 ، ارائه می دهد. اما واضح است که منظور این س questionال مستقیم نبوده است.

  هاینز و گرینبرگ در مورد نحوه بازی توضیح دادند. جریان در حال تغییر نگرش ما در مورد سیستم عامل ها است. دیدگاه ایکس باکس این است که بازی را تقریباً در هر دستگاهی تا زمانی که کنترلر دارید ارائه دهید. این شرکت هنوز کنسول هایی تولید خواهد کرد ، اما تمرکز بر روی Xbox Game Pass و پخش بازی ها متمرکز شده است.

  "اگر بتوانید در جاده ای که ابر می تواند پیش برود ، ایده پردازی کنید ، دیگر اهمیتی نمی دهد فقط می گوید "من یک دستگاه ابری Xbox Game Pass هستم و اگر کنترلر دارید " "" "" "" "" "گفت. "کل ایده آن یا مربوط به Xbox است یا مربوط به PlayStation است ؛ من نمی گویم که از بین رفته است ، اما این کمی بیش از دهه 1990 ، 2000 است. این " عصر جدیدی از بازی [امروز] در همه جا وجود دارد. "

  بنابراین خبر خوب برای طرفداران پلی استیشن این است که Starfield ، TESVI یا هر عنوان دیگری تا به حال به PS5 جدید درخشان بیاید یا خیر ، آنها همیشه می توانند در Game Pass مشترک شوید و آنها را در دستگاه های دیگر خود بازی کنید. از طرف دیگر ، بازیکنان فقط می توانند یک رایانه بازی مناسب بخرند یا بسازند و نگران آن نباشند.

خبرهای دیگر از بازی