خبر

 • تک بورد - پیتر مولینوکس با وعده

  پیتر مولینوکس با وعده "بازی برای کسب درآمد" بازی NFT Legacy، 54 میلیون دلار جمع آوری می کند


  1 ماه قبل

  اما آیا این بازی‌ها یک دنیای جدید و شجاع هستند یا یک حباب طلایی مبتنی بر FOMO؟
  روز شنبه، استودیوی پیتر مولینوکس 22cans و شرکت بازی‌های بلاکچینی Gala Games اولین فروش محدود زمین در Legacy را اعلام کرد، یک بازی مبتنی بر NFT که به عنوان فروخته می‌شود. "رویای یک کارآفرین خلاق محقق شد." کمتر از یک هفته بعد، بازیکن-سرمایه‌گذاران اولیه در حال حاضر بیش از 54 میلیون دلار به توکن‌های غیرقابل تعویض سرزمین

  نحوه کار

  Legacy که به‌عنوان «اولین سیم‌کارت کسب‌وکار بلاک چین» توصیف می‌شود، به بازیکنان اجازه می‌دهد محصولات و ساختمان‌های درون بازی را طراحی کنند که سپس توسط کارگران مجازی در کارخانه‌های درون‌بازی تولید می‌شوند. بازیکنان می‌توانند آن آیتم‌ها را با دیگر بازیکنان در یک «بازار آزاد» معامله کنند و در رقابت‌های درون‌بازی برای «موقعیت‌های لیدر برد و جوایز بزرگ» (که در ارز رمزنگاری LegacyCoin خود بازی هستند) رقابت کنند.

  برای شرکت در آن بازی. با این حال، اقتصاد درون بازی، شما باید یک مالک زمین قدیمی باشید. در حال حاضر، این به معنای خرید یکی از 4661 قطعه زمین موجود در یک تفریح ​​مجازی در لندن با استفاده از بازار Gala Games است (معلوم نیست که در نهایت چند قطعه دیگر از زمین Legacy ساخته خواهد شد، در صورت وجود).

  همانطور که طبق فهرست‌های عمومی در سایت Gala Games، از این نوشته، بیش از 4500 قطعه از این قطعه‌ها قبلاً با قیمت ترکیبی حدود 13365 Eth (بیش از 54 میلیون دلار به قیمت‌های امروزی) پیش فروش شده‌اند. این شامل یک طرح منحصر به فرد "قلب لندن" است که به قیمت 220.607 اتریوم (بیش از 900000 دلار) و 2000 سند "متداول" استارت آپی با قیمت حدود 0.8 اتریوم (3266 دلار) فروخته شد. فقط 140 قطعه باقی مانده است، با قیمت پیشنهادی 527.04 اتریوم (2.148 میلیون دلار).

  نقشه ای از زمین های موجود در حال حاضر پیش فروش شده در emLegacy/em' نسخه s لندن.بازی NFT Legacy، 54 میلیون دلار جمع آوری می کند" srcset="https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2021/12/legacylondon.png 2x">بزرگنمایی / نقشه زمین های موجود در حال پیش فروش در نسخه Legacy از London.22cans / Gala Games

  قطعات گران‌تر زمین با توانایی رشد کسب‌وکارتان با «شریک‌های تجاری» همراه است، که از نظر تئوری خلق و درآمد درون‌بازی شما را افزایش می‌دهد. مالکان زمین همچنین می‌توانند با استفاده از «کلیدهای میراثی» برای قرض دادن بخشی از زمین خود به دیگران، به عنوان مالک عمل کنند و برخی از مستاجرها را به عنوان درآمد غیرفعال به دست آورند (زمین گران‌تر با توانایی کسب کلیدهای میراث بیشتر همراه است). و به صاحبان زمین هایی که به عنوان "نادر" یا بالاتر رتبه بندی شده اند (قیمت اولیه: 4.55 اتریوم یا 18576 دلار) قول دسترسی به تست بتا بازی داده می شود، در حالی که خرید زمین "افسانه ای" (30.33 Eth یا 123،838 دلار) اجازه دسترسی به بازی را می دهد. تست آلفا.

  تبلیغات

  چرا NFT ها؟

  پتانسیل گیم پلی «پرداخت برای کسب درآمد» که نمونه آن طراحی برنامه ریزی شده Legacy است، به هیچ وجه به NFT نیاز ندارد. فضاهای مجازی مانند Second Life و بازی‌هایی مانند Counter-Strike GO و Eve Online سال‌ها است که به طور رسمی از نسخه‌های یک ایده پشتیبانی می‌کنند. همه این بازی‌ها اقتصاد قوی درون بازی خود را با استفاده از همان سرورهای متمرکزی که خود بازی را تامین می‌کنند، مدیریت می‌کنند.

  در حالی که NFT‌های Legacy از نظر فنی می‌توانند از بازی Legacy و شرکت‌هایی که آن را اجرا می‌کنند، دوام بیاورند، مشخص نیست چه مدت طولانی اگر خود بازی غیرقابل بازی شود، ارزش اصطلاحی خواهند داشت. با این حال، با استفاده از NFT، 22cans و Gala Games به روند پرهیاهوی فناوری کنونی چسبیده‌اند و علاقه اولیه بیشتری را از سوی سرمایه‌گذاران-بازیکنانی که مشتاق ورود به طبقه همکف بازی‌ای هستند که در حال حاضر به سختی یک سند طراحی است، به خود جلب کرده‌اند. p> صفحه توضیحات منحصر به فرد "قلب لندن" emLegacy/em NFT که حدود 900000 <b>دلار</b> فروخته شد.بازی NFT Legacy، 54 میلیون دلار جمع آوری می کند" srcset="https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2021/12/legacyland.png 2x">بزرگنمایی / صفحه توضیحات برای منحصر به فرد "قلب لندن" Legacy NFT که به قیمت حدود 900,000 دلار فروخته شد قوطی / بازی های گالا

  استفاده بلاک چین اتریوم همچنین به این معنی است که تراکنش‌های LegacyCoin انرژی زیادی مصرف می‌کنند و می‌توانند آسیب‌های زیست‌محیطی بسیار بیشتری نسبت به یک پایگاه داده متمرکز ایجاد کنند. گالا در صفحه فروش زمین Legacy خود می نویسد که "به سلامت و ایمنی سیاره ما متعهد است" و "متعهد به منفی شدن و ماندن در کربن است." برای این منظور، این شرکت قول می‌دهد که هر بار که در سایت خریدی انجام می‌دهید، یک درخت بکارد.

  به کنار فناوری، اینکه آیا سرمایه‌گذاری اولیه بازیکنان در Legacy به ثمر می‌رسد، تقریباً کاملاً به این بستگی دارد که آیا بازی می‌تواند یا خیر. یک پایگاه اختصاصی و رو به رشد از بازیکنانی را جذب کنید که مایلند پول بیشتری را در اکوسیستم سرمایه گذاری کنند (چه برای دریافت مزایای درون بازی یا برای اهداف صرفاً سوداگرانه). استارت‌آپ‌های اولیه بازی NFT مانند Axie Infinity نشان داده‌اند که حتی بازی‌های بسیار ابتدایی نیز می‌توانند از پتانسیل «پرداخت برای کسب درآمد» خود به موفقیت چشمگیری استفاده کنند.

  اما تجزیه و تحلیل دقیق اقتصاد درون‌بازی آن بازی توسط شرکت تحقیقاتی Naavik نشان می‌دهد. که این اقتصاد به شدت به یک پایگاه بازیکن در حال رشد بستگی دارد و اگر تعداد بازیکنان شروع به کاهش کند ممکن است از هم بپاشد. تمرکز بر موفقیت‌هایی مانند Axie Infinity همچنین بسیاری از بازی‌های NFT سودمند دیگر را که در وهله اول مخاطب قابل توجهی را جذب نمی‌کنند یا اصلاً قبل از عرضه ناپدید نمی‌شوند، پنهان می‌کند.


  تگ ها:

  پیتر , مولینوکس , وعده , بازی , درآمد , legacy , میلیون , دلار , آوری


  v 8
خبرهای دیگر از بازی