خبر

 • تک بورد - پچ Last of Us Part II برای PS5 فریم را دو برابر می کند و به 60 فریم در ثانیه می رساند

  پچ Last of Us Part II برای PS5 فریم را دو برابر می کند و به 60 فریم در ثانیه می رساند
  6 روز و 6 ساعت قبل

  TL؛ DR: Naughty Dog یک پچ رایگان برای The Last of Us Part II منتشر کرده است که عملکرد بازی را در PlayStation 5 سونی افزایش می دهد. پس از نصب پچ 1.08 ، به سادگی به گزینه های نمایش منوی تنظیمات بازی بروید و به دنبال ضامن 60 فریم در ثانیه را فعال کنید. ساده است.

  سازنده گفت که گزینه جدید framerate مکمل سایر پیشرفت های عملکردی است که PS5 برای بازی به ارمغان می آورد ، از جمله وضوح بالاتر و زمان بارگیری سریع تر.

  Digital Foundry قادر بود زود به دست وصله برسد و طی هفته گذشته آن را آزمایش (و آزمایش مجدد) کرده است. نتایج آنها بسیار امیدوار کننده است. در واقع ، آنها فقط با یک سکانس در کل بازی روبرو شدند که در آن افت 60 فریم در ثانیه وجود داشت. در غیر این صورت ، عملکرد در محدوده هدف کاملاً نرم و صاف باقی مانده است.

  فیلم Digital Foundry شامل برخی از اسپویلرهای داخل بازی است ، بنابراین اگر قبلاً بازی نکرده اید ، شاید بخواهید از آن جلوگیری کنید اکنون. باز هم ، این بازی نزدیک به یک سال است که در دسترس است ، بنابراین آنها در اینجا از مرزهای اخلاقی عبور نمی کنند. "از نظر گیم پلی و بهبود تجربه کلی". مواردی مانند هدف گیری در حال حاضر بسیار پاسخگو تر هستند و بازی به طور کلی احساس خستگی می کند ، در حالی که با سرعت 30 فریم در ثانیه ، عنوان دارای "احساس سنگینی" است.

خبرهای دیگر از بازی