خبر

 • تک بورد - پورت PC Super Mario Bros. id Software به موزه بازی قوی اهدا شده است

  پورت PC Super Mario Bros. id Software به موزه بازی قوی اهدا شده است
  19 روز و 19 ساعت قبل

  از طریق شیشه به نظر می رسد: نسخه ی نمایشی اولیه یک درگاه PC از Super Mario Bros. 3 از تیمی که با تشکیل id Software راهی موزه بازی ملی قدرتمند شده است. در حالی که نینتندو هرگز تیم را به پیشنهاد خود برای آوردن ماریو به رایانه متقاعد نکرد ، سرگرم کننده است که یک جدول زمانی متناوب را تصور کنید که در آن هر دو با هم متحد شده و ماریو را روی دسک تاپ بیاورند.

  قبل از موفقیت در امتیازاتی مانند Doom و Quake ، تیمی که id Software می شود یک پورت اثبات مفهوم Super Mario Bros 3. را برای رایانه های شخصی توسعه داد. آنها تا آنجا پیش رفتند که بازی را به نینتندو فرستادند به این امید که چراغ سبز را برای کار رسمی ارائه دهند ، اما نینتندو رد کرد.

  اگرچه داستان دقیقاً یک راز نبود ، اما چنین نبود. دقیقاً به طور گسترده ای شناخته شده است ، تا اینکه جان رومرو در سال 2015 ویدئویی از نسخه ی نمایشی را در توییتر به اشتراک گذاشت. اکنون به لطف موزه ملی قدرتمند بازی ، این فیلم به مدت نامحدودی زنده خواهد ماند. museumofplay pic.twitter.com/j0tLgNxz3l

  - Andrew Borman (@ Borman18) 13 جولای 2021

  اندرو بورمن ، متصدی بازی های دیجیتال با موزه ، از طریق پست الکترونیکی به Ars Technica گفت سازنده بازی نمایشی از پورت SMB3 کامپیوتر را اهدا کرد. بورمن گفت: "آنها در این زمین كار نمی كردند ، در عوض در طول كار آن را دریافت می كردند." وی افزود: "چیزی نبود که انتظار داشته باشم در این کمک مالی ببینم ، اما با دیدن ویدئویی که رومرو در سال 2015 به اشتراک گذاشته بود ، بسیار هیجان انگیز بود." B

  قبل از امتحان بازی ، بورمن نسخه ای از فلاپی دیسک اصلی را تهیه کرده و آن را بر روی یک شبیه ساز اجرا کرد تا با فیلم رومرو مقایسه کند.

  "هرچند این یک نسخه ی نمایشی اولیه است و فاقد بسیاری از ویژگی ها و لهستانی است که می توانست دیده شود توسعه دهندگان توانسته اند با نینتندو در ایجاد یک نسخه کامل خرده فروشی همکاری کنند. ”بورمن گفت.

  موزه هنوز برنامه ای برای نمایش بازی در معرض دید عموم ندارد ، اما بورمن گفت محققان و دیگران علاقه می تواند آن را درخواست کند.

خبرهای دیگر از بازی