techbord.com پلی استیشن 5 بیش از 4000 بازی PS4 را انجام خواهد داد ، اما ممکن است برخی از آنها

سونی می گوید که PlayStation 5 با "اکثریت قاطع " عناوین PlayStation 4 سازگار خواهد بود. تخمین می زند که این تعداد شامل بیش از 4000 بازی باشد ، اما برخی از بازی ها ممکن است مشکلاتی داشته باشند.

روز جمعه ، سونی یک سند پشتیبانی از PlayStation 5 را ارسال کرد که در آن جزئیات عملکرد سازگاری PS5 به عقب ارائه شده است. در حالی که گفته می شود اکثر بازی های PS4 (بیش از 4000) روی سیستم جدید کار می کنند ، بعضی از آنها ممکن است "خطا یا رفتار غیر منتظره ای " را تجربه کنند. علاوه بر این ، حتی برای بازی هایی که کار می کنند ، ممکن است برخی از قابلیت های موجود در PlayStation 4 کار نکنند در PS5. البته سونی وارد جزئیات خاص نشده است.

از طرف مثبت ، عناوینی که بدون مشکل اجرا شوند از حالت "Game Boost" PS5 بهره مند می شوند. بازی های در حال اجرا با افزایش فعال "ممکن است " نرخ فریم بالاتر و نرمتری را مشاهده کنند. Game Boost مفهوم جدیدی برای سونی نیست. به گذشته از سازگاری عقب مانده PS2 (قبل از اینکه آن را از بین ببرند) ، کاربران می توانستند عناوین نسل قبلی را تنظیم کنند تا روانتر و سریعتر از صفحه سیستم PS2 بارگیری شوند.

 https://techbord.com PlayStation 5 بیش از 4000 بازی PS4 را انجام می دهد ، اما برخی از آنها ممکن است

حتی اگر کسی فکر کند که تعداد کمی از بازی ها مورد مشکلی قرار می گیرند ، بیش از 4000 بازی سازگار با عقب مانده ، تعداد زیادی را باید در نظر گرفت. در حالی که سونی لیست کاملی از بازی های قابل پخش نداشت ، عناوینی را که می داند در PS5 کار نخواهد کرد ، رو به پایین گذاشت. این موارد عبارتند از: Shadow Complex Remastered Robinson: The Journey We Sing Hitman Go: Definitive Edition Shadwen Jo's's Diner

همانطور که می بینید ، این لیست شکستن معاملات نیست.

https://techbord.com PlayStation 5 بیش از 4000 بازی PS4 را انجام می دهد ، اما برخی از آنها ممکن است

سونی توصیه می کند قبل از خرید هر DLC برای بازی ها ، بازی های نسل آخر را در PlayStation 5 انجام دهید. همچنین می گوید سیستم عامل کنسول به روز باشد. مانند هر سخت افزار جدید ، مرتباً رفع اشکالاتی انجام می شود که ممکن است مشکلات عملکردی را برطرف کنند. یک بازی که در روز راه اندازی کار نمی کند ممکن است جایی در جاده کار کند.

همچنین در مورد سازگاری کنترلر بحث شده است. پلی استیشن 5 از کنترلرهای شخص ثالث DualShock 4 و دارای مجوز رسمی پشتیبانی خواهد کرد. با این حال ، کنترلرهای قدیمی با بازی های طراحی شده برای PS5 کار نخواهند کرد. سونی همچنین می گوید اگرچه DualSense جدید با عناوین PS4 کار خواهد کرد ، ممکن است کاربران بخواهند از DS4 خود استفاده کنند.

"برای بهترین تجربه ، هنگام بازی کردن بازی های PS4 و PS از یک کنترل کننده بی سیم DUALSHOCK 4 استفاده کنید. بازی های VR روی کنسول PS5 ، "در سند پشتیبانی خوانده می شود. "بازی های PS5 با کنترل کننده بی سیم DUALSHOCK 4 سازگار نیستند. "

نکته دیگری که سونی اشاره کرد این است که کاربران می توانند بازی های PS4 خود را منتقل کرده و از طریق WiFi داده ها را در PS5 ذخیره کنند. این قابلیت کاملاً جدید نیست. کاربران در حال حاضر می توانند از همان فرآیند برای انتقال داده ها از یک PS4 به پردازنده دیگر استفاده کنند ، اما این اولین باری است که مهاجرت بین نسل ها انجام می شود.

اعتبار تصویر: D.Kvasnetskyy

پلی استیشن 5 بیش از 4000 بازی PS4 را انجام خواهد داد ، اما ممکن است برخی از آنها "اشتباهات یا رفتار غیر منتظره ای از خود نشان دهند"
gaming/پلی-استیشن-5-بیش-از-4000-بازی-ps4-را-انجام-خواهد-داد-اما.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
techbord.com مدیر عامل جدید اینتل: ما باید محصولات بهتری نسبت به
techbord.com این اشکال در ویندوز 10 فقط با باز کردن یک پوشه می تواند هارد دیسک شما را خراب کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.