خبر

 • تک بورد - پلی استیشن 3 14 ساله تازه به روز شد

  پلی استیشن 3 14 ساله تازه به روز شد
  13 روز و 6 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ آیا شما یک طرفدار بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل هستید که هنوز هم از بازی در عناوین PlayStation 3 لذت می برد؟ در اینجا برخی از اخبار خوب و کاملاً شگفت آور وجود دارد: سونی بروزرسانی کنسول 14 ساله را ارائه داده است که در سال 2016 در آمریکای شمالی متوقف شد.

  سیستم PS3 بروزرسانی 4.88 ، 60مین پچ کنسولی است که در نوامبر 2006 راه اندازی شد ، درست در همان ماه که صدام حسین رئیس جمهور سابق عراق به اعدام محکوم شد و دانیل کریگ اولین حضور خود را به عنوان جیمز داشت. پیوند در Casino Royale.

  همانند هر به روزرسانی که پلی استیشن 3 طی چند سال گذشته دریافت کرده است ، این مورد که به 200 مگابایت فضای آزاد نیاز دارد ، فراتر از بهبود عملکرد سیستم نیست. "

   https://techbord.com پلی استیشن 3 14 ساله تازه به روز شد

  به طور کاملاً تصادفی ، به روزرسانی 4.88 تقریباً یک ماه قبل از اینکه سونی قصد داشته باشد فروشگاه PlayStation 3 را تعطیل کند ، می رسد. در ماه مارس ، این شرکت تأیید کرد که در روز 27 ژوئیه ویترین فروشگاه های PS3 و PSP را بسته است ، در حالی که قرار بود فروشگاه Vita در 27 آگوست بسته شود. فروشگاه های PS Vita یک "تصمیم اشتباه" بودند. "نسخه PSP هنوز ماه آینده از بین می رود.

  " اکنون می بینیم که بسیاری از شما علاقه فوق العاده ای به ادامه خرید بازی های کلاسیک دارند. رایان گفت: برای PS3 و PS Vita برای آینده قابل پیش بینی ، بنابراین خوشحالم که ما توانستیم برای ادامه کار راه حلی پیدا کنیم. "

  سونی ادعا می کند فروشگاه های PS3 و Vita را برای فروشگاه های خود باز نگه دارد کنسول های قدیمی مربوطه پیچیده است و این شرکت می خواهد بر روی محصولات جدیدتر خود ، به ویژه PS5 تمرکز کند. اینکه فروشگاه PlayStation 3 چه مدت طولانی باقی خواهد ماند ناشناخته است ، اما به روزرسانی یک نشانه امیدوار کننده است.

خبرهای دیگر از بازی