خبر

 • تک بورد - پشتیبانی Stadia از Android TV در ماه جاری ارائه می شود

  پشتیبانی Stadia از Android TV در ماه جاری ارائه می شود
  24 روز و 16 ساعت قبل

  Google Stadia 18 ماه است که از دسترس خارج شده است ، اما کاربران فقط می توانند از آن در مرورگرها ، تلفن ها ، رایانه های لوحی و Chromecast Ultra استفاده کنند. از 23 ژوئن ، Google لیست دستگاه های پشتیبانی کننده سرویس پخش بازی را به تعدادی دستگاه Android TV از جمله Chromecast با Google TV و Nvidia Shield TV گسترش می دهد.

  دستگاه های Android TV که از Google Stadia پشتیبانی می کنند شامل موارد زیر است:

  Chromecast با تلویزیون های هوشمند Android TV (TV U7G ، U8G ، U9G) Walmart Onn با Google TV Nvidia Shield TV / TV Pro Hisense دستگاه های پخش جریانی FHD و دستگاه پخش جریان UHD تلویزیون های Android Philips 8215 ، 8505 و OLED 935/805 سری Xiaomi MIBOX3 و MIBOX4

  اگر شما صاحب هر یک از این موارد هستید و می خواهید Google Stadia را امتحان کنید ، کافی است برنامه را نصب کنید. سایر کاربران Stadia با دستگاهی که در لیست بالا وجود ندارد می توانند پشتیبانی آزمایشی را امتحان کنند تا ببینند اوضاع چگونه پیش می رود. با کمی شانس ، دستگاه Stadia را به خوبی اجرا می کند تا بتوانید روی آن بازی کنید. فراموش نکنید ، برای بازی در Stadia به یک گیم پد پشتیبانی شده نیز نیاز خواهید داشت.

  https: / /techbord.com پشتیبانی Stadia از Android TV این ماه در دسترس است

  Google Stadia روزهای بهتری را دیده است. از زمان آغاز به کار ، گوگل استودیوی بازی شخص اول SG&E را تعطیل کرد زیرا افراد داخلی گفتند که "درک روند" را ندارد تا بتواند Stadia را به آنچه وعده داده است برساند. با این حال ، غول فناوری ادعا می کند که سرویس پخش جریانی آن "زنده و سرحال" است.

  با گسترش لیست دستگاه های پشتیبانی شده از Stadia ، Google Stadia به بستر انقلابی که وعده داده شده تبدیل نمی شود ، اما این قدم در مسیر درست است.

خبرهای دیگر از بازی