خبر

 • تک بورد - پشتیبانی از Nvidia DLSS به چهار عنوان دیگر از جمله Call of Duty: Black Ops Cold War ارائه می شود

  پشتیبانی از Nvidia DLSS به چهار عنوان دیگر از جمله Call of Duty: Black Ops Cold War ارائه می شود
  چند ثانیه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ ویژگی DLSS انویدیا این روزها بهتر از هر زمان دیگری است: بسیاری از پیاده سازی های این فن آوری می تواند با کمترین هزینه و بدون هزینه بصری ، عملکرد فوق العاده ای را به بازیکنان ارائه دهد. اگرچه این تعداد فقط در تعداد معدودی از بازی های منتخب موجود است اما امروز DLSS با چندین عنوان جدید و موجود چهار برابر شده است.

  همانطور که اندرو برنز از انویدیا در وبلاگ رسمی GeForce خبر داد ، فناوری نمونه برداری فوق العاده مبتنی بر هوش مصنوعی این شرکت (تصویری با رزولوشن پایین تر ارائه می شود و سپس به سطح بالاتری ارتقا می یابد) اکنون در دسترس است در Call of Duty: Black Ops Cold War، War Thunder، Enlisted، and Ready or Not.

  ما باید هر یک از این بازی ها را به طور گسترده آزمایش کنیم تا بگوییم اجرای آنها از DLSS چقدر خوب است اما ما برخی از ادعاهای عملکرد انویدیا را به اشتراک خواهیم گذاشت - که باید آنها را با یک نمک دریافت کنید ، زیرا مطمئن نیستیم که آنها چگونه معیارهای خود را انجام می دهند - اکنون.

  ، Black Ops جنگ سرد با روشن شدن اثرات ردیابی اشعه (سایه های ردیابی اشعه و انسداد محیط) ، پیشرفت های چشمگیر و چشمگیری را تا 85 درصد در 4K نوید می دهد. این باعث می شود بازی از 40 فریم در ثانیه ناراحت کننده در RTX 2070 Super تا 76 فریم در ثانیه با DLSS روشن بسیار قابل پخش باشد.

  https://techbord.com پشتیبانی Nvidia DLSS به چهار عنوان دیگر از جمله Call of Duty: Black Ops Cold War

  GPUS با سطح بالاتر مانند RTX 3090 یا 3080 ، از حداکثر قاب های بسیار بالاتر با حداکثر فرکانس DL4 با حداکثر 124 FPS (حدود 113 برای 3080) لذت ببرید. عنوان ترکیبی جنگ تسلیحاتی دستاوردهای DLSS War Thunder کمی کمتر است ، اما همچنین لازم به ذکر است که این بازی از هیچ فناوری RTX برخوردار نیست. صرف نظر از این ، شما می توانید انتظار داشته باشید که عملکرد تا 30 درصد در اینجا "تسریع" شود.

  گروه MMOFPS Enlisted (عنوان اسلحه ترکیبی دیگر با رزمندگان پیاده ، تانک ها و جت ها) نیز RT است بازی رایگان ، اما از سود FPS تا 55 درصد با 4K سود می برد. این بازی در حال حاضر در طیف وسیعی از پردازنده های گرافیکی بسیار قابل بازی است ، بنابراین DLSS احتمالاً بیش از حد مجاز است: 3090 برجستگی از 233 تا 233 فریم می دهد. حتی RTX 2060 فروتن نیز می تواند 60 فریم خوب داشته باشد ، اما با DLSS ، 98.

  سرانجام ، ما آماده ایم یا نه ، که از پیشرفت های چشمگیر عملکرد با DLSS سود می برد. این بازی با سخت افزارهای سطح پایین با بازتاب های اشعه ای ، سایه ها و انسداد محیط کاملاً قابل بازی نیست ، اما با DLSS قابل تحمل می شود. 2060 فقط می تواند 15 FPS رقت انگیز را با ویژگی های RT پراکنده کنترل کند ، اما DLSS این عدد را به 40 می رساند. در انتهای بالا ، ما برای 3090 شاهد شماره های قبل و بعد از DLSS 46.7 و 95.2 (به ترتیب) هستیم. و 39 و 86 برای 3080.

  به طور کلی ، نتایج کمی متفاوت است: برخی از بازی ها پیشرفت های گسترده ای را مشاهده می کنند ، برخی افزایش های ناچیزی دارند ، اما در همه موارد ، FPS شما بهبود می یابد به طور مادی با DLSS روشن در عناوین بالا. لازم به ذکر است که تمام تست های انویدیا با سرعت 4K انجام شده است ، بنابراین مسافت پیموده شده شما ممکن است در رزولوشن های پایین تر مانند 1080p و 1440p متفاوت باشد.

خبرهای دیگر از بازی