خبر

 • تک بورد - پس از آخرالزمان kung-fu RPG Biomutant تاریخ انتشار 25 مه دریافت می کند

  پس از آخرالزمان kung-fu RPG Biomutant تاریخ انتشار 25 مه دریافت می کند
  17 روز و 11 ساعت قبل

  بسیار پیش بینی شده: ما سالهاست که به صورت پراکنده RPG کونگ فو عجیب معروف به Biomutant را پوشش می دهیم. این در لیست های "بازی های آینده 20xx " متعدد ما گنجانده شده است ، اما به نظر می رسد که این بازی همیشه بی سر و صدا به تعویق می افتد و آن را به سال بعد می رساند. با این حال ، سرانجام یک تاریخ انتشار مشخص است: Biomutant در تاریخ 25 مه 2021 در PS4 ، PC و Xbox One راه اندازی می شود.

  Biomutant که توسط سازندگان آن "افسانه کونگ فو پس از آخرالزمانی " توصیف شده است ، بازیکنان را در نقش یک قهرمان جهش حیوانی از ساخته های خود قرار می دهد. آنها دنیای باز گسترده ای را با گلایدر ، مانت و سایر روشهای عجیب و غریب حمل و نقل دیگر در تلاش برای نجات ، یا نابودی جهان و چیزی که به عنوان "درخت زندگی" شناخته می شود ، کشف می کنند

  و ... این در مورد همه چیزهایی است که اکنون می دانیم ، به روایت داستان. Biomutant از آنچه می توانیم بگوییم یک بازی عجیب ، پیچیده و کاملاً اصلی است و توسعه دهندگان آن ترجیح داده اند بیشتر درباره این موضوع صمیمی باقی بمانند. آزادی کامل در ساخت سلاح های شخصی خود (مخلوط کردن و تطبیق قطعات از 1 و 2 دسته ، هفت تیر ، تفنگ و غیره) و جهش ، مشت ، لگد یا شلیک در جنگهای شخص ثالث آشفته. در طول مدت حضور خود در دنیای Biomutant ، همچنین می توانید قفل تجهیزات قدرتمند را با کمک NPC های انتخاب شده مانند جامپک ، بال های بیونیک یا "یک اسباب بازی اسباب بازی قراضه" معروف به اتومات.

  البته ، اگر نمی توانستید جهش پیدا کنید ، Biomutant Biomutant نخواهد بود. با رمزگذاری مجدد ساختار ژنتیکی شخصیت خود ، می توانید توانایی های قدرتمندی مانند Turtleform یا Mucus Bubble را باز کنید (گزینه دوم به شما امکان می دهد تا یک توپ در اطراف خود ایجاد کنید و به طنز خنده دار شوید و بر روی دشمنان غلبه کنید) ، و حتی از قبیل telekinesis و levitation.

  ما نمی توانیم تمام آنچه Biomutant ممکن است در اینجا ارائه دهد را توصیف کنیم. بازی برای آن خیلی عجیب و غریب و جاه طلبانه است. با این حال ، می توانید چشمان خود را به "آخرین" تریلر گیم پلی آن در بالا جشن دهید. ما این کلمه را آزادانه به کار می بریم ، از آنجا که پیش نمایش در ژوئن سال گذشته منتشر شد ، اما سلام. بهتر از هیچ چیز نیست.

  اگر به دنبال راه اندازی فاجعه بار Cyberpunk 2077 نسبت به پروژه های جاه طلبانه ای از این قبیل بدبین هستید ، با ما همراه باشید. توسعه دهنده Biomutant Experiment 101 مطمئناً گیم پلی و جزئیات بیشتری را برای اشتراک با ما پیش از انتشار عنوان در حدود سه ماه آینده خواهد داشت.

خبرهای دیگر از بازی