techbord.com پس از آخرالزمان kung-fu RPG Biomutant تاریخ انتشار 25 مه دریافت می کند

بسیار پیش بینی شده: ما سالهاست که به صورت پراکنده RPG کونگ فو عجیب معروف به Biomutant را پوشش می دهیم. این در لیست های "بازی های آینده 20xx " متعدد ما گنجانده شده است ، اما به نظر می رسد که این بازی همیشه بی سر و صدا به تعویق می افتد و آن را به سال بعد می رساند. با این حال ، سرانجام یک تاریخ انتشار مشخص است: Biomutant در تاریخ 25 مه 2021 در PS4 ، PC و Xbox One راه اندازی می شود.

Biomutant که توسط سازندگان آن "افسانه کونگ فو پس از آخرالزمانی " توصیف شده است ، بازیکنان را در نقش یک قهرمان جهش حیوانی از ساخته های خود قرار می دهد. آنها دنیای باز گسترده ای را با گلایدر ، مانت و سایر روشهای عجیب و غریب حمل و نقل دیگر در تلاش برای نجات ، یا نابودی جهان و چیزی که به عنوان "درخت زندگی" شناخته می شود ، کشف می کنند

و ... این در مورد همه چیزهایی است که اکنون می دانیم ، به روایت داستان. Biomutant از آنچه می توانیم بگوییم یک بازی عجیب ، پیچیده و کاملاً اصلی است و توسعه دهندگان آن ترجیح داده اند بیشتر درباره این موضوع صمیمی باقی بمانند. آزادی کامل در ساخت سلاح های شخصی خود (مخلوط کردن و تطبیق قطعات از 1 و 2 دسته ، هفت تیر ، تفنگ و غیره) و جهش ، مشت ، لگد یا شلیک در جنگهای شخص ثالث آشفته. در طول مدت حضور خود در دنیای Biomutant ، همچنین می توانید قفل تجهیزات قدرتمند را با کمک NPC های انتخاب شده مانند جامپک ، بال های بیونیک یا "یک اسباب بازی اسباب بازی قراضه" معروف به اتومات.

البته ، اگر نمی توانستید جهش پیدا کنید ، Biomutant Biomutant نخواهد بود. با رمزگذاری مجدد ساختار ژنتیکی شخصیت خود ، می توانید توانایی های قدرتمندی مانند Turtleform یا Mucus Bubble را باز کنید (گزینه دوم به شما امکان می دهد تا یک توپ در اطراف خود ایجاد کنید و به طنز خنده دار شوید و بر روی دشمنان غلبه کنید) ، و حتی از قبیل telekinesis و levitation.

ما نمی توانیم تمام آنچه Biomutant ممکن است در اینجا ارائه دهد را توصیف کنیم. بازی برای آن خیلی عجیب و غریب و جاه طلبانه است. با این حال ، می توانید چشمان خود را به "آخرین" تریلر گیم پلی آن در بالا جشن دهید. ما این کلمه را آزادانه به کار می بریم ، از آنجا که پیش نمایش در ژوئن سال گذشته منتشر شد ، اما سلام. بهتر از هیچ چیز نیست.

اگر به دنبال راه اندازی فاجعه بار Cyberpunk 2077 نسبت به پروژه های جاه طلبانه ای از این قبیل بدبین هستید ، با ما همراه باشید. توسعه دهنده Biomutant Experiment 101 مطمئناً گیم پلی و جزئیات بیشتری را برای اشتراک با ما پیش از انتشار عنوان در حدود سه ماه آینده خواهد داشت.

پس از آخرالزمان kung-fu RPG Biomutant تاریخ انتشار 25 مه دریافت می کند
gaming/پس-از-آخرالزمان-kung-fu-rpg-biomutant-تاریخ-انتشار-25-مه.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
techbord.com یک مک پرو 64 هسته ای با قیمت 19000 دلار + شایعه وارد سال آینده
techbord.com Moviemakers از سرویس VPN به دلیل ارتقا and و تسهیل دزدی دریایی شکایت می کنند
techbord.com گزارش شده است که نقشه راه AR / MR اپل از سه مرحله شامل روکش ، عینک و لنزهای تماسی تشکیل شده است.
techbord.com اولین رایانه ای که در یک مسابقه شطرنج مقابل یک قهرمان جهان پیروز شد کدام بود؟
techbord.com مدیر عامل شرکت Qualcomm در مورد بحران نیمه هادی ، خرید Arm از انویدیا
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.