خبر

 • تک بورد - پروژه بروکلین Razer چرخش جدیدی روی صندلی های بازی ایجاد می کند

  پروژه بروکلین Razer چرخش جدیدی روی صندلی های بازی ایجاد می کند
  13 روز و 18 ساعت قبل

  ما در طول سال ها برخی از مفاهیم صندلی بازی وحشی را دیده ایم ، که بیشتر آنها احتمالاً هرگز به عنوان کالاهای واقعی مصرف کننده کار نمی کنند (نگاه کنید به: Thronos 14000 دلاری ایسر). خوب یا بد ، امسال نیز شاهد آن هستیم که به صورت Razer تا حدودی عجیب "پروژه بروکلین" است.

  در سطح پروژه ، بدون اینکه هیچ یک از عملکردهای فانتزی آن روشن باشد ، پروژه بروکلین یک صندلی کاملا استاندارد برای بازی است ، البته یک صندلی عجیب و غریب به شکل L. این همان طراحی "racerback " را دارد که می توانید در صندلی های Secretlab یا DXRacer و صندلی مشابه آن را به سبک سطل ببینید.

  با این حال ، هنگامی که برخی از عملکردهای کمتر آشکار آن را فعال کنید ، پروژه بروکلین از یک صندلی معمولی به آنچه Razer آن را "دکل سرگرمی تمام عیار" می نامد و قادر به ارائه "غوطه وری نفس گیر ، نسل بعدی" برای بازی های رایانه شخصی و کنسولی است ، تبدیل می شود. در ویدئو زیر آن را عملی ببینید.

  بله ، همانطور که گفتیم ، دقیقاً یک مفهوم عملی نیست. فناوری پشت آن صفحه غول پیکر جمع شونده در بالا - که به نوعی می تواند مانند کاغذ خم شود - احتمالاً حداقل یک دهه با خودش فاصله دارد. و این چیزی نیست که از مشکلات مهندسی مربوط به بسته بندی یک میز کامل جمع شونده (و کاملاً محکم) در دو زیر دست 4 بعدی کوچک صحبت می کند.

  برای همه اینها ، بروکلین "لمس" خود را می بالد. بازخورد برای تقویت بیشتر غوطه وری مستقیماً روی صندلی تعبیه شده است.

  به اعتقاد Razer ، می داند که این ایده دور از ذهن است. همانطور که در بیشتر موارد دیگر CES نشان داده شده است ، این فقط یک مفهوم است که چشم انداز Razer را برای آینده بازی ، در هر دو سیستم عامل کنسول و PC به نمایش می گذارد. برای این منظور ، می گوییم Project Brooklyn هدف خود را به راحتی به سرانجام می رساند.

  در حالی که به زودی به نمایش در نخواهد آمد ، اما ایده ای شسته و رفته و ایده ای است که مطمئناً ذهن آن را نخواهیم داشت. سازندگان مبلمان "بازی" چند ایده از وام گرفته اند. میز تعبیه شده ایده جالبی است و یک مانیتور روی صندلی - البته نه یک صفحه با منحنی کاغذی - کاملاً از حیطه امکان خارج نیست.

خبرهای دیگر از بازی