techbord.com پروژه بروکلین Razer چرخش جدیدی روی صندلی های بازی ایجاد می کند

ما در طول سال ها برخی از مفاهیم صندلی بازی وحشی را دیده ایم ، که بیشتر آنها احتمالاً هرگز به عنوان کالاهای واقعی مصرف کننده کار نمی کنند (نگاه کنید به: Thronos 14000 دلاری ایسر). خوب یا بد ، امسال نیز شاهد آن هستیم که به صورت Razer تا حدودی عجیب "پروژه بروکلین" است.

در سطح پروژه ، بدون اینکه هیچ یک از عملکردهای فانتزی آن روشن باشد ، پروژه بروکلین یک صندلی کاملا استاندارد برای بازی است ، البته یک صندلی عجیب و غریب به شکل L. این همان طراحی "racerback " را دارد که می توانید در صندلی های Secretlab یا DXRacer و صندلی مشابه آن را به سبک سطل ببینید.

با این حال ، هنگامی که برخی از عملکردهای کمتر آشکار آن را فعال کنید ، پروژه بروکلین از یک صندلی معمولی به آنچه Razer آن را "دکل سرگرمی تمام عیار" می نامد و قادر به ارائه "غوطه وری نفس گیر ، نسل بعدی" برای بازی های رایانه شخصی و کنسولی است ، تبدیل می شود. در ویدئو زیر آن را عملی ببینید.

بله ، همانطور که گفتیم ، دقیقاً یک مفهوم عملی نیست. فناوری پشت آن صفحه غول پیکر جمع شونده در بالا - که به نوعی می تواند مانند کاغذ خم شود - احتمالاً حداقل یک دهه با خودش فاصله دارد. و این چیزی نیست که از مشکلات مهندسی مربوط به بسته بندی یک میز کامل جمع شونده (و کاملاً محکم) در دو زیر دست 4 بعدی کوچک صحبت می کند.

برای همه اینها ، بروکلین "لمس" خود را می بالد. بازخورد برای تقویت بیشتر غوطه وری مستقیماً روی صندلی تعبیه شده است.

به اعتقاد Razer ، می داند که این ایده دور از ذهن است. همانطور که در بیشتر موارد دیگر CES نشان داده شده است ، این فقط یک مفهوم است که چشم انداز Razer را برای آینده بازی ، در هر دو سیستم عامل کنسول و PC به نمایش می گذارد. برای این منظور ، می گوییم Project Brooklyn هدف خود را به راحتی به سرانجام می رساند.

در حالی که به زودی به نمایش در نخواهد آمد ، اما ایده ای شسته و رفته و ایده ای است که مطمئناً ذهن آن را نخواهیم داشت. سازندگان مبلمان "بازی" چند ایده از وام گرفته اند. میز تعبیه شده ایده جالبی است و یک مانیتور روی صندلی - البته نه یک صفحه با منحنی کاغذی - کاملاً از حیطه امکان خارج نیست.

پروژه بروکلین Razer چرخش جدیدی روی صندلی های بازی ایجاد می کند
gaming/پروژه-بروکلین-razer-چرخش-جدیدی-روی-صندلی-های-بازی-ایجاد-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com گزارش شده است که تسلا تابستان امسال ذخیره سازی گسترده باتری را به شبکه برق تگزاس متصل می کند
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
techbord.com یک مک پرو 64 هسته ای با قیمت 19000 دلار + شایعه وارد سال آینده
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.