خبر

 • تک بورد - پرفروش ترین و محبوب ترین بازی های Steam در سال 2020 را بررسی کنید

  پرفروش ترین و محبوب ترین بازی های Steam در سال 2020 را بررسی کنید
  23 روز و 2 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ دوباره آن زمان از سال است که Valve به بازی های برتر 12 ماه گذشته نگاه می کند. بله ، لیست های بهترین Steam در سال 2020 در اینجا وجود دارد که بهترین فروشندگان این پلتفرم ، نسخه های جدید محبوب و عناوین پربازدید را در میان دیگران نشان می دهد.

  طبق معمول ، Valve لیست ها را به ترتیب لیست نمی کند. در عوض ، آنها را در گروه های پلاتین ، طلا ، نقره و برنز قرار می دهد. جالب اینجاست که اکثر بازیهای Platinum - بدیهی است که مواردی که در گروه New Releases هستند - قبل از سال 2020 راه اندازی شده اند.

  در بخش پرفروش ها ، جایی که بازی ها با درآمد ناخالص اندازه گیری می شوند (از جمله خریدهای درون بازی) ، تعجب آور نیست که Cyberpunk 2077 ، DOTA 2 ، Counter-Strike: GO و GTA V را ببینید.

  در میان ما و بچه های پاییز نیز امسال یک بورس پول نقد به دست آوردیم که آخرین مورد آن یکی از تنها سه بازی موجود در این لیست که در سال 2020 وارد بازار می شود - سایر بازی ها Cyberpunk 2077 و Doom Eternal هستند.

  پرفروش ترین های Steam در سال 2020 با درآمد ناخالص: Dota 2 Grand Theft Auto V Red Dead Redemption 2 Cyberpunk 2077 Playerunknown 'Battlegrounds Doom Eternal Monster Hunter World Rainbow Six: Siege Destiny 2 Fall Guys: Ultimate Knockout Counter-Strike: حمله جهانی در بین ما

  بیشترین بازی در این گروه بسیاری از لیست فروشندگان را نشان می دهد. یازده بازی در سال 2020 به بیش از 200000 بازیکن همزمان رسیده است ، از جمله Cyberpunk 2077 ، که در اوایل این ماه از یک میلیون بازیکن همزمان عبور کرد ، رکورد Fallout 4 "تجربه تک بازیکن" را شکست.

  قسمت اول Life is Strange 2 تا حدودی شگفت آور است. بدون شک این امکان در ماه سپتامبر به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفت.

  پر بازی ترین بازی های Steam در سال 2020: Dota 2 Among Us Terraria Cyberpunk 2077 Life is Strange 2 Monster Hunter World Counter-Strike: Global Offensive Mount & Blade 2: Bannerlord Destiny 2 Playerunknown 's Battlegrounds Grand Theft Auto V

  هنگامی که صحبت از انتشار جدیدترین محصول پر فروش می شود ، Cyberpunk 2077 یک ورود آشکار است ، در طی ده روز اول پس از عرضه بیش از 13 میلیون نسخه فروش کرده است . در جای دیگر ، به نظر می رسد Microsoft Flight Simulator که عنوان Game Pass است هرگز مانع عملکرد خوب آن در Steam نمی شود ، همچنین بررسی های ولرم Marvel Avenger نیز انجام نشد. Half-Life Alyx فقط VR یکی از بهترین فروشندگان امسال بود ، همانطور که Gat 3 Baldur ، که در Early Access باقی مانده است.

خبرهای دیگر از بازی