خبر

 • تک بورد - پخش کننده Twitch با استفاده از کنترلر ساخته شده از یک انار واقعی ، Hades را شکست می دهد

  پخش کننده Twitch با استفاده از کنترلر ساخته شده از یک انار واقعی ، Hades را شکست می دهد
  چند ثانیه قبل

  WTF ؟! Hades یکی از محبوب ترین ماشین های روگلیک امروزی است و این صدها بازیکن را به تلاش برای پیروزی در بازی با روش های منحصر به فرد - فقط با استفاده از برخی از موارد خاص ، اتمام یک دور کامل بدون از دست دادن سلامتی و غیره - تشویق کرده است. با این حال ، Twitch Streamer Rudeism کیک چالش های خودسرانه خلاقانه را بر عهده گرفت: او موفق شد هادس را با استفاده از یک انار به پایان برساند.

  یا به عبارت دقیق تر ، یک "کنترل کننده" ساخته شده از قطعات انار ، متصل به سیم و سنسورهای کیت اختراع Makey Makey است. این کیت می تواند اشیا household معمولی خانگی ، از جمله پله ها گرفته تا موز و حتی سطل آب را به اختراعات جالب و مهیج تبدیل کند.

  در مورد اختراع روسیت ، وی سیمها را به قطعات مختلف انار تازه تکه تکه شده و ورودی های آنها را به آنهایی که می خواهید در یک صفحه بازی سنتی پیدا کنید ، متصل کنید. / gAXPy5qEkF

  - Rudeism (rudeism) 18 فوریه 2021

  چند روزی طول کشید تا Rudeism یک "دستگاه" کارا را ایجاد کند ، اما بعد از ساعتها تلاش ناموفق ، سرانجام آن را بیرون کشید - و به شکلی دیدنی. در حالی که VOD های کامل برای هر تلاش در کانال Twitch پخش جریانی وجود دارد ، شما می توانید کلیپی از او را که در واقع هادس را ضرب و شتم می کند در پست توییتر بالا مشاهده کنید.

  این یک موفقیت چشمگیر است ، همه موارد در نظر گرفته شده تکه های انار دقیقاً پاسخگوی ترین چیزهای کنترل کننده در جهان نیستند و من نمی توانم تصور کنم که همین کار را انجام دهم - خیلی زود ناامید می شوم و به احتمال زیاد فقط به صفحه کلید و ماوس خوب برمی گردم .

  با این وجود ، لژیون بینندگان رودیم به انگیزه او کمک کرد و در پایان ، این یک چالش سرگرم کننده برای همه افراد درگیر بود. ما صمیمانه تبریک می گوییم به پخش کننده ، و منتظریم ببینیم که او در آینده چه ایده های دیوانه دیگری را ارائه می دهد.

خبرهای دیگر از بازی