خبر

 • تک بورد - پخش سریال تلویزیونی ارباب حلقه ها از آمازون در 2 سپتامبر 2022

  پخش سریال تلویزیونی ارباب حلقه ها از آمازون در 2 سپتامبر 2022
  24 روز و 6 ساعت قبل

  به علاوه ، آمازون یکی از اولین تصاویری از این مجموعه را به اشتراک گذاشت.
  امروز ، استودیو آمازون اعلام کرد که مجموعه تلویزیونی جدید خود بر اساس J.R.R. فیلم ارباب حلقه های تالکین فیلمبرداری فصل اول خود را به پایان رساند. آمازون می گوید "انتظار می رود این فصل در 2 سپتامبر 2022" با پخش قسمت های جدید به صورت هفتگی "آغاز شود.

  خواندن بیشتر

  اقتباس تلویزیونی 30 ساله شوروی از ارباب حلقه ها در یوتیوب ظاهر می شود علاوه بر این ، آمازون یکی از اولین تصاویری از این سری را که در بالا مشاهده شد ، توییت کرد. این تصویر فردی را نشان می دهد که در یک مزرعه ایستاده و چشم انداز فانتزی دیدنی را تماشا می کند.

  سیزده ماه ممکن است فاصله زیادی بین پایان فیلمبرداری و پخش سریال به نظر برسد ، اما به احتمال زیاد مجموعه ای از این قبیل دارای جلوه های بصری زیادی است که می تواند به طولانی شدن دوره پس از تولید کمک کند.

  این فصل از اوایل سال 2020 در حال تولید است ، اما همه گیری COVID-19 باعث تاخیر شد. هنگامی که برای اولین بار شروع می شود ، این سریال به طور انحصاری در سرویس پخش مستقیم Video Prime آمازون پخش می شود. این سریال قبلاً برای فصل دوم تمدید شده است.

  سری جدید (که نامی ندارد) در عصر دوم اتفاق می افتد ، دوره ای که اغلب در ارباب حلقه ها به آن اشاره می شود اما که به جز چند فلاش بک روی صفحه نمایش داده نشده است. این فلاش بک ها به ویژه شامل صحنه نبرد آغازین اقتباسی از پیتر جکسون با عنوان The Fellowship of the Ring بود. این سکانس قرن دوم قرنها را آغاز می کند و آغاز عصر سوم را نشان می دهد ، یعنی زمانی که کتاب ها و فیلم های هابیت و ارباب حلقه ها اتفاق می افتد.

  این مجموعه بازیگران زیادی دارد ، بیشتر در مورد ستاره هایی که طرفداران از فیلم ها می شناسند ، مانند الیاس وود یا شان بین ، آنها ناشناخته هستند. (هر چند شایان ذکر است که فیلم ها همچنین دارای چندین ناشناخته نسبتا ناشناخته بودند که پس از شروع به شهرت رسیدند ، مانند ویگو مورتنسن و اورلاندو بلوم.) نمایش دهندگان این سریال جی دی پین و پاتریک مک کی هستند که احتمالاً برای تماشاگران ناشناخته هستند. .

خبرهای دیگر از بازی