techbord.com ویژگی پخش از راه دور Xbox مایکروسافت اکنون در دستگاه های iOS و Android در دسترس است

اگر تا به حال آرزو کرده اید که می توانید بازی های Xbox خود را در حال حرکت با خود ببرید ، امروز مایکروسافت به شما پشت می کند. هر دو سیستم عامل اصلی دستگاه های همراه ، Android و iOS ، فقط توانایی اجرای برنامه جدید بتا Xbox را دارند که به شما امکان می دهد عناوین کنسول کاملاً واقعی را از هرجای دیگر بازی کنید.

دسترسی به آن کاملاً رایگان است ، بنابراین تا زمانی که یک تلفن هوشمند هوشمند یا رایانه لوحی با iOS یا Android مدرن داشته باشید ، کاملاً واضح و روشن خواهید بود. Xbox می گوید که برنامه جدید Xbox beta "از ابتدا" دوباره نوشته شده است "تا به شما کمک کند بدون توجه به جایی که هستید با بازی ها و دوستان خود در ارتباط باشید.

بنابراین ، می توانید از راه دور یک بازی را به در حالی که وقت خود را در هتل می کشید ، یا در هرجای دیگر می توانید کمی آرامش و آرامش پیدا کنید (و دسترسی به اتصال به اینترنت ثابت) با تلفن های هوشمند خود و گپ صوتی Xbox Live با دوستان خود صحبت کنید.

برنامه جدید Xbox Beta اکنون برای Android و iOS در دسترس است ، شما را در هر کجا که باشید با Xbox متصل می کنید ، دارای پخش از راه دور کنسول ، نصب بازی از راه دور ، چت و موارد دیگر! آن را بررسی کنید! Android: https://t.co/y8oIFbAdKl iOS: https://t.co/VT7aROeQmX

- هریسون هافمن (harrisonhoffman) 25 سپتامبر 2020

مطمئناً باید جفت شوید یک کنترل کننده سازگار با بلوتوث برای گوشی های هوشمند یا رایانه لوحی شما برای داشتن یک تجربه بازی بهینه ، اما اگر علاقه مند به این نوع عملکرد هستید ، احتمالاً قبلاً آن را داشته اید.

 https://techbord.com ویژگی پخش از راه دور Xbox مایکروسافت در دستگاه های iOS و Android در دسترس است

گذشته از گسترش آن تست بتا از راه دور بازی ، برنامه جدید بتا Xbox دارای یک صندوق اعلان یکپارچه و امکان به اشتراک گذاری کلیپ های بازی و تصاویر صفحه نمایش از کنسول شما در حال حرکت است.

نسخه بتا iOS در حال حاضر از زمان نوشتن کامل است ، اما موارد دیگر شکافها احتمالاً در آینده باز می شوند ، بنابراین با ما همراه باشید.

ویژگی پخش از راه دور Xbox مایکروسافت اکنون در دستگاه های iOS و Android در دسترس است
gaming/ویژگی-پخش-از-راه-دور-xbox-مایکروسافت-اکنون-در-دستگاه-های.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com 10 GPU برجسته Nvidia در همه زمان ها
techbord.com اپل می گوید آیفون 12 خود را از ضربان سازهای قلب دور نگه دارید
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.