خبر

 • تک بورد - وین دیزل هم بازیگر Ark 2 است و هم تهیه کننده اجرایی

  وین دیزل هم بازیگر Ark 2 است و هم تهیه کننده اجرایی
  چند ثانیه قبل

  ستاره های هالیوود با حضور در بازی های ویدیویی دور از پدیده جدید نیستند. در مورد وین دیزل ، که در تریلر جدید Ark 2 مشاهده کردیم ، او نه تنها در عنوان آینده بازی می کند بلکه در زمینه توسعه آن نیز کار می کند.

  چندین دهه است که نام های مشهوری در بازی ها ظاهر می شوند و صداهای خود را به مردم قرض می دهند. از اجراهای عالی مانند بازیگری مارک همیل از جوکر در Arkham Asylum / City و ری لیوتا در GTA: Vice City ، تا خجالت هایی که شامل بازی کریستوفر واکن در Ripper است ، که بیشتر شبیه کسی است که برداشت بدی از کریستوفر واکن وین دیزل بیشتر از همه در مسابقات Wheelman ، The Chronicles of Riddick ، ​​Fast & Furious Crossroads حضور داشته است و در Ark 2 مشاهده خواهد شد.

  "Theze giaz! "

  خیلی ها از دیدن ستاره اکشن در تریلر متعجب شدند که در مراسم اهدای جوایز اخیر بازی به نمایش درآمد ، اما دیزل در واقع یکی از طرفداران قدیمی آن است که هزاران ساعت از بازی زنده ماندن با دایناسور را بازی کرده است ، PC Gamer می نویسد .

  پیوند دیزل با بازیهای ویدیویی فراتر از آن است که فقط در آنها ظاهر شود. او استودیوی Tigon را در سال 2002 تأسیس کرد ، یک بازی ساز که در درجه اول بازی های خود را بر اساس فیلم های بازیگر ایجاد می کرد. سابقه وی احتمالاً Studio Wildcard را متقاعد کرد که وی را به عنوان تهیه کننده اجرایی در Ark 2 با عنوان "رئیس همگرایی خلاق "

  معرفی کند. @ vindiesel این btw را گزارش کرد

خبرهای دیگر از بازی