خبر

 • تک بورد - ویدیوی AMD بیش از 70 بازی فعلی و آینده را نشان می دهد که از FSR پشتیبانی می کنند

  ویدیوی AMD بیش از 70 بازی فعلی و آینده را نشان می دهد که از FSR پشتیبانی می کنند


  1 ماه قبل

  AMD\'s FidelityFX Super Resolution که بیشتر با نام FSR شناخته می‌شود، شش ماه است که وجود دارد، که لیزا سو و همکارانش را برانگیخته است. برای انتشار یک ویدیوی تبلیغاتی که بیش از 70 بازی‌های پشتیبانی‌شده فعلی و آتی این فناوری را نشان می‌دهد.

  تکنولوژی ارتقاء مقیاس منبع باز AMD مشابه DLSS مورد ستایش انویدیا عمل می کند: کاهش وضوح رندر بازی و سپس استفاده از یک الگوریتم برای ارتقاء تصویر به وضوح هدف و در نتیجه بهبود عملکرد. اما به جای استفاده از ارتقاء مقیاس زمانی مبتنی بر هوش مصنوعی مانند Nvidia، FSR به ارتقاء فضایی بدون استفاده از هوش مصنوعی در این فرآیند متکی است.

  FSR پشتیبانی می کنند. از زمان ورودش محبوب شده است. در واقع آنقدر محبوب است که AMD می‌گوید «به سریع‌ترین فناوری بازی‌های نرم‌افزاری مورد استفاده در تاریخ AMD تبدیل شده است.»

  در ویدیوی خود، تیم قرمز خاطرنشان می‌کند که 47 بازی فعلی از FSR و 24 عنوان دیگر پشتیبانی می‌کنند. پشتیبانی خواهد شد—لیست کامل را در پایین صفحه ببینید.

  اکثر بازی‌های موجود در ویدیو با استفاده از Radeon RX 6900 XT با کیفیت 4K نشان داده می‌شوند. تعداد معدودی در Radeon RX 6800 XT کم‌قدرت‌تر اجرا می‌شوند، از جمله God of War، که سرعت فوق‌العاده 57 فریم در ثانیه را در تنظیمات Ultra در رزولوشن 3840×2160 مدیریت می‌کند.

  https://techbord.com ویدئوی AMD بیش از 70 <b>بازی</b> <b>فعلی</b> و <b>آینده</b> را <b>نشان</b> می دهد که از FSR <b>پشتیبانی</b> می کنند

  ما یک بازی را با کیفیت 1440p در ویدیو مشاهده می کنیم . Hellblade: Senua's Sacrifice با این رزولوشن با Radeon RX 6800 XT به سرعت 99 فریم در ثانیه می رسد.

  بازار فناوری ارتقاء یافته سال آینده با عرضه Xe Super Sampling (XeSS) اینتل در کنار Arc خود، بازیکن دیگری خواهد داشت. کارت گرافیک کیمیاگر نسخه Team Blue شبیه FSR است زیرا از استانداردهای باز استفاده می کند و در چندین پلتفرم GPU اجرا می شود، اما همچنین به همان روش DLSS مبتنی بر هوش مصنوعی است.

  بازی های فعلی با پشتیبانی از FSR:

  بازی‌های مسابقه‌ای قرن بیست و دوم Amid Evil Anno 1800 Arcadegeddon Assetto Corsa Competizione Back 4 Blood Baldurs Gate III Black Desert Call of Duty Vanguard Century: Age of Ashes Chernobyl Lite DeathLoop DOTA 2 Edge of Eternity Elite World Dangerous1: Far Cry 6 Farming Simulator 2021 22 GAMEDEC Ghostrunner Godfall Grounded Hellblade: Senua's Sacrifice Horizon Zero Dawn Icarus KEO Kingshunt Builders Journey Marvel's Avengers The Medium MYST NECROMUNDA: Hired Gun Resident The Riftance Mongrels WARHAMMER Vermentide World of Warcraft: Shadowlands World of Warships World War Z: Aftermath

  بازی های آینده با پشتیبانی FSR:

  Astergos Vampire Masquerade: Blood Hunt Do Something Edge of The Abyss Escape From Tarkov Evil V Evil Forspoken God of War Hellish Quart Hitman III Hot Wheels Unleashed Iron Conflict Karma Myth of Empires No Man's Sky Raji Stray Blade Super People The Elders Scro Warface Workshop Simulator X4: Foundations


  تگ ها:

  ویدیوی , بازی , فعلی , آینده , نشان , پشتیبانی


  v 12
خبرهای دیگر از بازی