خبر

 • تک بورد - ویدیوهای Minecraft YouTube مجموعا بیش از یک تریلیون بازدید به دست آورده است

  ویدیوهای Minecraft YouTube مجموعا بیش از یک تریلیون بازدید به دست آورده است


  1 ماه قبل

  Minecraft رکوردهای زیادی از جمله پرفروش ترین بازی ویدیویی تمام دوران را با بیش از 200 میلیون فروش دارد. اکنون به نقطه عطف دیگری رسیده است که حتی باورنکردنی تر به نظر می رسد: ویدیوهای یوتیوب در مورد عنوان جعبه سندباکس بلوکی مجموعاً از یک تریلیون بازدید عبور کرده است و آن را به پربیننده ترین بازی روی پلتفرم تبدیل کرده است.

  در تجزیه و تحلیل گسترده YouTube از تاریخ 12 ساله YouTube Minecraft، اشاره می‌کند که حتی اگر هر یک از این تریلیون بازدید فقط یک ثانیه باشد، به 30000 سال می‌رسد. . Minecraft همچنین دارای 35000 کانال سازنده فعال است که در 150 کشور مختلف مستقر هستند.

  "اگر هر نما یک بلوک Minecraft به اندازه 12 اینچ مربع بود، می‌توانید پشته‌ای بسازید که از زمین به خورشید و عقب می‌رسید - با حدود هفت میلیون مایل در اختیار شماست. این مقدار یک تریلیون بازدید است،" گوگل توضیح می دهد.

  https://techbord.com ویدیوهای YouTube <b>Minecraft</b> <b>مجموعا</b> بیش از یک <b>تریلیون</b> <b>بازدید</b> به دست <b>آورده</b> اند

  بازدید از ویدیوهای Minecraft در طول سال ها

  همه این ویدیوها طیف وسیعی از شوخی های مرتبط با Minecraft را پوشش می دهند. از ویدیوهای استاندارد گیم پلی گرفته تا انیمیشن ها، نقش آفرینی، اهداف بقا، سرعت اجراها و موارد دیگر. محبوب‌ترین دسته در سال 2021 «Minecraft، اما…» بود که به عنوان ویدیوهایی توصیف می‌شود که نبوغ و خلاقیت سازندگان را در بازی و دستکاری بازی نشان می‌دهد. آنها بیش از 5 میلیارد بازدید دارند و پس از آن انیمیشن ها با 4.9 میلیارد مشاهده می شوند.

  در حالی که بیش از یک دهه طول کشید تا بازدیدهای ویدیوهای Minecraft به مرز تریلیون ها برسد، می توانیم انتظار داشته باشیم که آنها به دو تریلیون نفر برسند. خیلی زودتر یوتیوب می‌نویسد: «همان‌طور که داده‌های ما نشان می‌دهد، حدود هشت سال طول کشید تا این انجمن 500 میلیارد بازدید ایجاد کند، اما تنها دو یا چند سال دیگر طول کشید تا این میزان را دوبرابر کرد و به یک تریلیون رسید.

  Minecraft چندین بار دیگر را مشاهده کرده است. در طول عمر خود Minecraft: Story Mode وجود داشت که با بسته شدن سازنده Telltale از فهرست حذف شد. Pokémon Go-Style Minecraft Earth که در ژوئن گذشته به دلیل همه‌گیری تعطیل شد. و موفق‌تر Minecraft Dungeons، یک خزنده سیاهچال که بیش از 10 میلیون بازیکن را جذب کرده است.

  Mojang Studios، که مایکروسافت زمانی که Mojang در سال 2014 به قیمت 2.5 میلیارد دلار خریداری کرد، گفته می‌شود که روی دو مورد کار می‌کند. پروژه های کاملاً جدید در دنیای Minecraft. همچنین Minecraft: The Movie، یک فیلم لایو اکشن سوئدی-آمریکایی بر اساس این بازی، وجود دارد که (احتمالا) مشتاقانه منتظر آن هستیم.


  تگ ها:

  ویدیو , minecraft , tube , مجموعا , تریلیون , بازدید , آورده


  v 9




خبرهای دیگر از بازی