خبر

 • تک بورد - ویترین Resident Evil را در اینجا تماشا کنید: گیم پلی جدید Village ، چند نفره RE: آیه

  ویترین Resident Evil را در اینجا تماشا کنید: گیم پلی جدید Village ، چند نفره RE: آیه
  22 روز و 6 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: Resident Evil Showcase Capcom دیروز برگزار شد و تصاویر گیم پلی بازی بعدی را در سری: Resident Evil Village نشان داد. این شرکت همچنین از حالت جدید چند نفره deathmatch شش نفره با نام RE: Verse خبر داد که همراه با بازی رایگان است.

  تریلر جدید Resident Evil Village نگاه بهتری به زن خون آشام غول پیکری می دهد که هفته گذشته اینترنت را به شور و هیجان انداخت. بانوی دیمیترسکو ، بانوی او را می بینیم که با کسی به نام مادر میراندا صحبت می کند - احتمالاً آنتاگونیست اصلی بازی.

  همچنین یک نگاه اجمالی دیگر به دختران لیدی دیمیترسکو ، که به نظر می رسد قادر به به ابر حشرات تبدیل می شوند - آیا ممکن است پیوندی با مارگییت Resi VII وجود داشته باشد؟ و شخصیت چکش کاری که در پایان ظاهر می شود می تواند برادر بانوی خون آشام باشد (هایزنبرگ؟).

  با نگاهی به گیم پلی ، Resident Evil Village با همان دیدگاه اول شخص باقی می ماند مجموعه های پذیرفته شده در Resi VII. همچنین موجودی مبتنی بر شبکه از Resi 4 همراه با سیستم ساخت کار وجود دارد.

  علاوه بر بازی اصلی ، خریداران Resident Evil Village یک حالت چند نفره کاملاً جداگانه به نام RE: Verse دریافت می کنند. بین 4 تا 6 بازیکن در مسابقات مرگ شرکت می کنند که شامل "شخصیت های محبوب Resident Evil" است.

  "هنگامی که بازیکنان در نبرد شکست می خورند ، شخصیت آنها با جهش در یک اسلحه دو طرفه دوباره بازی می کند تا از دشمنان انتقام بگیرد ، گفت: "Capcom ، که بسیار جالب به نظر می رسد.

  RE: آیه دارای همان دیدگاه شانه دار برخی از بازی های قدیمی Resi است ، و یک سبک کارتونی تقریباً سایه دار برای هنر ، چیزی شبیه به دهکده واقعی تر.

  Resident Evil Village با رایانه های شخصی ، PS 4/5 ، Xbox One و Xbox Series S / X در 7 مه 2021 راه اندازی می شود. PS5 اکنون می تواند نسخه ی نمایشی را پخش کند. اگر به RE: Verse علاقه مند هستید ، می توانید برای شانس شرکت در نسخه بتا بسته در اینجا ثبت نام کنید.

  نمایشگاه Resident Evil را در زیر بررسی کنید.

خبرهای دیگر از بازی