techbord.com ویترین PS5 سونی تیزر مختصری برای God of War بعدی ارائه داد

چه اتفاقی افتاده؟ "یک چیز دیگر" سونی در ویترین اخیر PS5 خود کوتاه ترین تیزر تبلیغاتی بود که برای پیش بینی مجدد آن از راه اندازی مجدد بازی God of War 2018 سانتا مونیکا مورد انتظار بود. این God of War: Ragnarok نامیده می شود ، که تعجب آور نیست با توجه به اینکه این رویداد خاتمه یافته جهانی ، طبق افسانه های نورس ، قبلاً به عنوان تخم مرغ عید پاک در موضوع رسمی پویای PS4 GoW مورد تحسین قرار گرفته بود. طر

به عنوان یک شاهکار تحسین برانگیز ، خدای جنگ 2018 بدون شک فروشنده سیستم Sony شد ، که سرانجام شایعات پیرامون دنباله در پایان ویترین PS5 خود را دیروز تأیید کرد. انتظار می رود که داستان کریتوس و آترئوس بعد از اینکه خاکستر فی را به Jotunheim ، God of War بازگرداندند ادامه دهند: صحنه اعتباری راه اندازی مجدد سال 2018.

تیزر تبلیغاتی مختصر سانتا مونیکا تنها ورود راگناروک را با آرم سفید و خدای جنگ جنگ و کریتوس که در پس زمینه صحبت می کند (احتمالاً به Atreus) نشان می دهد آماده می کند برای رویداد جهانی.

pic.twitter.com/VvHuaCKgGn

- استودیوی سانتا مونیکا استخدام می شود (SonySantaMonica) 16 سپتامبر 2020

در حالی که راه اندازی مجدد 2018 پنج سال طول کشید تا کوری بارلوگ ، سانتا مونیکا ، با چالش های دیگری برای جابجایی به دفتر جدید خود در Playa Vista ، LA ، مدیر بازی روبرو شد ، به طرفداران خود اطمینان داد که انتشار یک دنباله نیم دهه طول نمی کشد. این به این دلیل است که تیم به طور کامل موتور بازی خود را برای GoW 2018 بازسازی کرد ، و دنباله آن بر همان تکنولوژی اصلی بنا شده است.

سانتا مونیکا مانند Naughty Dog ، تمام تلاش خود را کرد تا خدا را زمان های بارگیری جنگ در PS4 با طراحی سطح هوشمندانه مانند قدم زدن Kratos و Atreus بر روی World World تا زمانی که درب جادویی برای حمل و نقل بین قلمرو ، سفر با قایق با میمیر و داستان های افسونگرانه وی یا خم شدن در غارهای متعدد ظاهر شد. در دنیای نیمه باز بازی. این همچنین شامل اولین اثر "تک شلیک" در صنعت بود ، تلاشی سخت کوشانه برای ایجاد God of War کاملا غوطه وری و خالی از هرگونه برش یا صفحه بارگیری.

 https://techbord.com ویترین PS5 سونی تیزر مختصری برای God of War بعدی ارائه داد

با PS5 بسیار قدرتمند و SSD سریع آن ، جالب است که ببینید سانتا مونیکا چگونه دنیای God of War: Ragnarok را شکل می دهد ، در حالی که از محرک های سازگار و لپ تاپ های موجود در کنترلر جدید DualSense نیز بهره می برد.

اگرچه سونی در مورد حضور این نسخه در PS4 اشاره ای نکرده است ، بعید است حتی با تقاضای زیاد کنسول نسل بعدی خود ، پایگاه کاربر 100 میلیون+ را از دست بدهد. این شرکت همچنین می تواند نسخه PC نسخه GoW 2018 را به منظور جلب مخاطبان بیشتر نسبت به PS5 منتشر کند که احتمالاً پس از ورود God of War: Ragnarok در سال 2021 ، حتی سریعتر از قفسه ها پرواز خواهد کرد.

ویترین PS5 سونی تیزر مختصری برای God of War بعدی ارائه داد
gaming/ویترین-ps5-سونی-تیزر-مختصری-برای-god-of-war-بعدی-ارائه.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com کمیسیون اروپا برای بازیهای بخار
techbord.com قطب شمال جانشین خمیر حرارتی مشهور MX-4 خود را راه اندازی می کند
techbord.com ال جی در حال بررسی ترک تجارت تلفن های هوشمند است
techbord.com Chrome 88 با ویژگی های امنیتی بهتر رمز عبور ، جستجوی برگه و موارد دیگر وارد بازار می شود
techbord.com باتری New StoreDot نوید وسایل نقلیه الکتریکی را می دهد که می توانند در عرض پنج دقیقه به طور کامل شارژ شوند
techbord.com بدون ترامپ برای آسانژ یا جاده ابریشم
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.