خبر

 • تک بورد - وب سایت Cyberpunk 2077 می گوید DLC رایگان در اوایل سال 2021 عرضه می شود ، اما چقدر واقع بینانه است؟

  وب سایت Cyberpunk 2077 می گوید DLC رایگان در اوایل سال 2021 عرضه می شود ، اما چقدر واقع بینانه است؟
  15 روز و 16 ساعت قبل

  افشای کامل: من بسیار زود پذیرای Cyberpunk 2077 هستم. این بازی ای بود که می دانستم می خواهم. بنابراین هنگامی که آمازون در مارس گذشته پیش خریدها را تخفیف داد ، یک نسخه از PS4 را با قیمت کمتر از 50 دلار به دست آوردم. من کمی خراب شدم اما از خرید خود ناامید نشدم.

  با وجود شروع سختگیرانه آن در کنسول های استاندارد ، بازی Cyberpunk 2077 در PS4 Pro تجربه وحشتناکی نبوده است. بله ، در ابتدا اشکالات وحشتناکی وجود داشت ، اما بعد از سه بار بروزرسانی بدترین آنها شکسته می شود. شکایت اصلی من این است که کمی کوتاه احساس می شود ، بنابراین من برای برخی DLC آماده هستم ، اما چه زمانی می توان انتظار محتوای جدیدی را داشت؟

  گفته می شود توسعه دهندگان CD Projekt Red محتوای بیشتری را در چند ماه آینده Engadget خاطرنشان می کند ، وب سایت رسمی Cyberpunk 2077 به طور برجسته ای در صفحه DLC یک بنر حاشیه ای را نمایش می دهد که در آن نوشته شده است: "" DLC رایگان از اوایل سال 202 شروع به زدن Night City می کند. " روز راه اندازی ، اما از آن زمان به بعد مشکلات CD Projekt Red به شدت برطرف شده است و توسعه دهندگان آن مشغول تلاش برای حل اصلی بازی بوده اند. اگرچه منطقی است که فرض کنیم برخی کارهای مقدماتی به DLC CP2077 رسیده است ، اما به همان اندازه احتمال دارد که کار حداقل دو ماه به تأخیر بیفتد.

   https://techbord.com وب سایت Cyberpunk 2077 می گوید DLC رایگان در اوایل سال 2021 ارائه می شود ، اما چقدر واقع بینانه است؟

  همانطور که قبلاً ذکر شد ، توسعه دهندگان دست خود را داشتند از زمان انتشار کامل ، با سه اصلاح سریع و دو "وصله بزرگ " که یکی در اواخر این ماه و دیگری در فوریه ارائه می شود. گفته شد ، اگر CDPR تیم جداگانه ای دارد که روی DLC کار می کند ، هنوز هم در محدوده امکانات است که ظرف چند ماه آینده شاهد آن خواهیم بود ، اما امید خود را بالا نبرید.

  در علاوه بر مشکلات موجود در بازی اصلی کنسول ها ، CD Projekt Red در میان کابوس روابط عمومی قرار دارد. بین مشکلات صدور بازپرداخت برای بازی که از فروشگاه پلی استیشن کشیده شده و اکنون مجبور است با یک پرونده قضایی برخورد کند ، استودیو به طور کلی مشغول بوده است.

  "صادقانه بگویم ، برای قضاوت خیلی زود است "، آدام کیچیسکی ، مدیر عامل CDPR در ماه گذشته در هنگام تماس سرمایه گذاران در مورد DLC از وی سوال کرد. "در حال حاضر ، لطفاً به ما اجازه دهید وضعیت را کنترل کنیم ، و لطفاً ارزیابی های بیشتری انجام دهیم - این هنوز پیش روی ماست ؛ ما هنوز نمی دانیم و ما اکنون روی بهبود سایبرپانک تمرکز کرده ایم. ما اوایل سال آینده در این مورد بحث خواهیم کرد. "

  احتمالاً صفحه DLC فقط یک حافظه مکان است ، زیرا هیچ پیوندی به آن در صفحه اصلی Cyberpunk 2077 وجود ندارد. اگر مجبور شدم حدس بزنم ، می گویم انتظار حداقل DLC تا حداقل اواخر تابستان یا اوایل پاییز را نداشته باشم. آخرین کاری که CDPR انجام خواهد داد این است که در اولین قسمت 2021 DLC را با بازی ای که هنوز به طور کامل برطرف نشده است بیرون بکشد و مشکلات آن را بیشتر کند.

خبرهای دیگر از بازی