خبر

 • تک بورد - واقع گرایی باورنکردنی را در پروژه آینده تئوری نینجا مشاهده کنید: مارا

  واقع گرایی باورنکردنی را در پروژه آینده تئوری نینجا مشاهده کنید: مارا
  4 روز و 14 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: افراد در یک سن خاص ممکن است به یاد بیاورند که ایده بازی های واقع گرایانه فقط یک خیال بود. امروز ، این چشم انداز به واقعیت نزدیک شده است و Project: Mara ، ترسناک آینده نینجا تئوری ، سازنده Hellblade ، می تواند واقع بینانه ترین عنوان تا به امروز باشد.

  تقریباً دقیقاً یک سال از اعلام نظریه نینجا متعلق به مایکروسافت برای پروژه مارا می گذرد ، پروژه ای که آن را به عنوان "نمایش واقعی و مبتنی بر وحشت ذهنی واقعی" توصیف می کند. "این شرکت می خواهد بازسازی کند" وحشت ذهن تا حد ممکن دقیق و واقع گرایانه. "

  در جدیدترین ویدیوی خاطرات سازنده (بالا) ، مدیر خلاق نظریه نینجا ، طیمم آنتونیادس ، توجه خارق العاده به جزئیات را نشان می دهد که برای بازآفرینی آپارتمان بزرگ شهر در بازی ، بر اساس موقعیتی در دنیای واقعی.

  https://techbord.com مراجعه کنید به واقع گرایی باورنکردنی پروژه آینده تئوری نینجا: مارا

  در تلاش خود برای ایجاد یک نسخه دقیق دیجیتالی ، تیم ابتدا تجزیه و تحلیل و اسکن مواد را از آپارتمان انجام داد - فرایندی که چندین ماه به طول انجامید . پس از آن چالش برای اطمینان از دقیق بودن ابعاد نسخه درون بازی بود. این امر از طریق شرکتی به نام Clear Angle Studios محقق شد ، که از اسکنرهای LiDAR برای ایجاد "ابر نقطه ای " استفاده می کرد که اجازه می دهد "برخی از بهترین منابع را که تاکنون دیده ایم "

  نینجا نظریه فقط عناصر بارز را بازسازی نکرده است. حتی ابزارهای رویه ای برای تولید پرزها و زباله های کف ایجاد کرد. آنتونیادس گفت: "هنرمندان فقط برای ایجاد یک شی در آنجا نیستند ، آنها برای ایجاد سیستمهایی که می توانند یک شی را ایجاد کنند و تغییرات بی نهایت از آن شی را ایجاد می کنند ، آنجا هستند." / آنتونیادس گفت:

  امیدوارم همه اینها جزئیات به یک بازی خوب تبدیل می شود. هنوز در مورد تاریخ انتشار خبری نیست ، اما باید چیزی را به زودی بشنویم.

خبرهای دیگر از بازی