techbord.com واقع گرایی باورنکردنی را در پروژه آینده تئوری نینجا مشاهده کنید: مارا

چیزی که باید منتظر آن بود: افراد در یک سن خاص ممکن است به یاد بیاورند که ایده بازی های واقع گرایانه فقط یک خیال بود. امروز ، این چشم انداز به واقعیت نزدیک شده است و Project: Mara ، ترسناک آینده نینجا تئوری ، سازنده Hellblade ، می تواند واقع بینانه ترین عنوان تا به امروز باشد.

تقریباً دقیقاً یک سال از اعلام نظریه نینجا متعلق به مایکروسافت برای پروژه مارا می گذرد ، پروژه ای که آن را به عنوان "نمایش واقعی و مبتنی بر وحشت ذهنی واقعی" توصیف می کند. "این شرکت می خواهد بازسازی کند" وحشت ذهن تا حد ممکن دقیق و واقع گرایانه. "

در جدیدترین ویدیوی خاطرات سازنده (بالا) ، مدیر خلاق نظریه نینجا ، طیمم آنتونیادس ، توجه خارق العاده به جزئیات را نشان می دهد که برای بازآفرینی آپارتمان بزرگ شهر در بازی ، بر اساس موقعیتی در دنیای واقعی.

https://techbord.com مراجعه کنید به واقع گرایی باورنکردنی پروژه آینده تئوری نینجا: مارا

در تلاش خود برای ایجاد یک نسخه دقیق دیجیتالی ، تیم ابتدا تجزیه و تحلیل و اسکن مواد را از آپارتمان انجام داد - فرایندی که چندین ماه به طول انجامید . پس از آن چالش برای اطمینان از دقیق بودن ابعاد نسخه درون بازی بود. این امر از طریق شرکتی به نام Clear Angle Studios محقق شد ، که از اسکنرهای LiDAR برای ایجاد "ابر نقطه ای " استفاده می کرد که اجازه می دهد "برخی از بهترین منابع را که تاکنون دیده ایم "

نینجا نظریه فقط عناصر بارز را بازسازی نکرده است. حتی ابزارهای رویه ای برای تولید پرزها و زباله های کف ایجاد کرد. آنتونیادس گفت: "هنرمندان فقط برای ایجاد یک شی در آنجا نیستند ، آنها برای ایجاد سیستمهایی که می توانند یک شی را ایجاد کنند و تغییرات بی نهایت از آن شی را ایجاد می کنند ، آنجا هستند." / آنتونیادس گفت:

امیدوارم همه اینها جزئیات به یک بازی خوب تبدیل می شود. هنوز در مورد تاریخ انتشار خبری نیست ، اما باید چیزی را به زودی بشنویم.

واقع گرایی باورنکردنی را در پروژه آینده تئوری نینجا مشاهده کنید: مارا
gaming/واقع-گرایی-باورنکردنی-را-در-پروژه-آینده-تئوری-نینجا-مشاهده.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com گزارش شده است که تسلا تابستان امسال ذخیره سازی گسترده باتری را به شبکه برق تگزاس متصل می کند
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
techbord.com یک مک پرو 64 هسته ای با قیمت 19000 دلار + شایعه وارد سال آینده
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.