خبر

 • تک بورد - واحد نادر نینتندو Game & Watch در حراج 9000 دلار فروخته شد

  واحد نادر نینتندو Game & Watch در حراج 9000 دلار فروخته شد
  3 روز و 16 ساعت قبل

  واحد محدود برای اولین بار به فروش رفت.
  قبل از عرضه Game Boy توسط نینتندو ، این شرکت واحدهای Game & Watch ساده و مبتنی بر LCD-و بسیاری از آنها را فروخت. هنگامی که فروش 20 میلیون واحد فروخت ، سازنده Gunpei Yokoi قطعات Donkey Kong Game & Watch را برای یادآوری این دستاورد سفارش داد. یکی از آن واحدها ، که برای اولین بار به بازار آمد ، اخیراً در حراجی آنلاین با قیمت 9000 دلار فروخته شد - که بیشترین

  https://techbord.com واحد نادر نینتندو Game & Watch در حراج 9000 دلار فروخته شد بزرگنمایی

  ویژگی های دستگاه کار هنرمند ماکوتو کانو ، هیروشی موموس ، برنامه نویس و نائوتو ایشیدا ، صدابردار. مشخص نیست تعداد یوکوی چه تعداد تولید کرده است. جان هاردی ، مدیر موزه ملی بازی های ویدیویی در فریسکو ، تگزاس ، با Ars گمانه زنی کرد و گفت: "آیا فقط سه عدد ساخته شده بود (یکی برای هر کدام از آنها) یا [آیا] این کار محدودی بود که نینتندو ساخت و فروخت/هدیه داد؟ شاید 50 نفر وجود داشته باشد؟ شاید نینتندو یک پالت در انبار آنها داشته باشد. فقط سخت است بدانید زیرا اطلاعات بسیار کمی وجود دارد. اگر مجبور بودم حدس بزنم ، می گویم بیش از سه مورد ساخته شده است ، اما باز هم ، فقط یک حدس. ”

  تبلیغات

  حتی اگر 50 عدد ساخته شده باشد ، 9000 دلار برای چنین قطعه نادری از یادگاری های نینتندو ، به ویژه حراج های میلیون دلاری بازی های ویدئویی Zelda و Super Mario 64 همچنان ارزان است. هاردی با توجه به وضعیت کنونی بازار کلکسیونرها از قیمت آن شگفت زده نشد ، اما او توجه داشت که "ما در موزه این هزینه را پرداخت می کردیم" ، و متاسفانه ، NVM چنین مجموعه ای در مجموعه بزرگ خود ندارد.

  به تازگی ، نینتندو با انتشار یک واحد رنگی Mario Bros. ، با نسخه Legend of Zelda به عنوان دنباله ، وارد سطل نوستالژی Game & Watch شد. برخلاف نسخه های اصلی ، که از ویژگی های نینتندو اقتباس می کردند (فکر کنید تلویزیون Tiger در دهه های 80 و 90) ، این نسخه های جدید بازی های کلاسیک NES را اجرا می کنند و شامل ویژگی های اضافی می شوند. دستگیره های Vintage Game & Watch از نظر قیمت متفاوت است ، از حدود 50 دلار برای انواع معمولی بدون جعبه تا فوق العاده نادر ، مانند نوع Balloon Fight ، که در صورت کامل شدن می تواند نزدیک به 2000 دلار قیمت داشته باشد.

خبرهای دیگر از بازی