خبر

 • تک بورد - هیدئو کوجیما می گوید گیمرهای رایانه های شخصی درباره بازی ها بسیار سر و صدا هستند ، اما علاقه زیادی به پلتفرم دارند

  هیدئو کوجیما می گوید گیمرهای رایانه های شخصی درباره بازی ها بسیار سر و صدا هستند ، اما علاقه زیادی به پلتفرم دارند
  18 روز و 16 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ آیا گیمرهای رایانه های شخصی نسبت به بازی ها بسیار خوش صدا و نظر دارند؟ هیدئو کوجیما فکر می کند ، اما او هنوز هم طرفدار سیستم عامل است. در سری مصاحبه های ویدیویی اخیر از ناشر 505 Games ، استاد Gear Solid گفت که "نسبت به رایانه شخصی" علاقه و علاقه زیادی دارد. "

  505 Games ، ناشر نسخه رایانه Death Stranding ، یک سری مصاحبه های کوچک را آغاز کرده است که همزمان با تخفیف 50 درصدی تخفیف در Steam و فروشگاه Epic Games ، مصاحبه های کوتاهی را در مورد عنوان و توسعه آن ارائه می دهد.

  در اولین مصاحبه ، هیدئو کوجیما ، خالق Death Stranding حضور دارد. وی از وی پرسید که چرا ورود به کامپیوتر و چالشهای ناشی از آن مهم است.

  معرفی مصاحبه های کوچک #DeathStrandingPC ما! ما همه چیز را باHIDEO_KOJIMA_EN شروع می کنیم ، که به ما اطلاعاتی در مورد توسعه DEATH STRANDING برای رایانه می دهد. به مدت محدود 50٪ تخفیف در Steam و Epic داشته باشید! بخار: https://t.co/XIvvHJWYNz حماسه: https://t.co/Sg4CPnJ8SZ pic.twitter.com/IHmqLxNEQj

  - 505 بازی (@ 505_Games) 25 مارس 2021

  "When وی گفت ، "من برای اولین بار در این صنعت شروع کردم ،" من روی بازی های رایانه ای کار کردم. مدتی طول کشید تا شروع به ساخت بازی برای کنسول کنم ، بنابراین احساس علاقه و علاقه زیادی به کامپیوتر دارم. بازی ها توسعه می یابند بالاخره در رایانه های شخصی. اما گیمرهای پلی استیشن و کاربران اصلی رایانه بازار متفاوتی هستند و دلیل انتشار Death Stranding در رایانه یک خواسته ساده برای بیشتر افراد ممکن است که بتوانند بازی را انجام دهند. بیشتر از این افتخار می کنم این واقعیت است که ما نسخه PC را ایجاد و براش کردیم یا خودمان را آزاد کردیم. این چیزی است که معمولاً از خارج از کشور تأمین می شود ، بنابراین برای ما یک افتخار است. "

  < p> توسعه یک بازی برای رایانه های شخصی به معنای اطمینان از اجرای آن در طیف گسترده ای از سخت افزار است - با توجه به تفاوت های بسیار زیاد بین سکوهای سیب زمینی مانند و سیستم های سطح بالا ، کار ساده ای نیست.

  "The س ofال از کجا می توان پایه را تنظیم کرد کوجیما گفت: "بنابراین یک مسئله مهم است و ما با آن دست و پنجه نرم کردیم". وی اضافه کرد که وی در بازی با ماوس مهارت خاصی ندارد ، "اما نسخه PC مجبور بود از کنترلهای ماوس پشتیبانی کند ، اما پیکربندی آنها مشکل بود. من این کار را به کارمندان خود واگذار کردم." " / p>

  کوجیما گفت که یکی از مهمترین جنبه هایی که باید هنگام ساخت نسخه PC Death Stranding مورد توجه قرار گیرد "این است که گیمرهای اصلی کامپیوتر در مورد بازی ها بسیار واضح و صاحب نظر هستند ، و ساخت چیزی که آنها را راضی کند بسیار مشکل بود. خوشحالم که ما این چالش را قبول کردیم ، زیرا به نظر می رسد مردم از نتایج راضی هستند. "

خبرهای دیگر از بازی