گری باوزر به دو اتهام جنایت فدرال مربوط به کارش با Team X">

خبر

 • تک بورد - هکر 4.5 میلیون دلار به نینتندو به عنوان معامله اخطاریه Team Xecuter پرداخت خواهد کرد

  هکر 4.5 میلیون دلار به نینتندو به عنوان معامله اخطاریه Team Xecuter پرداخت خواهد کرد
  24 روز و 16 ساعت قبل

  گری باوزر اذعان می کند که دستگاه های SX OS "طراحی اولیه [این بود] برای پخش رام های غیرقانونی."
  گری باوزر به دو اتهام جنایت فدرال مربوط به کارش با Team Xecuter، سازنده خط "SX" از حالت Switch اعتراف خواهد کرد. دستگاه‌ها و ابزارهای دیگری که Bowser اکنون اذعان می‌کند که «طراحی غالب و اصلی[ویرایش]... برای اینکه خریداران بتوانند رام‌های غیرقانونی را بازی کنند» بودند.

  ادامه مطلب

  هکرهای کنسول پس از دستگیری سازندگان برجسته تراشه‌های مود توسط DOJ شوکه شده‌اند، Bowser، یک شهروند کانادایی 51 ساله که به صورت آنلاین از GaryOPA استفاده می‌کرد، سال گذشته دستگیر شد. جمهوری دومینیکن قبل از استرداد به ایالات متحده. دولت همچنان به دنبال استرداد ماکس لوارن تبعه فرانسوی است که همزمان با بوزر در تانزانیا دستگیر شد.

  باوزر به دو مورد از 11 فقره جرمی که در رابطه با قاچاق ابزارهای دور زدن و توطئه برای انجام همین کار بود، اعتراف کرد. مجموع این دو اتهام حداکثر ده سال حبس دارد. در ازای آن، دادستان ها موافقت کرده اند که 9 اتهام دیگر را کنار بگذارند.

  رام ها، پول، و "شنل" خانگی

  در اسناد دادخواستی که توسط TorrentFreak به دست آمده، بوسر اعتراف می کند که "آگاهانه" و به طور عمدی در یک شرکت مجرم سایبری که کنسول‌های بازی پیشرو را هک می‌کرد و انواع دستگاه‌های دور زدن را توسعه، تولید، بازاریابی و فروش می‌کرد که به مشتریان شرکت اجازه می‌داد نسخه‌های غیرقانونی بازی‌های ویدیویی دارای حق چاپ را بازی کنند، بین ژوئن ۲۰۱۳ تا دستگیری او در سال گذشته، شرکت کرد.

  ادعا در ادامه اعتراف می کند که "شرکت تلاش کرد تا فعالیت غیرقانونی خود را با تمایل ظاهری برای حمایت از علاقه مندان به تولید خانگی که می خواستند بازی های خود را طراحی کنند، پنهان کند، [اما] طراحی غالب و اصلی شرکت محصولات این بود که به خریداران اجازه می‌دادند رام‌های غیرقانونی بازی کنند."

  ادامه مطلب

  نینتندو از Bowser (نه آن یکی) به خاطر هک‌های Team Xecuter's Switch شکایت کرد. هنگامی که نینتندو سخت‌افزار جدید Switch را منتشر کرد. برای خنثی کردن این تلاش ها s، تیم Xecuter دستگاه‌های جدیدی ساخت که می‌توان آن‌ها را بر روی برد مدار داخلی سوییچ لحیم کرد، همانطور که در سند استعلام آمده است. علاوه بر این، دستگاه‌های SX OS Team Xecuter "به طور مخفیانه بدون مجوز به سرورهای نینتندو و اکوسیستم بازی آنلاین دسترسی پیدا کردند" و از "سرورهایی که نینتندو برای تسهیل اتصال به اینترنت و تأیید اعتبار استفاده از نرم‌افزار اصلی نینتندو نگهداری می‌کرد" استفاده می‌کرد.

  طبق سند درخواست، موفقیت دستگاه‌هایی مانند Gateway 3DS، Stargate، TrueBlue Mini، Classic2Magic، و خط سیستم عامل SX "در درجه اول به در دسترس بودن رام‌های غیرقانونی وابسته است." Bowser همچنین اعتراف می کند که او و TeamXecuter "کتابخانه های ROM" را برای مشتریان خود ایجاد کرده و از آنها از طریق وب سایت هایی مانند MaxConsole.com و rom-bank.com استفاده کرده اند.

  تبلیغات صفحه منوی SX OS که چندین بازی دزدی را نشان می دهد، همانطور که در نینتندو دیده می شود. اسناد دادگاه Team-Xecuter نگاهی دیگر به صفحه منوی SX OS.

  "من [می‌خواهم] مشغول راه‌اندازی چیزهای زیرزمینی (rompacks، coverarts، شبیه‌سازها) در انجمن‌های maxconsole باشم، که همچنین به "سمت خاکستری" دستگاه برای کسانی که مایل به بازی بیشتر از نسخه اصلی هستند کمک خواهد کرد. بوسر در ایمیلی که در کیفرخواست علیه او نقل شده است، نوشت.

  "ما برنامه ای در دست اقدام داریم تا پیوندهای ایمن به این بسته های رترو را در یک سرور محافظت شده داشته باشیم، بنابراین این یک برنامه نخواهد بود. Bowser در ایمیل نقل قول دیگری گفت.

  در حالی که Team Xecuter از سال 2013 "حداقل ده ها میلیون دلار درآمد" از فروش دستگاه و نرم افزار کسب کرده است. Bowser تخمین می زند که او شخصاً فقط 320,000 دلار از پرداخت های مستقیم به دست آورده است. با توجه به درخواست، توسط تیم Xecuter و فروش تبلیغات در وب سایت های مختلف تحت کنترل او. علی‌رغم این کاهش کوچک، Bowser موافقت کرده است که 4.5 میلیون دلار به نینتندو بپردازد تا بخشی از آنچه در سند می‌گوید بین 65 تا 150 میلیون دلار از مجموع ضررهای ناشی از نقض حق نسخه‌برداری که توسط Team Xecuter فعال شده است را جبران کند. این مجازات علاوه بر 750000 دلار جریمه است که می‌تواند مستقیماً در حین صدور حکم اعمال شود.

  به نظر می‌رسد این توافقنامه به طور رسمی توسط قاضی دادگاه ایالات متحده برایان سوچیدا در روزهای آینده قبل از صدور حکم پذیرفته شود. Bowser همچنان با یک دعوای مدنی از طرف نینتندو به خاطر همین کار برای Team Xecuter مواجه است.

  تصویر فهرست شده توسط Team Xecuter

خبرهای دیگر از بازی