خبر

 • تک بورد - هکر گری باوزر به اتهام دزدی دریایی اعتراف کرد و با پرداخت 4.5 میلیون دلار به نینتندو موافقت کرد.

  هکر گری باوزر به اتهام دزدی دریایی اعتراف کرد و با پرداخت 4.5 میلیون دلار به نینتندو موافقت کرد.
  5 روز و 16 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ متأسفانه Gary Bowser که یکی از اعضای گروه هک Team-Xecuter است، به اتهامات مربوط به فروش سخت افزار و نرم افزاری که به افراد اجازه می داد بازی های غیرمجاز یا دزدی را روی کنسول های مختلف از جمله چندین کنسول نینتندو بازی کنند، اعتراف کرده است. این امر پس از آن صورت می‌گیرد که نینتندو آمریکا، که هم رئیس‌جمهور و هم شخصیت معروفی به نام Bowser دارد، اوایل سال جاری علیه هکر شکایت کرد.

  Team-Xecuter که توسط وزارت دادگستری به عنوان یکی از بدنام ترین گروه های دزدی بازی های ویدیویی در جهان توصیف می شود، ابزارهای مختلفی را فروخت که به خریداران اجازه می داد اقدامات امنیتی سازندگان کنسول را دور بزنند.

  نینتندو در دادخواست خود ادعا کرد که Bowser حداقل از سال 2013 دستگاه های هک نینتندو را ایجاد و می فروشد و آنها را برای DS، 3DS و Nintendo Wii فروخته است. این سازمان مودچیپ های نینتندو سوییچ خود را به خوبی می شناسد. او همزمان با مکس لوارن، یکی دیگر از اعضای Team-Xecuter، در اکتبر گذشته دستگیر شد و به 11 فقره جرم متهم شد.

  Team-Xecuter قبلاً ادعا کرده بود که "یک حلقه نرم‌افزاری که حق نسخه‌برداری را نقض می‌کند" نیست. دزدان دریایی» و اینکه محصولات آن به کاربران اجازه می دهد تا نسخه پشتیبان قانونی از کارتریج ها تهیه کنند و بازی های خانگی را انجام دهند. همچنین نینتندو را به سانسور، کنترل انحصاری و تاکتیک‌های ترساندن قانونی متهم کرد. کسانی که کنسول ها و بازی ها را می سازند با این دیدگاه موافق نبودند. نینتندو به ویژه آزرده خاطر شد و سال گذشته دولت ایالات متحده در تعقیب Team-Xecuter به او پیوست.

خبرهای دیگر از بازی